Na kolik hodnotíte tuto pozici pro mámu na rodičáku?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Na kolik hodnotíte tuto pozici pro mámu na rodičáku?
Maminka dva roky na RD, hlídání zajištěno v blízké rodině. Dostala nabídku na DPP, 20 hodin práce týdně, možnost vybrat si dny a hodiny jak chce (a pak už každý týden dodržovat). V případě nemoci dítěte možnost pracovat z domu. V případě doktora, si může odskočit, pokud je práce splněna, nemusí tam být vůbec, ani nic nadělávat. Šéf v pohodě, jen jedna malá kancelář - on a ona. Hlávní náplní je sice dost neoblíbené telefonování a domlouvání schůzek (nahánění lidí a firem), ale jinak i běžná administrativa, dopisy, předvyplňování smluv, tabulky. Jak byste chtěly být ohodnoceny? Pište v čistém, prosím. ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Reakce:
Tak ja myslim ze 11500 hrubeho je odpovidajici mzda pri techto vyhodach, mozna diky nim i 10 000 Kc na privydelek dobre.
edit: co se cisteho tyce tak cca 9500Kc ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Rekla bych, ze hrozne moc zalezi na lokaci. na malem meste v kraji s nezamestnanosti by ruce urvali i za 7tis nebo min, v Praze tezko…
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Helenie píše:
15 hrubého
no, to u nas dostanes na plny pracovni pomer u techle pozic ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Na 20h týdně? tak to bych viděla tak na 6tis čistého za měsíc. ale asi záleží i jaké město…
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Nahánění lidí a firem? Nechtěla bych to dělat ani za 50 měsíčně
posílám takovéto píp co mi volají do p..e. Nesnáším takové otravování a vnucování.
![]()
Kdo dělá tuto práci musí mít hroší kůži. Call centra a tomu podobné nebrat.
ale myslím si, že pokud tam dostaneš 9ku hrubého budeš ráda, když budeš plnit normy a ukecáš hodně lidí, tak si tě tam nechají, když ne za měsíc jsi na dlažbě… Mám známého co vystřídal v tomto oboru co šlo v Brně a sám uznal, že byl vůl, když tohle dobrovolně dělal… ![]()
- Citovat
- Upravit
@Ali-Ali píše:
Rekla bych, ze hrozne moc zalezi na lokaci. na malem meste v kraji s nezamestnanosti by ruce urvali i za 7tis nebo min, v Praze tezko…
Praha.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Nejhodnější píše:
Nahánění lidí a firem? Nechtěla bych to dělat ani za 50 měsíčněposílám takovéto píp co mi volají do p..e. Nesnáším takové otravování a vnucování.
![]()
Kdo dělá tuto práci musí mít hroší kůži. Call centra a tomu podobné nebrat.ale myslím si, že pokud tam dostaneš 9ku hrubého budeš ráda, když budeš plnit normy a ukecáš hodně lidí, tak si tě tam nechají, když ne za měsíc jsi na dlažbě… Mám známého co vystřídal v tomto oboru co šlo v Brně a sám uznal, že byl vůl, když tohle dobrovolně dělal…
Prosím čti pořádně můj příspěvek. Ještě jsem nikde neviděla call centrum o dvou lidech, včetně šéfa ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Ali-Ali píše:
no, to u nas dostanes na plny pracovni pomer u techle pozic
u nás ani to ne…
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Bulinoš píše:
Prosím čti pořádně můj příspěvek. Ještě jsem nikde neviděla call centrum o dvou lidech, včetně šéfa
Vidíš já jo, tak to začalo, nabízeli všechny možný braky, od parfémů až po ponožky a z této sestavy 1 boss a dva pikolíci je dnes slušné call centrum
![]()
- Citovat
- Upravit