Nákaza koronavirem u bývalé manželky přítele, kde byl jeho syn

Napsat příspěvek
6305
28.3.20 18:05

:roll: my tady budeme pochodovat v rouškách ještě do Vánoc. živnostníci pochcípají hlady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
491
28.3.20 18:10

@PaníBovaryová přesně, ale hlavně že se viděli… :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
786
28.3.20 18:13

@PaníBovaryová jaja a ty muzes jak d.ebil vsechno dodrzovat, hnit doma, vysvetlovat detem, ze nemuzou jit ven, e je ti to vlastne k ho.v.nu, protoze porad jsou mraky lidi ignoranti, ktery na to proste s.er.ou a kvuli kterym se to tady takhle siri 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1034
28.3.20 18:27

Máš poměrně štěstí, že o nákaze koronavirem víš a můžeš se podle toho zařídit. Kdybys o nákaze nevěděla hrozilo by, že nakazíš své rodiče, prarodiče a další lidi. Že byla chyba chodit k příteli už víš, teď hlavně neudělej další chybu a jako potenciálně nakažená nákazu nešiř dál. Tudíž se odizoluj zcela od lidí, které bys mohla nakazit. Ne že si ještě skočíš do obchodu nakoupit nebo rychle pozdravit kamarádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
491
28.3.20 18:28

@TeSudička je to na presdrzku, ja se s manželem a on s dětmi už dva týdny téměř neviděla, protože pracuje u IZS a bydlíme s babi a dědou, takže se vídáme jen venku a v roušce…ale madam se musí vidět s pritelem… :cert: :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
771
28.3.20 18:28

Zkousni pilulku hořkosti, zavolej jim, vysvětli situaci. Možná budou trochu,, prudit ", ale věř mi, že se budou víc bát o to, aby jsi nebyla nakažená. Hlavně nejezdi domů kde máš rodiče a prarodiče, aby to od tebe nechytili.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6058
28.3.20 18:38
@Šáruší píše:
Maminko a tatínku, mám starého chlapa s dítětem, tak jsem to před vámi tajila, potají jsem se s ním sešla, i přes zákaz stýkání se, a může být nakažený covidem, takže já také. Sbalte mi věci a dejte mi je za dveře, nějaký čas se teď neuvidíme :mrgreen: Já bych chtěla být dnes v kůži maminky a tatínka

Přesně tak, nestačím se divit, jedna diskuze za druhou, kde mladé 17-20leté holky mají staré kořeny, kdyby aspoň v balíku, ale většinou ještě s nějakým závazkem na krku, a ony celé nadšené, že si někoho takového ulovili.

Že bych si také nabrnknul nějakou 15, když jsou to fakt taková telata a tak letí na staré chlapy… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1916
28.3.20 19:20

@PaníBovaryová no obavam se ze to je realny s temi vanocemi. Dnes jsem nekde psala, ze ikdyz se zacnou narizeni uvolnovat, tam rousky budou jedni z poslednich, takze to bude krasne zaparene leto :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.3.20 12:11
@Ancek píše:
Máš poměrně štěstí, že o nákaze koronavirem víš a můžeš se podle toho zařídit. Kdybys o nákaze nevěděla hrozilo by, že nakazíš své rodiče, prarodiče a další lidi. Že byla chyba chodit k příteli už víš, teď hlavně neudělej další chybu a jako potenciálně nakažená nákazu nešiř dál. Tudíž se odizoluj zcela od lidí, které bys mohla nakazit. Ne že si ještě skočíš do obchodu nakoupit nebo rychle pozdravit kamarádku.

Nebojte, nic šířit nebudeme. Jsem u přítele a nevycházíme ani na zahrádku radši. Všechno jsem rodičům řekla, nejdřív na mě strašně řvali, teď semnou pro změnu nemluví. Poprosila jsem bráchu aby mi přivezl věci a ještě nějaký jídlo a jsme doma no. Zatím si s přítelem užíváme, že jsme spolu - uvidíme za 14 dní :) S rodičema to pak bude horší, tohle jen tak nevezmou.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama