Nabíječka k notebooku, dá se koupit zvlášť?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
suongd
Zasloužilá kecalka 651 příspěvků 05.11.14 11:28
Nabijecka k notebooku

Prosim radu od tech, kdo se v tomto vyzna. Zrejme mi vyhorela(?), nebo se zkratka rozbila nabijecka od notebooku. Prodavaji se nabijecky nejak zvlast a hlavne, vyplati se? Notebook nemam znackovy, je na nem jen takova ta znacka Q. Predem dekuji :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
zulitvi
Závislačka 3696 příspěvků 05.11.14 11:32

Manžel kupoval v obchodu s pc novou za 450, ale nebyla original k tomu ntb. A fumguje už 3 roky :)

Ondrášovka.N
Závislačka 4982 příspěvků 05.11.14 11:32

Prodavaji. Jestli chces, poskytnu na dobry obchod odkaz do SZ. ale jestli maji, netusim

tinkerbelll
Zasloužilá kecalka 609 příspěvků 05.11.14 11:34

Úplně to samé teď řešila sousedka :D vyhořela jí nabíječka k notebooku… Dá se koupit taková univerzální, a na koncovku nasadit konektor, který je kompatibilní s tvým notebookem. Objednávala to na TS Bohemia, vyšla ji na nějakých 600,– :roll: stačí když zjistíš oresny typ, nejlépe jim ho tam odvézt, a oni ti to objednají :)

suongd
Zasloužilá kecalka 651 příspěvků 05.11.14 11:35

@Kofolová Uvitam :) Dekuji.

Krasavicaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.14 11:36

Mrkni se na parametry a zkus pohledat třeba na Alza.cz , TSBohemia.cz … Určitě někde bude.

Já mám Dell a začala mi pískat nabíječka, tak jsem jen zavolala na infolinku, dala pár údajů a druhý den jsem od nich měla nabíječku doma :-) Úplně fungl novou. Ale je fakt že PC mám v záruce. Do jiné značky než Dell bych už nešla. Perfektní komunikace se servisem, prvotřídní starost o své klienty. Pokud se tomu PC něco stane, technik mi to přijede v rámci celé ČR kamkoli opravit :-)

suongd
Zasloužilá kecalka 651 příspěvků 05.11.14 11:37

Dekuji vsem :) Prave jsem myslela, jestli existuje neco univerzalniho :) Napadlo me, zkusit moji nabijecku, ale zjistila jsem, prekvapene, ze je ten konec sirsi :-( Samozrejme mi staci neoriginal, mamka ma notebook jen na cteni a takove veci :-)

paajinka84
Ukecaná baba ;) 1858 příspěvků 05.11.14 11:38

Mně se to stalo min. týden, mám Acer, koupila jsem si obyč neznačkovou za 450,–
třeba do CZC stačí donést tu starou a oni ti vyberou novou, ty neorigoš maj za cca 350-450…

suongd
Zasloužilá kecalka 651 příspěvků 05.11.14 11:40

@Krasavicaa Ja a parametry… :lol: Snazila jsem se neco vycist, ale moudra z toho nejsem.Na notebooku je jako znacka - Q, na nabijecce je Hp…Nechci porizovat nejakou drazsi znacku, jak uz jsem psala, mamka ho ma vicemene jen na cteni a na Skype :)

suongd
Zasloužilá kecalka 651 příspěvků 05.11.14 11:41

@petruna26 Neco takoveho, by mi stacilo. Hloupe se zeptam, co je CZC?

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 05.11.14 11:45
@suongd píše:
@Krasavicaa Ja a parametry… :lol: Snazila jsem se neco vycist, ale moudra z toho nejsem.Na notebooku je jako znacka - Q, na nabijecce je Hp…Nechci porizovat nejakou drazsi znacku, jak uz jsem psala, mamka ho ma vicemene jen na cteni a na Skype :)

Nic si z toho nedělej. Mně se taky loučí nabíječka, takže díky za diskuzi a užitečné informace. Jsem na tom podobně - asi jim tam tu nabíječku odnesu :think: :oops:

suongd
Zasloužilá kecalka 651 příspěvků 05.11.14 11:57

@Emilie Jsem rada, ze rady pomuzou i nekomu jinemu :) Asi to tez vyresim tim, ze ji vezmu nekam do obchodu s PC.Jen se „bojim“ toho, aby se nesnazili mi nacpat to nejdrazsi… :think:

paajinka84
Ukecaná baba ;) 1858 příspěvků 05.11.14 12:09

@suongd - to je obchod - czc.cz ;) tam jsem si pro ní včera byla.. ale mají je i jinde, já toto mám kousek od baráku a bylo to za přijatelnou cenu

marrlinka
Závislačka 2997 příspěvků 05.11.14 12:39

Myslím, že originál nemá smysl, už jsme jich pár kupovali, že neorigo a fungovaly všechny až do úmrtí ntb ;) koupit origo nabíječku se snad ani nevyplatí, pokud máš běžný ntb, který je nejspíš i pár let opotřebovaný.

josinkaa
Kecalka 144 příspěvků 07.11.14 15:56

Ja kupovala origos do nějákých 450 myslím ale předtím jak to prskalo tak to byla show :jazyk:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >