Mytí dětského nádobí v myčce

Anonymní
13.7.21 06:33

Mytí dětského nádobí v myčce

Dobré ráno. Mám novou (od tchýně 2 roky starou) myčku. A zajímalo by mne, zda v myčce myjete věci pro miminka a batolata. Popřípadě jestli dáváte tablety a další příslušenství z obchodu a nebo si vRabite doma. Myslíte, že myčka sterilizuje.? Jde mi o láhve na UM, zda se to musí vyvarovat a nebo stačí myčka. Děkuji :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1480
13.7.21 06:40

Mycku mame, lahve jsem vyvarela v hrnci, prijde mi to rychlejsi… Ted budou maly dva, ji s nami… jeji nadobi co jde dat do mycky tam davam, a s normalni tabletou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7355
13.7.21 06:40

Nádobí bych normálně strčila do myčky. Flašky jsem vyvarovala jen prvních pár tydnu pravidelně, po té už jak jsem si vzpomněla. Nemyslím si že by ti myčka vyvarila flašky, respektive záleží na jakou teplotu myje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5855
13.7.21 06:50

Dávám dětské nádobí, používam gel, nebo občas koupím bio tablety v DM.

Dětské láhve bych do myčky nedala.

Dětské nádobí před použitím opláchnu vodou, můj osobní pocit, že je to plné chemie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7573
13.7.21 07:28

Dětské lahvičky bych do myčky nedala. Vyvarovala jsem je zhruba do jednoho roku dítěte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15473
13.7.21 07:29

Většina mycek myje na 70*C, takze to samozřejmě nevyvari. Dceru jsem kojila, takze lahvicky me minuly. Ty bych vyvarila v hrnci nebo koupila z druhe ruky sterilizátor. Když uz byla na příkrmech, ktere jsem varila v nesterilnim hrnci, podavala jsem je na nesterilnim nádobí.

Používám prasek do mycky z bezobaloveho obchodu (je to Tierra Verde, tuším). Domácí čistící prostředky si micham, ale prášek do mycky mi prijde vošajstlich.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3559
13.7.21 08:01

Lahvičky jsem vyvařovala (ona je dcera stejně nechtěla i když v nich bylo odstříkaný MM - kdybych je používala víc tak pořídím sterilizátor), na příkrmy už jsem dávala do myčky, tedy to co šlo. Akorátže většinu nádobí má bambusovýho, a to do myčky nejde, tak meju ručně :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9253
13.7.21 09:05
@Anonymní píše:
Dobré ráno. Mám novou (od tchýně 2 roky starou) myčku. A zajímalo by mne, zda v myčce myjete věci pro miminka a batolata. Popřípadě jestli dáváte tablety a další příslušenství z obchodu a nebo si vRabite doma. Myslíte, že myčka sterilizuje.? Jde mi o láhve na UM, zda se to musí vyvarovat a nebo stačí myčka. Děkuji :andel:

Tak běžná domácí myčka ti fakt věci nesterilizuje. To stačí elementární znalost fyziky a čísel. Ale jinak běžné nádobí všechno v myčce. To je potřeba sterilizovat, tak sporák.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
349
15.7.21 09:16

Davam do mycky vse, lahve od 3 mesice syna a vzdy vse ok :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat