NAUŠNIČKY-kde nechat nastřelit/propíchnout na Stodůlkách?

2724
19.5.08 08:42

NAUŠNIČKY-kde nechat nastřelit/propíchnout na Stodůlkách?

Ahoj všem :D

Prosím o radu maminek ze Stodůlek, kde nechat nastřelit či propíchnout náušničky dcerce.Pořád se nemůžu rozhodnout, který způsob zvolit. Ve středu jdeme na první očkování, po kterém bych jí je chtěla nechat dát. Dr. mi sama doporučila nastřelení, ale já jsem myslela, že jí je nechám píchnout u ní jehlou, tak jsem mírně na rozpacích, jestli se jí do toho nechtělo nebo na tom, že je nastřelení lepší, něco je.

Moc díky předem za zkušenosti a rady :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19990
19.5.08 09:33

Třeba se na to Mudra necítí - ono to píchnutí není jen tak.
Kdybys vážně chtěla radši píchnutí než nastřelení, můžu ti dát kontakt na naší dětskou, která je píchala i mě, když mi bylo 9 a vím, že to tenkrát bylo úplně v pohodě. Neni to teda ve Stodůlkách, ale na Malé Straně.

Kdyžtak pošli SZ.
Sandra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2619
19.5.08 09:36

Ahojky,

kde ve Stodulkach nevim, ja jsem nechavala nastrelit minuly tyden v centru Prahy na ORL v Palackeho ulici. Ale rozhodne hlasuju pro nastreleni. Fredy jsem nechala pichnout, hodne krve, dlouho to trvalo, rvala jak tur… Ted s Beou jsem ji ani nemusela vyndat z satku, spala, takze ji probudilo az to prvni ucho… ani kapka krve, bylo to za dve minutky hotove a uplne v pohode.

Mata

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6597
19.5.08 09:43

Ahoj,

mě zase doktorka nedoporučovala nastřelení, takže jí píchala ouška sama. Je na poliklinice Lípa na Nových Butovicích, určitě znáš. Je hrozně šikovná a milá, vysvětlila by ti důvody, proč píchnout a né nastřelit. Když budeš chtít kontakt, písni SZ :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
P.
2223
29.5.08 18:05

ahoj!!
prosím vás o radu. jsem z prahy 13, ze stodůlek (tak bych prckovi ráda našla milého a fajn dr. někde okolo lužin, luk, stodůlek, řeporyjí) a TP mám v září…chci se zeptat, kde nějaké kontakty v porodnici?a mám jej kontaktovat až po porodu nebo už avizovat před tím?moc děkuji za odpověď…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama