Nechali byste si miminko? 21 let

Anonymní
28.9.20 19:23

Nechali by jste si miminko? 21 let

Ahoj holky, hodně nad tím přemýšlím, a nechci to zatím rozebírat s rodinou a kamarádkami.
Nechali by jste si miminko ve 21 letech?
Bohužel si nejsem jistá, jestli si miminko nechat, jsem s přítelem půl roku, je o 7 let starší, na mimi se těší, ale já si tím pořád nejsem jistá..
Mám teď skvěle placenou práci, kterou bych mohla dělat i na mateřské na pár dní v týdnu a zvladla bych se s mateřskou a s touhle prací uživit sama s miminkem, pokud by to s přítelem nevyšlo.
Je ale rozumný, vážně se na mimčo těší a chtěl by i svatbu, co se tyče jeho tak se nebojim.
Spis já si nejsem jistá, jestli to je v mým věku rozumný i když bych mimi chtela.
Mám tu nějaké mladé maminky, které vše zvládají v pohodě? :-)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
445
28.9.20 19:25

Jestli ti jde jen o věk, tak mi na miminko nijak mladá nepřijdeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18471
28.9.20 19:26

Ne, nenechala. Ale tady se dozvíš, že bys určitě měla, tady zvládají všichni všechno :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23995
28.9.20 19:27

21 let už není extra málo a ano nechala bych si miminko. Já jsem teda byla rozhodnutá, že bych si ho klidně nechala i být mladší, kdyby se stalo. Školu máš hotovou, práci máš, uživíš se, tak není co řešit. Dle mě bys litovala, kdybys ho dala pryč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6553
28.9.20 19:28

Už těhotná jsi, na tohle si měla myslet predtim. Práci mas, přítele taky, pracovat budeš moct a zvládla by si to, nikde nevidím problém. Já otěhotněla ve 22 a poslední nad čím jsem oremyslela bylo jestli nejsem moc mladá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
414
28.9.20 19:29

Na tvym miste bych nevahala… Pokud mas kde byt, penize… Tak proc ne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17026
28.9.20 19:30

Kdyby jsi se rozhodovala, jestli se o dítě snažit nebo ne, tak bych ti řekla ať počkáš až ho budeš chtít sama. Ale přemýšlet ve chvíli, kdy už těhotná jsi a tvé situaci o potratu, tak to není normální… Je to dítě, ne boty, co zahodíš do popelnice a koupíš si nový, až se ti to bude hodit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3779
28.9.20 19:31

Pokud ho chceš, tak věk neřeš. Píšeš, že partner se těší, máš práci, takže asi i zázemí, tak co je za problém? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
369
28.9.20 19:32

Fajn práci máš a pak by asi záleželo, jak jsi si jistá partnerem. To bych totiž asi šla raději na potrat než být v 21 svobodná matka. Jinak dříve rodilí třeba v 16, takže co se týče nějaké psychické vyspělosti, tak myslím, že na tom nejsi tak špatně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13687
28.9.20 19:36

Já ne, ale ja to věděla a chránila jsem se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
290
28.9.20 19:36

Myslim ze az se narodi tak to prestanes resit uplne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
290
28.9.20 19:37

@Nicole 1234 tak tak soulozit to jo ale zodpovědnost zadna

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1310
28.9.20 19:41

V každém případě ano, bez váhání

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12304
28.9.20 19:50
@Len123l píše:
@Nicole 1234 tak tak soulozit to jo ale zodpovědnost zadna

No a? :lol: Si musi sama rozhodnout

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.9.20 19:52

Já otěhotněla ve stejný měsíc kdy mi bylo 22. Určitě nelituji. Dcera je skvělá a vše v pohodě zvládám. Přítele jsem sice znala 5 let ale spolu jsme byli něco málo přes půl roku.. ale hned jsme spolu bydleli.. je to super :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama