Nanuky - co vám chutná?

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
4.7.22 11:25

Nanuky - co vám chutná?

Ahoj, přicházím s lehčím tématem pro inspiraci. Tak doufám, že se tato diskuze obejde bez rýpání. :D Oblíbila jsem si nanuky víc než kdy jindy a upřednostňuju je i před stánkovou zmrzlinou. Zkoušela jsem dělat domácí z borůvek a kokosového mléka, ale to letělo do koše, protože to chutnalo jak ta plechovka kokosového mléka. :D Prosím o inspiraci na vaše oblíbené nanuky ze všech možných obchodů (Lidl, Kaufland, Albert,…) nebo i na domácí. Prostě co považujete za fakt chutného nanuka pro vás a kupujete či vyrábíte opakovaně. Já zatím jen Míšu a Mrože, klasika. Děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9677
4.7.22 11:30

Rozmixuju ovoce s cukrem a dám do tvořítek. U nás doma frčí hlavně to :palec:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19854
4.7.22 11:35

Miluju ty nanukove rolky z Lidlu a pak ty jejich kokosovy. Eskymo, obyc lednacek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16468
4.7.22 11:39

@Eemii naukové rolly jsou top. O ty se doma pereme :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6876
4.7.22 11:40
@nemamtuseni píše:
Ahoj, přicházím s lehčím tématem pro inspiraci. Tak doufám, že se tato diskuze obejde bez rýpání. :D Oblíbila jsem si nanuky víc než kdy jindy a upřednostňuju je i před stánkovou zmrzlinou. Zkoušela jsem dělat domácí z borůvek a kokosového mléka, ale to letělo do koše, protože to chutnalo jak ta plechovka kokosového mléka. :D Prosím o inspiraci na vaše oblíbené nanuky ze všech možných obchodů (Lidl, Kaufland, Albert,…) nebo i na domácí. Prostě co považujete za fakt chutného nanuka pro vás a kupujete či vyrábíte opakovaně. Já zatím jen Míšu a Mrože, klasika. Děkuji :)

To same co ty..Misa, Mroz..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16468
4.7.22 11:41

Já jsem teď na Rohlíku objevila luxusní malinový sorbet od Marks & Spencer. Ten teda zmizí také skoro okamžitě. Dětem ještě chutnají nanuky Twister.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37223
4.7.22 11:41

Jakékoliv smetanové nanuky z Lidlu u nás frčí hodně, napodobují drahé nanuky.Ty kupujeme hlavně v akci. Mám ráda Míšu a tvarohovou zmrzlinu.
Domácí do tvořítek ze šlehačky, tvarohu a trošky ovoce, co zrovna mám. Klidně tam dám i zbytky jogurtu, domácí nanuky dělám proto, abych využila zbylé suroviny. Když je to moc řídké, použiji smetafix nebo něco podobného, ať to drží.
Nanukové dorty polité horkým slazeným zahradním ovocem.

Nemám ráda dřeně a tříště, vodovou zmrzlinu, děti ano.
Jakoukoliv zmrzlinu mám ráda trochu povolenou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19854
4.7.22 11:42
@nozu píše:
@Eemii naukové rolly jsou top. O ty se doma pereme :mrgreen:

Jo! Nic lepsiho neni :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26325
4.7.22 11:43

Já mám ráda všechny možný, podle nálady - někdy smetanový s čokoládou, mívala jsem ráda Nogger, teď si čas od času koupím Pegas, jindy mi přijdou zbytečně sladký a hutný, tak sáhnu po Mrožovi (jahoda s čokopolevou).
Jediné, které mi už víceméně nejedou, jsou typu Calipo, obarvená přeslazená voda :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
4.7.22 11:44
@Eemii píše:
Miluju ty nanukove rolky z Lidlu a pak ty jejich kokosovy. Eskymo, obyc lednacek.

U nás doma jdou nejvíc domácí, ovocný, dřeňový a je jedno, jestli rozmixuju nebo rozmačkam jahody, višně, meruňky…Manžel má zase rád ze smetany s rozpuštěnou vysoko procentní čokoládou…to je taky mňamka. Jinak kupovaný nám taky chutnají hodně z Lidlu. Mají velikej výběr a slušný ceny :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42562
4.7.22 11:49

Pistaciovy nanuk z Tesca, jejich privátní. A pak Hagen daez nanuky. Domácí dělám tvarohového Míšu, jahodové.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.7.22 11:54

Moje stálice je už mnoho let Míša (ten obyčejnej, žádný příchutě) - ten mi přijde k chuti spolehlivě vždycky. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4928
4.7.22 12:02

Mrož, Ruská zmrzlina, nogger, severáček vanilkový a pak mají ještě v Lidlu jahodovou dřeň s čokoládou…jo a miliju i bílé Magnum

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
875
4.7.22 12:09

U nas top jsou domácí, ted jsme delali jahodové (jahody, cukr, smetana) a dokud jsou (delam jich fakt hodně) po kupovanych nikdo nesahne. A pak proste zmrzlina, hlavne tocena opocenska a u nas teda dela pani vybornou kopeckovou 👍 celkove nemusim cokoladu na zmrzlině, nanuku, ani deti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1101
4.7.22 12:18

Já teď dělala domácí hruškové nanuky a lepší jsem nejedla :pankac:
Oloupala jsem hrušky, nakrájela na kostky, dala přiměřeně cukr, hřebíček, badyán a vodu a vařila jsem asi 10-20 minut. Pak jsem nechala vychladnout, vyndala jsem koření a rozmixovala. A pak už jsem plnila tvořítka na nanuky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat