Myčka Bosch léta ok,dnes nevypustí vodu

1318
26.6.13 16:15

Myčka Bosch léta ok,dnes nevypustí vodu

Ahoj maminky, prosím, poraďte.
Mám cca 2 roky myčku Bosch, celou dobu vše v pohodě, ale dnes mi nevypustila vsechnu vodu. Tipuju tak 4 cm mi zůstaly na dně. Nevíte někdo co s tím?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1348
26.6.13 16:20

@petrusepetrus čistě teoreticky bych si tipla, že bude ucpaný odtok - ale to by ti takhle nová myčka měla hlásit :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4181
26.6.13 16:37

Ahoj, to se mi parkrat stalo, a uprimne receno, ani opravar nebyl schopen rict presnej duvod - vzdycky se v tom ruzne povrtal, pak jinej clovek protahnul odtok „perem“ - ale na zadne ucpani nenarazil, a mycka zas slapala dal…
Ted mam asi 2 roky novou, a uz mi to taky jednou udelala, a to jsme v jinem byte, nez s tou prvni starou myckou. Proste obcas se to takhle kousne.
Zkus vycistit filtr, zkontroluje, jestli neni neco v odpadu.
Jo jednou to vlastne bylo tim, ze manzel to cistil (nezavisle na zavade), a spatne tam nasadil filtr. Dusledkem byla nedovypustena mycka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1318
26.6.13 17:10

Tak chybu mi to nehlásí, protože nemá displej.Ale děkuju za rady, pokusíme se to nějak vypustit a uvidme. Já se lekla jestli to není nějaký čerpadlo nebo tak něco, protože mi i při vypouštění trochu jinak vrčela…to by asi byl pěkný balík co

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5077
26.6.13 17:22

Ahoj
nám se to stalo nedávno. Odpad nebyl ucpaný, ale v tom odtoku (tam kudy stíká voda do odpadu) byla pecka nebo co a myčka odmítla vypouštět. Bohužel nás to nenapadlo a ani jsme ji tam nenahmátli, to až opravář a ještě ze mě měl srandu :roll: A hlavně mi říkal, že to bývá nejčastější závada u těchhle myček, že tam prostě padne pecka nebo kost a nevypouští to. Stálo nás to pár set a týden mytí nádobí v ruce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Poison Ivy
26.6.13 17:35

Podívej se, zda v odtoku něco není. My jsme takhle naši Boženku odepsali a on byl v odtoku mini hřebíček. Dodnes nevím, jak se tam dostal, ovšem po odstranění už myčka vesele opět myje třetím rokem.

• Citovat
  • Nahlásit
4181
26.6.13 18:18

Jednou tu nekdo psal, ze mu opravar pracky vytahl z te vypousteci hadice vycpavku z podprsenky - takze ke zbytecnym par stovkam jeste docela trapas :lol: (ale on mozna nepoznal, co to je :) )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.6.13 18:18

Stalo se mi s Boschkou to samé, v ústí odtokové hadice-za filtrem jsme našli zlomené párátko, pak vše v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1318
26.6.13 18:22

:-D tak kostici nebo vycpávku snad v myčce nemám :potlesk: :D :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
621
27.6.13 10:28

Já na myčky Bosh nedám dopustit… Chce to častěji umývat filtr. Stalo se mi to za 4 roky asi 2×. Normálně jsem pustila další cyklus s prázdnou myčkou, do toho ta čistící lahvička a předtím vyndat bordel z filtru. Pak už to vypustilo normálně a zase jela dál

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1318
3.7.13 20:40

JJ taky uz zase meje díky moc holky!!! :potlesk: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16783
3.7.13 21:33

Já měla to samé a v odtoku bykus špejle no stálo mě to 600 za opraváře no tak vím pro příště :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
vin
1327
28.12.18 13:29

MYČKA BOSCH CHYBA E24

Ahoj všem, potřebuji též poradit. Myčka mi hlásí chybu E24, což jsem si našla v hláškách, že jde o zanesený filtr. Nicméně, filtr jsme vyčistili, dali tam i prostředek pro mytí myčky a hlásí to stále. Občas to skřípe v průběhu. Mám jí cca 3 roky, to mi zas nepřijde dlouho. Ještě jsme pro jistotu vyčistili i hydroxidem sodným jako odpad. Hláška se objeví, ale voda neodteklá tam není. Co čistíte - jen ten díl, co lze vyndat se sítkem? Pak se tam nasadí/našroubuje k vyznačené černé šipce a zacvakne? Nebo ještě něco jiného? Moc děkuji za rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68194
28.12.18 14:02

@vin mame jiny typ Bosch a je tam velke sitko a pak musis vypojit mycku od elektriky a je tam jeste mini sitko dole v te dire

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68194
28.12.18 14:07

Vlasne nepises, jaky mas typ :think: :D ale to bude podobny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu