Náušničky a výměna za nové

24.11.19 12:18

Nausnicky- vymena za nove

Dobry den, chtela bych se zeptat. Dnes je to 7.tyden od nastrleneni a jak nam bylo doporuceno, zacala jsem s vymennou. Prvni ouško bez problemu i nasazeni. Ale druhe—- pri sundavani v pordku, ale problem nastal pri nasazeni- kdyz jsem do dirky dala nahradi, zacala plakat a tekla trosička krve.tak nevimco s tim? Jestli se mi ji tamdnes nepodari dat- tak zitra pojedu radeji k DR. Co myslite? Stalo se to nekomu? Jinak s nausnickama jsem otacela a bylo vse v poradku.. :( jsem z toho neštastna ze ji to boli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

13160
24.11.19 12:36

Hele radši bych tam vrátila tu původní po nastřelení. Asi je nová náušnička silnější a dírka se nezacelila úplně. Ale u malinkých dětí se organismus strašně rychle regeneruje. Bála bych se toho, aby se dírka už do zítřka nezatáhla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.11.19 12:41

@Lupinek852 Nám doktorka řekla že můžeme vyměnit naušničky až po 3 měsících od nastřelení a v pohodě se potom vyměnili. Dej jí nazpátek tu nastřelovací jestli to teda půjde a čisti jí to lihem a uvidíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5639
24.11.19 12:44

Jak píše Simonka, my taky máme nechat nastřelené náušnice 3 měsíce, jestli tam dáš nové, tak v pořádku, když tam dáš původní, nech ji tam ty 3 měsíce. I za cenu, že bude mít na každém uchu jinou náušnici, nebo vyměnit později, den, dva. At se netrápíte všichni ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.11.19 13:12

Tak nastrelene náušnice by měly být v uchu minimálně 2 měsíce spíš dýl. Je to v podstatě „otevřená“ rána a musí se zcela zacelit. Dcera má náušnice nastrelene od léta a dřív než na Vánoce ji je měnit nebudu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3030
24.11.19 13:16

Do zejtra ji ta dirka zaroste. Dejte ji zpatky ty nastrelovaci a zkuste to znovu pozdeji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.11.19 13:20

Ahoj, u nás šla taky jedna náušnička v pohodě a druhá ne. Ta nastřelovací už mi zpátky dát nešla, teda ta zadní část. 20 minut jsem nechala ouško odočinout, nové náušničky zpátky do lihu, malá se uklidnila a zkoušeli jsme to znovu. Také se jí to hodně nelíbilo, nicméně se to nakonec podařilo a bylo to v pohodě. Hlavně to nesmíš nechat zarůst ať nemusíte na nastřelování znovu. Držím palce a pevné nervy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18955
24.11.19 14:17

Me doporucii nechat nastrelene bipastove co nejdele. Menili jsme az tak po 10 mesicich, kdyz ztratila puzetku. Takze ucho uz bylo davno vyhojen a dite vetsi a relativne chapajici a spolupracujici (byl ji asi rok a pul).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.11.19 14:40

Děkuji všem za rady :relaxed:️ nam prave bylo řečeno ze po 6 tydnech lze již měnit.
Nechala jsem ouško odpočnout a před uspavanim, jsme zkusili znovu— a hura! Nausničky už jsou na svem miste :heart_eyes: trisičku poknourala (ale jen chviličku) a už o ničem nevi! Tak mam radost, že jsem ji nemusela moc trapit.

Nicmene, budu raději nausnicky i nadale dezinfikovat (jak nam bylo receno i po nastrelovani), co myslite?

Děkuji všem! :pray_tone1:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18955
24.11.19 17:54

@Lupinek852 Nevim, me bylo receno po nastrelovani nic s usima ani nausnicema nedelat. Zadne desinfikovani apod. Takze jsem nic nedelala a vse bylo ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.19 06:21

@Svistice radeji se optam Dr.
Jak se divam, kazdy doktor jinak mluvi— ale jak se rika 100 lidi-100 nazoru :woman_shrugging_tone2:
Děkujiiiiii :relaxed:️

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama