Názor na VBAC v Královských Vinohradech 2019/20

30.1.20 18:37

Názor na VBAC v Královských Vinohradech 2019/20

Ahoj, zajímalo by mne, kdo z Vás jste rodil v Královských Vinohradech teď v letech 2019/2020 po předchozím císařském řezu, zda Vám dali na výběr teď podruhé/po xy-té, či zda Vás nutili buď do VBAC či do CS? Reakce typu: a proč se ptáš? To určí lékaři. Příp. Na jiné neurčité komentáře, otázky na mou otázku či na jiné zkušenosti se neptám. Děkuju všem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

391
30.1.20 18:44

Nevim konkretne jak je to na Kralovskych Vinohradech, ale obecne je trend snizovat pocty cs, a co vim i ze sve vlastni zkusenosti i co vidim v okoli, tak vaginalni porod po cisari je standard. Takze pokzd se ptas, do ktere formy porodu te po cisari budou nutit, tak urcite do vaginalniho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
391
30.1.20 18:46

Znam hodne zen, co mely poprve cisare, z ruznych duvodu, a vsechny rodily podruhe vaginalne. Na vyber doktori nic nedavali, proste to brali tak, ze se bude rodit vaginalne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.1.20 18:54
@kalie píše:
Nevim konkretne jak je to na Kralovskych Vinohradech, ale obecne je trend snizovat pocty cs, a co vim i ze sve vlastni zkusenosti i co vidim v okoli, tak vaginalni porod po cisari je standard. Takze pokzd se ptas, do ktere formy porodu te po cisari budou nutit, tak urcite do vaginalniho.

Díky za reakci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.1.20 18:54
@kalie píše:
Znam hodne zen, co mely poprve cisare, z ruznych duvodu, a vsechny rodily podruhe vaginalne. Na vyber doktori nic nedavali, proste to brali tak, ze se bude rodit vaginalne.

Díky za reakci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.3.20 09:43

Ahoj holky. Tak čerstvé informace k této diskuzi. Nakonec mi VBAC nenutili. Dali na výběr. Předchozí nezdařila indukce koncem 42.tt zakončena v druhé době porodní akutní CS a jizva cca 1,5 mm, a má preference rodit opět CS = jdu na opakovanou CS.

Plánování je teď poslední dobou na co nejpozději. I já půjdu ve 40.tt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama