Nechce brokolicový příkrm. Co teď?

249
29.7.15 11:58

Nechce brokolicovy prikrm. Co ted?

V nedeli jsme zacali s prikrmy. Mrkvicka chutnala a dnes jsem chtela zacit i s brokolici, ale tu uz nechce vubec. Dala sem mu oar lzic a hrozne se u toho xichtil. Jako by ho to i natahovalo. Zkusila sem dat par lzic do materskeho mleka a taky to nechtel. Tak nevim jak dal postupovat. Zda mu dat mliko a zkusit to zitra a nebo zksuit jinou prichut.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11689
29.7.15 12:00

@KarlaNim
Tak zkus spíš něco sladšího, třeba dýni. Pak bych zkusila brambor. Nutit nemá cenu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7493
29.7.15 12:00

@KarlaNim zkus jiný…každýmu nemusí chutnat všechno ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1399
29.7.15 12:02

Dneska už mu to nenuť a zkus to zase zítra. Doporučuje se novou zeleninu zkoušet tři dny a pak zase jinou. Napoprvé bych z toho nedělala vědu, může se chytit až na několik pokusů. Mě malá samotnou zeleninu odmítala, kromě dýně, ta jí jela, a rozjedla se až když bylo i maso. Holt je po tátovi :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17546
29.7.15 12:02

Tak dej mrkev a do toho zamíchej trošku brokolice. Anebo dej brokoli k ledu a zkus něco jiného, dýni, brambory…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7512
29.7.15 12:08

Malej domácí brokolici taky nechtěl, až časem. Začala jsem skleničkovou, je jemnější a tu jedl. Pak jsem domácí přidávala k mrkvi a postupně otáčela poměr, až to normálně jedl. Ale zatím bych dala dýni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.7.15 12:28

Náš mrňous zase nechce květák. Když nechce, tak druhý den nedávám (ono je to někdy fakt hnusné). Zkusím to třeba později. Příkrmy už má měsíc a zájem projevil až o ty s masem. Nadšení zavládlo jen u meruňky k svačině. K obědu mi sní maximálně půl malé skleničky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3376
29.7.15 12:28

Nedávej brokolici :nevim: Teď je sezona, milion jiných možností, vykašli se na to co se doporučuje, zajdi na trh…Já třeba nemohla dávat doporučovanou mrkev a jablko, protože se mi po tom malý osypával a taky žije.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8959
29.7.15 12:29

Prostě zkus jinej:) Nebo pak s bramborem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
747
29.7.15 12:41

Tak ja delala a delam pouze čerstvou zeleninu, ne skleničky, tak aby to chutnalo i mne…ted je sezóna, mas miliony možnosti..a pokud nechce brokolici, tak dej něco jiného a brokolici zkus zase za čas…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.7.15 13:40

Zamíchala bych trochu do mrkve, kterou už zná. Pokud i to nebude chtít, odsunula bych brokolici na později, aby se mu nezhnusila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
29.7.15 14:08
@KarlaNim píše:
V nedeli jsme zacali s prikrmy. Mrkvicka chutnala a dnes jsem chtela zacit i s brokolici, ale tu uz nechce vubec. Dala sem mu oar lzic a hrozne se u toho xichtil. Jako by ho to i natahovalo. Zkusila sem dat par lzic do materskeho mleka a taky to nechtel. Tak nevim jak dal postupovat. Zda mu dat mliko a zkusit to zitra a nebo zksuit jinou prichut.

ochutnej, jaký humus to je.. za mě - nenutit, nabídni něco jiného - u nás frčí dýně, hrášek atd..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama