Nadstandart po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kony22
Povídálka 13 příspěvků 06.02.17 19:09
Nadstansard po porodu

Vaham o nadstandardnim pokoji po porodu. Chci mit klid a hlavne skrz ty navstevy..kdy si musim o pokoj rict? Muzu zažádat treba i po strávení první noci na normalnim pokoji? pak se rozmyslet? :hug:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

kopejka
Echt Kelišová 9706 příspěvků 06.02.17 19:11

@Kony22 můžeš si říct, kdy chceš, otázka je jestli bude volný ;)

Kriss Tina
Kelišová 5443 příspěvků 06.02.17 19:12

Ono zalezi na situaci az dojedes do nemocnice, jestli vubec nejaky budou mit volny, aspon u nas to tak je, nelze rezervovat dopredu. Pokud ses na normalnim pokoji a nadstandart se uvolni tak se presunout muzes…

Elen8
Extra třída :D 12988 příspěvků 06.02.17 19:14

Je to asi co porodnice. Já to nahlašovala předem a normálně jsem ho dostala, ale rodila jsem v menší porodnici a nebyl problém. Nahlašovala jsem to, když jsem tam byla vyplňovat papíry před porodem.

Lathi
Kecalka 253 příspěvků 1 inzerát 06.02.17 19:15

Me se ptali hned po porodu jestli mam zajem…a pokud neni volny tak jdes na normalni ale muzes si zazadat a az se uvolni tak te presunou. Alespon tak to bylo ted v prosinci u Apolinare:)

frame
Kecalka 372 příspěvků 06.02.17 19:17

Me se ptali uz na prijmu, ale myslim, ze by stacilo i potom, ale zalezi kolik jich je a kolik lidi si o nej zazadali, ja jsem cekala den nez nas tam dali. rozhodne nelituju, kvuli navstevam a hlavne jsme mely s malou klid i tatinek s nami zustal :-)

Kony22
Povídálka 13 příspěvků 06.02.17 19:24

No prave..budu rodit v Olomouci, termin 1.4.,maji dva nadstandardni pokoje a treba bude narváno. Jen si tim jeste nejsem stopro jista, hodne zalezi i na spolubydlici jaka bude :D tak me spis zajima, kdyz mi nebude normalni standardni pokoj vyhovovat, jestli si muzu az dalsi den rict o nadstandard.. Aby me tam nezdupali, ze si vymrcuju :lol: :dance:

Elen8
Extra třída :D 12988 příspěvků 06.02.17 19:30

@Kony22 myslim ze muzes kdykoliv stejne jako muzes vzdy rict ze chces prelozit na normalni pokoj.
Kamaradka tam zustavala delsi dobu kvuli nejakym komplikacim a asi 4 den se nechala prelozit na normalni pokoj, vyslo by ji to dicela draho kdyby tam byla po celou dobu a nikdo s tim nemel problem.

Annapavelkovaml 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.17 19:32

Ja znám zase pripad že známá nadavala na nadstandart byla tam s malou 14 dni a už ji z toho jebalo jedinou vyhodu brala to ze tam sni mohl byt manžel kdykoliv…

Kony22
Povídálka 13 příspěvků 06.02.17 19:33

Jojo to je jasný, pak se to nasčítá a je to ranec.. Tak supr, dekuji za odpovedi :kytka:

Kony22
Povídálka 13 příspěvků 06.02.17 19:35

Ono je rozdil, byt tri dny o samote a seznamovat se s miminkem, nebo byt 14 dni samotná..to uz je fakt dlouha doba a spolecnost se cení.

Annapavelkovaml 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.17 19:37

@Kony22 ;)

Annapavelkovaml 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.17 19:37

@Kony22 ;)

Lada84
Ukecaná baba ;) 2010 příspěvků 06.02.17 19:44

Měla jsem „menší“ nadstandarty (pokoj pro 2) po obou porodech na Bulovce rovnou po porodu. Hned při příjmu se ptali, jestli o to budu stát, ale jak píší holky, mohla jsem mít jen kliku a když je narváno, tak prostě smůla a musíš si domluvit, že jakmile se uvolní, tak máš hned zájem…Hodně štěstí! :kytka:

SaEva
Stálice 79 příspěvků 06.02.17 19:54

Já jsem třeba naopak po prvním porodu ocenila, že jsme byly na pokoji tři a mohla jsem okoukat, jak to dělají ostatní :). Teď podruhé jsem šťastná, že nemocnice, kde plánuji rodit má pokoje po jednom (pokud to kapacita dovolí). Jinak bych také volila nadstandard. Zažádat si o něj můžeš kdykoliv.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Bipolární porucha, kterou trpí Babišova dcera: Kdo ze slavných ji měl také?

Bezdůvodně pokleslá nálada, která může trvat i dva týdny, ztráta energie,... číst dále >

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >