Nafukovací matrace se mi prohnula

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pajuskawolfu
Kecalka 140 příspěvků 14.07.18 22:13
Nafukovací matrace se mi prohnula

Dobrý den, mám dotaz. Dneska jsem si dala ven na slunicko nafukovací matraci s tim, ze dam na ni deku a budu se opalovat, ale nez jsem to udelala, tak jsem musela neco udelat a nechala jsem ji asi 20min na slunku… A kdyz jsem prisla ven, tak se mi prohnula do oblouku…vypustila jsem ji radsi a ted jsem ji vecer nafoukla zas a je furt prohnuta…myslite, ze jsem ji nejak s tim znicila a nebo casem se narovna? dekuji za odpověď

Reakce:
KlaudieK
Zasloužilá kecalka 832 příspěvků 14.07.18 22:30

@pajuskawolfu matrace je nejspíš zničená. Tohle dělají hlavně samonafukovací karimatky a nebo lehátka do stanu. Ty nesmí přijít do styku se sluncem. Pokud to bylo lehátko do vody máš nárok na reklamaci. To by to dělat nemělo. :)

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >