Nažloutly výtok /hlen

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
5.10.21 23:58

Nažloutly výtok /hlen

Ahoj holky mám intimní dotaz měla už zvas někdy nažloutly výtok někdy i takový hlen jsem 33tt a mám strach aby to nenarušilo nějak mimčo na gynekologii mám přijít za 3 dny a chvilkama to i svědí navíc mam zarudlé pysky :think: předem děkuji za odpovědi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10149
6.10.21 06:54
@Anonymní píše:
Ahoj holky mám intimní dotaz měla už zvas někdy nažloutly výtok někdy i takový hlen jsem 33tt a mám strach aby to nenarušilo nějak mimčo na gynekologii mám přijít za 3 dny a chvilkama to i svědí navíc mam zarudlé pysky :think: předem děkuji za odpovědi

Tak určitě tohle každá žena zažila…kup si boraxové globule

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2353
6.10.21 07:10

Nekdy mam pruhledny, nekdy je do zluta a nekdy tmave zluty. Kdyz jsem to rekla na gynde, dostala jsem antibiotika a bylo to dobry tak 2 dny a pak naopak horsi. Tak to moc neresim. Me teda nic nesvedi a nevim o tom, mam to jen jednou po ranu vzdy a to uz tak 3-4 mesice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33136
6.10.21 07:26
@Anonymní píše:

Zažila. Ale to není pro příběh podstatný :lol: Může se jednat o zánět. Zavolej si na gynekologii, jestli by tě mohli vzít dřív. Nebo se zastav v lékárně. Pokud je svědění, určitě to chce přeléčit. Radši dřív, než se to rozjede.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.10.21 08:00

V těhotenství mám vždycky žlutý hlen, ale nesvedi. Borax globulema nic nezkazis a zbytek holt gynda

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat