Nafukovací matrace se mi prohnula

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pajuskawolfu
Kecalka 137 příspěvků 14.07.18 22:13
Nafukovací matrace se mi prohnula

Dobrý den, mám dotaz. Dneska jsem si dala ven na slunicko nafukovací matraci s tim, ze dam na ni deku a budu se opalovat, ale nez jsem to udelala, tak jsem musela neco udelat a nechala jsem ji asi 20min na slunku… A kdyz jsem prisla ven, tak se mi prohnula do oblouku…vypustila jsem ji radsi a ted jsem ji vecer nafoukla zas a je furt prohnuta…myslite, ze jsem ji nejak s tim znicila a nebo casem se narovna? dekuji za odpověď

Reakce:

KlaudieK
Zasloužilá kecalka 831 příspěvků 14.07.18 22:30

@pajuskawolfu matrace je nejspíš zničená. Tohle dělají hlavně samonafukovací karimatky a nebo lehátka do stanu. Ty nesmí přijít do styku se sluncem. Pokud to bylo lehátko do vody máš nárok na reklamaci. To by to dělat nemělo. :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >