Na vše sama v těhotenství ?

Anonymní
1.7.20 12:18

Na vše sama v těhotenství ?

Ahoj holky jdu si pro radu a vím ze možná dostanu trochu vynadane ale i s tím počítám. Stalo se některé z vás ze jste zjistili ze jste těhotné a pak si rozmyslely ze s přítelem nechcete byt a vztah ukončily vy? Na potrat bych už nesla. Samozřejmě ty důvody nejsou ze se někdy pohadame, jsou závažnější, jakoze ztráta zájmu o mě, o vztah, jsem až na posledním místě před kamarády, jeho rodinou, práci, hospodou…a ne dřív takový nebyl stalo se to až teď. Podporu v rodině bych měla, nějaké peníze mám také nasetrene…poprosím o vaše zkušenosti případně zda se to po porodu změnilo nebo jste odešly a jste teď šťastné a zvládli jste to? prosim anonym

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1535
1.7.20 12:29

Sama to Taky zvládneš, ale asi bych tomu ještě zkusila dát šanci..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17546
1.7.20 12:33

A jak dlouho jsi těhotná? Když zmiňuješ potrat, tak asi moc dlouho ne. Takže pár týdnů to není podle tvých představ a už rozchod? Tos tomu moc šanci nedala, navíc když se změnil údajně až teď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.7.20 12:39

@terien podle představ to není zhruba 3 měsíce at delam co dělám, tudíž dala jsem tomu šanci

• Nahlásit
  • Citovat
17546
1.7.20 12:42
@Anonymní píše:
@terien podle představ to není zhruba 3 měsíce at delam co dělám, tudíž dala jsem tomu šanci

Aha, no to je nejvyšší čas ho poslat k šípku :roll: celý tři měsíce! Hrůza, opravdu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15200
1.7.20 12:46
@Anonymní píše:
@terien podle představ to není zhruba 3 měsíce at delam co dělám, tudíž dala jsem tomu šanci

ale kupodivu jsi v těch hrozných 3 měsících plánovitě otěhotněla :zed: :zed: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1535
1.7.20 12:50

A pan otec ví, že čekáš jeho potomka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.7.20 12:52

@terien kdyby si 3 měsíce plánovala společně věci a on je vždy zrušil a dal přednost něčemu jinému, 3 měsíce se s tebou skoro nebavil, nebyl doma neustále měl něco jiného a za cele 3 měsíce ti neprojevil ze te má rad asi by si taky třeba měla podobne myšlenky. Kdyby to byly 3 měsíce maličkosti opravdu to neresim :P

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.7.20 12:53

Ano, dítě bylo plánované. Chtěli jsme ho oba teď už jen já

• Nahlásit
  • Citovat
17546
1.7.20 12:57
@Anonymní píše:
@terien kdyby si 3 měsíce plánovala společně věci a on je vždy zrušil a dal přednost něčemu jinému, 3 měsíce se s tebou skoro nebavil, nebyl doma neustále měl něco jiného a za cele 3 měsíce ti neprojevil ze te má rad asi by si taky třeba měla podobne myšlenky. Kdyby to byly 3 měsíce maličkosti opravdu to neresim :P

A ty si myslíš, že v dlouhodobém vztahu pořád lítáš na růžovém obláčku? Jestli to chceš vzdát po 3 měsících a ani to dítě ti nestojí za to to zkusit překonat, tak ho lituju. Ten těch strejčků bude mít, když to odpískaš pokaždé, když pár týdnů nebude po tvém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2122
1.7.20 12:58

Jo, hodně holek si po otěhotnění uvědomí, že jim najednou ten vztah nevyhovuje. Tady jich je až moc :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15200
1.7.20 12:58
@Anonymní píše:
Ano, dítě bylo plánované. Chtěli jsme ho oba teď už jen já

takže on ví, že jsi těhotná a dítě nechce?
a jinak k původnímu dotazu - zvládnout se to dá, akorát je ti líto, když na procházce s kočárkem potkáváš tatínky s kočárkem, ale nic, co by člověk nedokázal, to není

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.7.20 12:59

@terien samozřejmě to vím není mi 15 ani 20. Rada bych šanci dala ale když partner už moc nechce ztrácím víru. Sám kolikrát řekl uz už je mu to jedno a at klidně odejdeme.

• Nahlásit
  • Citovat
259
1.7.20 13:00

Chlap posloužil jako dárce spermatu a očividně už není potřeba :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.7.20 13:00

@stinga říkal ze už je mu to jedno.

• Nahlásit