Poradna o autosedačkách
Štěpán Rybníček
@Ashia Tak ono počásí tomu už nahrává… mě venku visí vypraný kočárek, prala jsem všechno, ael myslím, že nánožník skoro nepoužiju - rodím za měsíc.
Jinak nevím, jak ty, ale já jsem hodně věcí na první kupovala „univerzálně“. U kočáru jsem počítala, že vydrží i další dítko, takže jsem kupovala letní i zimní doplňky, pokud byly k dispozici…
@Ashia June se mi hrozne libi…
u zimnoho mimca jsem pouzivala, ted jak je teplo u druheho nepouzivam
spis je to obdobim ![]()
@Anielka jojo, je krásný
a hlavně lehoučký ( jsem hrozný chroust a v bytě nemáme příliš snadný přístup, takže každé kilo na kočárku navíc je pro mě problém, prostě to neutahnu at dělám co dělám). Ted jsem zkoušela jeden kočár u kámošky ( a bez dítěte) a málem jsem to vůbec neutahla
nechápu jak to ty maminy zvládnou třeba do poschodí s 15-20 kg kočárem, já jsem prostě neschopná to utáhnout
kéž by byly všude bezbarierové vstupy, nájezdy, široké dveře a velké výtahy ![]()
Urcite poridit.Ja ted kdyz neni uplne teplo potkavam maminy a maji nanozniky u tech korbicek.
Malá je narozená v lednu a teprv asi šest týdnů nánožník nepoužívám.