Reklama

Nafukovací matrace se mi prohnula

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pajuskawolfu
Kecalka 137 příspěvků 14.07.18 22:13
Nafukovací matrace se mi prohnula

Dobrý den, mám dotaz. Dneska jsem si dala ven na slunicko nafukovací matraci s tim, ze dam na ni deku a budu se opalovat, ale nez jsem to udelala, tak jsem musela neco udelat a nechala jsem ji asi 20min na slunku… A kdyz jsem prisla ven, tak se mi prohnula do oblouku…vypustila jsem ji radsi a ted jsem ji vecer nafoukla zas a je furt prohnuta…myslite, ze jsem ji nejak s tim znicila a nebo casem se narovna? dekuji za odpověď

Reklama

Reakce:

KlaudieK
Zasloužilá kecalka 826 příspěvků 14.07.18 22:30

@pajuskawolfu matrace je nejspíš zničená. Tohle dělají hlavně samonafukovací karimatky a nebo lehátka do stanu. Ty nesmí přijít do styku se sluncem. Pokud to bylo lehátko do vody máš nárok na reklamaci. To by to dělat nemělo. :)

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec byl se Šafářovou už před dvěma lety! Co na to Lucie?

Spekulace o mileneckém poměru Tomáše Plekance a Lucie Šafářové sílí. Vychází... číst dále >

Intuitivní Klusová se opět rozpovídala o dětech! Zajímá to ale někoho?

Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol si pozvala na potlach do pořadu V... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama