Nateklý ukazováček u dcerky

1308
14.11.20 19:04

Natekly ukazovacek u dcerky

Ahoj devcata. Dcerka 3.roky doma zakopla a spadla na zem a odnesl to ukazovacek. Boli ji to pri stisku a kdyz ho ohne, jinak neboli. Mam zajit na pohotovost? Nebo prstik ledovat a pockat? Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9488
14.11.20 19:06

K doktorovi nelezu, pokud fakt nemusim. Vyckala bych.
Btw zlomenina vetsinou boli jinak, i to dite se chova jinak nez normalne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25546
14.11.20 19:11

Zdravím, něco podobného jsem řešila v létě, když dcera spadla z kola. Stalo se to navečer a mysleli jsme že to bude do druhého dne dobrý, ale nebylo, oteklo to ještě víc a ke všemu jí to hrálo všema barvama, tak jsem s jela na chirurgii a trh naštěstí v pořádku, ale měla to prý silně pohmoždění, tak jí dal doktor na tři týdny dlahu. Takže pokud se to zhorší a nebo jí to bolí hodně, tak bych jela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1308
14.11.20 19:11
@Lucie_Sx píše:
K doktorovi nelezu, pokud fakt nemusim. Vyckala bych.
Btw zlomenina vetsinou boli jinak, i to dite se chova jinak nez normalne.

Dobre tak pockame. Kdyby to bylo zlomeny, tak by hodne brecela a ani neohla. Pri koupani si na neho nechela sahnout a je trochu nafialovely

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25546
14.11.20 19:19
@migmina píše:
Dobre tak pockame. Kdyby to bylo zlomeny, tak by hodne brecela a ani neohla. Pri koupani si na neho nechela sahnout a je trochu nafialovely

Holka ho zlomený taky neměla a neohla ho. Mě teda doktor řekl že je dobře že jsem přišli :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9488
14.11.20 19:25

To je asi vse individualni, kazdy ma to svoje dite nakoukane a vyciti, kdy uz to neni v pohode.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5618
14.11.20 20:06

Když jsem měla narazeny prst, tak jsem ho ani neohla. Když jsem měla zlomenou ruku, tak jsem sní hybala v pohodě, a ještě mi ji museli lámat jednou protoze byla blbě zlomená… :lol: tudíž těžko říct. Já bych počkala do rána.. Ono ji to zadlahovat můžeš i doma, není natom nic tezkyho, na pohotovosti stím stejně víc neudělají, do sádry se to nedává.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25199
14.11.20 20:16
@migmina píše:

Dcera měla zlomený malíček, to jí bylo asi osm. Nebrečela, jen si stěžovala, že ji bolí. Byl lehce nateklý a dokonce s ním i hýbala. Kamarádky syn si zlomil jednu kost v lokti a týden trvalo, než na to přišli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61742
14.11.20 20:42

Měla jsem zlomené i narazene končetiny, hybnost vždy ok.. Ale přes noc to oteklo.. Zítra bych došla na rtg..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18660
14.11.20 20:47

@migmina když je to fialové, tak je to pravděpodobně zlomené
já jsem jako dítě měla zlomený malíček na pravačce 2×, a na levačce 1× - nikdy to nijak šíleně nebolelo, jen to bylo nateklé a fialové

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1308
14.11.20 21:00

Holky dekuju. Uvidim rano a kdyztak s ni sjedu na pohotovost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
431
14.11.20 21:17

My to řešili o prázdninách u syna, 4 roky. Prst mohl ohnout, byl nateklý. Já chtěla počkat, ale manžel chtěl jet na pohotovost, byl víkend.
Dostala jsem od doktorky přednášku, že je dobře, že jsme dojeli, protože děti i když mají prst zlomený, tak jej mohou ohýbat. A taky že zlomený byl…
Já bych ráno určitě jela na rtg.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1308
14.11.20 21:20
@Evelýna 1 píše:
My to řešili o prázdninách u syna, 4 roky. Prst mohl ohnout, byl nateklý. Já chtěla počkat, ale manžel chtěl jet na pohotovost, byl víkend.
Dostala jsem od doktorky přednášku, že je dobře, že jsme dojeli, protože děti i když mají prst zlomený, tak jej mohou ohýbat. A taky že zlomený byl…
Já bych ráno určitě jela na rtg.

No radsi pojedeme. Radsi tam jet zbytecne nez neco zanedbat.moc vsem dekuju, ozvu se jak jsme dopadli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1308
15.11.20 14:33

Ahoj holky tak to ma pohmozdeny. uffff takze klid. rezim a ledovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18660
18.11.20 07:23
@migmina píše: