Nákaza koronavirem u bývalé manželky přítele, kde byl jeho syn

Napsat příspěvek
Velikost písma:
21563
28.3.20 18:05

:roll: my tady budeme pochodovat v rouškách ještě do Vánoc. živnostníci pochcípají hlady.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
636
28.3.20 18:10

@PaníBovaryová přesně, ale hlavně že se viděli… :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1380
28.3.20 18:13

@PaníBovaryová jaja a ty muzes jak d.ebil vsechno dodrzovat, hnit doma, vysvetlovat detem, ze nemuzou jit ven, e je ti to vlastne k ho.v.nu, protoze porad jsou mraky lidi ignoranti, ktery na to proste s.er.ou a kvuli kterym se to tady takhle siri 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1293
28.3.20 18:27

Máš poměrně štěstí, že o nákaze koronavirem víš a můžeš se podle toho zařídit. Kdybys o nákaze nevěděla hrozilo by, že nakazíš své rodiče, prarodiče a další lidi. Že byla chyba chodit k příteli už víš, teď hlavně neudělej další chybu a jako potenciálně nakažená nákazu nešiř dál. Tudíž se odizoluj zcela od lidí, které bys mohla nakazit. Ne že si ještě skočíš do obchodu nakoupit nebo rychle pozdravit kamarádku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
636
28.3.20 18:28

@TeSudička je to na presdrzku, ja se s manželem a on s dětmi už dva týdny téměř neviděla, protože pracuje u IZS a bydlíme s babi a dědou, takže se vídáme jen venku a v roušce…ale madam se musí vidět s pritelem… :cert: :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1721
28.3.20 18:28

Zkousni pilulku hořkosti, zavolej jim, vysvětli situaci. Možná budou trochu,, prudit ", ale věř mi, že se budou víc bát o to, aby jsi nebyla nakažená. Hlavně nejezdi domů kde máš rodiče a prarodiče, aby to od tebe nechytili.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37346
28.3.20 18:38
@Šáruší píše:
Maminko a tatínku, mám starého chlapa s dítětem, tak jsem to před vámi tajila, potají jsem se s ním sešla, i přes zákaz stýkání se, a může být nakažený covidem, takže já také. Sbalte mi věci a dejte mi je za dveře, nějaký čas se teď neuvidíme :mrgreen: Já bych chtěla být dnes v kůži maminky a tatínka

Přesně tak, nestačím se divit, jedna diskuze za druhou, kde mladé 17-20leté holky mají staré kořeny, kdyby aspoň v balíku, ale většinou ještě s nějakým závazkem na krku, a ony celé nadšené, že si někoho takového ulovili.

Že bych si také nabrnknul nějakou 15, když jsou to fakt taková telata a tak letí na staré chlapy… :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2414
28.3.20 19:20

@PaníBovaryová no obavam se ze to je realny s temi vanocemi. Dnes jsem nekde psala, ze ikdyz se zacnou narizeni uvolnovat, tam rousky budou jedni z poslednich, takze to bude krasne zaparene leto :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.3.20 12:11
@Ancek píše:
Máš poměrně štěstí, že o nákaze koronavirem víš a můžeš se podle toho zařídit. Kdybys o nákaze nevěděla hrozilo by, že nakazíš své rodiče, prarodiče a další lidi. Že byla chyba chodit k příteli už víš, teď hlavně neudělej další chybu a jako potenciálně nakažená nákazu nešiř dál. Tudíž se odizoluj zcela od lidí, které bys mohla nakazit. Ne že si ještě skočíš do obchodu nakoupit nebo rychle pozdravit kamarádku.

Nebojte, nic šířit nebudeme. Jsem u přítele a nevycházíme ani na zahrádku radši. Všechno jsem rodičům řekla, nejdřív na mě strašně řvali, teď semnou pro změnu nemluví. Poprosila jsem bráchu aby mi přivezl věci a ještě nějaký jídlo a jsme doma no. Zatím si s přítelem užíváme, že jsme spolu - uvidíme za 14 dní :) S rodičema to pak bude horší, tohle jen tak nevezmou.

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

GS Mamavit Prefolin + DHA

  • (4.5) + 41 recenzí

Poradna o očkování dětí proti chřipce

Ikona - Daniela Verdánová

MUDr. Daniela Verdánová