Nastřelení náušnic - Praha

20163
14.5.08 13:15

Ahoj,

dcerka dospěla k názoru, že chce taky náušnice jako má já i ostatní osoby (nejen) ženského pohlaví v našem okolí a protože naše dětská mudra provádí pouze propíchnutí jehlou, které je vhodné u miminek nebo až větších dětí, tak se chci zeptat - máte někdo „prověřeno“, kam zajít na nastřelení?

Nejlépe centrum, popř Praha 5 / 6.

Děkuju předem za odpovědi

Sandra

P.S.: je něco pravdy na tom, že je lepší počkat na podzim, že se rána rychleji zahojí, nebo myslíte, že je to jedno?
Taky mi vrtá v hlavě, jestli se pak smí malá koupat, resp. jak dlouho nesmí? Jestli totiž přecijen nebude lepší počkat až po létě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

394
14.5.08 22:08

No my nechali malou cvaknout v 10 měsících, týden se to nemělo namočit. Absolutně bez problémů, potíralo se to týden mastičkou. Nastřelujou na Poliklinice Budějovická - je to sice Praha 4, kdybys náhodou nic nesehnala. Pa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20163
29.5.08 14:13

Tak jen hlásím (kdyby se to některé z vás do budoucna hodilo), že jsme nechali píchnout ouška na polyklinice v Palacké na ORL a bylo to bez problému.

Pravda, poprvé si to dcerka rozmyslela, ještě než jsme dorazili k doktorovi, takže si jen vybrala naušničky a já jí stihla založit kartu, jak ale sestřička otřela ouška desinfekcí, seskočila mi z klína a už byla v čekárně.
Napodruhé jsme tam šli s tím, že pevně trvala na tom, že si je nechá píchnout a tak jsem jí měla na klíně, držela jí lehce ručičky a sestřička přidržela hlavu. Cvaklo to a malá sebou jen lehounce škubla, ale ani nekvíkla ani nic podobného a druhé jak by smet. Pak prohlásila, že to vůbec nebolí.

Bolelo jí to teda až cestou domů, měla ouška trochu červená, ale po chvíli to zas bylo v pořádku. Mažeme ráno a večer framikoinem a uvidíme, jestli to vydrží nehnisat. Teď je to druhý den a dobrý (ťukťukťuk).

Kontakt je 222 928 258
MUDr. Janoušek

cena 500,– i s naušničkama

Sandra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mirka755
29.5.08 14:49

já jsem malé nechala nastřelit ouška ve 4 měsících u nás na Kladně. A bez problémů, nehnisalo-prostě super. Nastřeluje to přímo dětská doktorka. V Praze nevím kde nastřelit ouška :(

• Nahlásit
  • Citovat
2002
26.9.08 20:59

ahoj asi je už pozdě, ale pro ostatní : http://www.studio-l.webnode.cz/…ani-nausnic/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51
16.11.08 22:07

nastřelení naušnic

Já tedy nevím. My jsme propíchnutí jehlou prošvihli a tchýně chtěla mermomocí naušničky Kačence dát. Nastřelení mi nedopuručili, že prý to bolí, když to přijde k sobě a Kačce už bylo 18měsíců a z ordinace utekla. Tak počkáme na pozdější dobu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15672
17.11.08 16:37

My jsme nechali dceři nastřelit naušničky, když měla trochu delší pauzu mezi očkováními (bylo jí asi půl roku), do té doby nám to paní doktorka nedoporučovala. Dětská doktorka, kam jsme s dcerou chodily, to ještě nedělala, ale zavedla nás k jiné paní doktorce (do protější ordinace) a tam to dceři nastřelila. Dcera plakala, až poté co jí paní doktorka pochválila, že byla statečná (to už bylo hotovo), venku hned usnula a o žádné bolesti potom tedy nevím. Bylo to v listopadu před dvěma lety a o tom, že je lepší počkat na jaro, jsem nic neslyšela. Vím, že někde nastřelují naušničky už v porodnici, ale mně přišlo rozumné počkat, až bude mít dcera po očkování. Na druhou stranu jsem ale nechtěla čekat moc dlouho, protože takhle malá o tom dopředu nevěděla a samotné nastřelení prý nebolí (to vím od známého, který si nechal naušnici nastřelit už jako dospělý). Samotné nastřelení stálo myslím 100Kč a naušnice taky tak nějak, takže jsme se v pohodě vešli do 500Kč. Určitě bych příště zase chtěla dát přednost nastřelení před klasickým propíchnutím, ale určitě bych šla zase přímo k nějakému doktorovi (ta „naše“ přesně vyměřovala místo, kam náušnici nastřelit).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
29.12.08 18:22
  • Nahlásit
  • Citovat
1
10.8.10 13:58
mirka755 píše:
já jsem malé nechala nastřelit ouška ve 4 měsících u nás na Kladně. A bez problémů, nehnisalo-prostě super. Nastřeluje to přímo dětská doktorka. V Praze nevím kde nastřelit ouška :(

Ahoj, nevim jestli si to vubec prectes, ale u ktere doktorky na Kladne jste byly na nastreleni nausnic?? Nemuzu nikde nic najit. Dekuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jjelena
10.8.10 16:20

Kattaan, já jsem na Kladně našla kontakt jen na dr. Květovou, ale nakonec jsem jela do Prahy na P4 na polikliniku Budějovická. Tam jsem byla s oběma holkama u dr. Černochový a naprostá spokojenost.

U tý Květový byl pro mě problém, že nastřelovala jen do 8:00 a to bylo brzo tahat někam obě holky.

• Nahlásit
  • Citovat
luciiifer
4.10.10 13:26

Mohu mít dotaz, kde přesně se nastřeluje na té poliklinice Budějovická? Máte kontakt? A na kolik Vás ta sranda vyšla?

• Nahlásit
  • Citovat
1
10.12.14 18:29
@sandrik píše:
Tak jen hlásím (kdyby se to některé z vás do budoucna hodilo), že jsme nechali píchnout ouška na polyklinice v Palacké na ORL a bylo to bez problému.

Pravda, poprvé si to dcerka rozmyslela, ještě než jsme dorazili k doktorovi, takže si jen vybrala naušničky a já jí stihla založit kartu, jak ale sestřička otřela ouška desinfekcí, seskočila mi z klína a už byla v čekárně.
Napodruhé jsme tam šli s tím, že pevně trvala na tom, že si je nechá píchnout a tak jsem jí měla na klíně, držela jí lehce ručičky a sestřička přidržela hlavu. Cvaklo to a malá sebou jen lehounce škubla, ale ani nekvíkla ani nic podobného a druhé jak by smet. Pak prohlásila, že to vůbec nebolí.

Bolelo jí to teda až cestou domů, měla ouška trochu červená, ale po chvíli to zas bylo v pořádku. Mažeme ráno a večer framikoinem a uvidíme, jestli to vydrží nehnisat. Teď je to druhý den a dobrý (ťukťukťuk).

Kontakt je 222 928 258
MUDr. Janoušek

cena 500,– i s naušničkama

Sandra

chci se zeptat zda v cene jsou i nausnicky a jestly je mozne zajit hned a neobednavat se, dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20163
10.12.14 23:14

@janicka21 nevím jak teď a jestli tam MUDr pořád ještě je, ale tehdy to bylo vč. náušnic :) a jestli s/bez objednání to si už nepamatuju :oops: (inu 6 let)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama