Nechce spát v kočáře

1053
10.6.15 13:41

Nechce spat v kocare

Krasne odpoledne! :mavam:
Dcera (10mes) nechce/nebo neumi spat v kocare. Kdyz byla v hluboke korbe, tak casto spavala, ale od doby, co je ve sportaku, tak proste ne a ne usnout, ikdyz je sebevic unavena. Chapu, ze je kolem tolik zajimavych veci, ale nelze s ni nekam poradne jet na cely den, pokud vetsinu cesty unavou proknoura.
Mate to nektera stejne popr. tip jak na ni? :think:

Příspěvek upraven 10.06.15 v 13:42

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

56906
10.6.15 13:42

@Foxisssss zakrýt očka :mrgreen: když kluk nemůže zabrat, šupnu mu čepici přes oči, do minuty je tuhý :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24858
10.6.15 13:45

@Foxisssss máme to podobně, takže ven se jde až se madam vyhajá doma v postýlce :twisted: Takže výlety nula, odpo toho moc nestihneme a stejně když jdeme někam na dvě hoďky, půlku času prohuláká, páč jí to v něm nebaví a nejradši by lezla po zemi. Takže u nás nepomáhá nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4425
10.6.15 13:47

U nás doma funguje plena přes obličej. A nebo uspávám v nosítku a pak opatrně „zahodím“ do postýlky :mrgreen: Na procházce můžeš střídat nosítko na spaní a kočárek na koukání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2997
10.6.15 13:49

Od sporťáku už mi v kočáře nespí. spíš jen v postýlce nebo autě. zvládnout se to dá, cestujeme hodně, chce to jen plánovat :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20160
10.6.15 13:50

Je třeba jí zabránit ve výhledu - přehodit šátek přes střechu apod. Popř. nosítko, když nic nezabere.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
386
10.6.15 13:50

@martina.se … jo jo, taky jsem to tak praktikovala, buď čepičku do očí, nebo jsem přikrývala plínkou (u nás takzvanou muchlinkou) no a někdy na chvíli pomohlo, když jí do očí svítilo sluníčko, ale tato praktika byla jen náhodná podle toho jak se točilo po cestě slunce, úmyslně jsme jí do očí nesvítili…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24858
10.6.15 13:51
@Novire píše:
Je třeba jí zabránit ve výhledu - přehodit šátek přes střechu apod. Popř. nosítko, když nic nezabere.
:lol: :lol: :lol: tak to by u nás neprošlo, rázem by z kočáru byla kůlnička na dříví :lol: Jako mimču jsme jí dávali plínku nebo kapesník přes oči, ale to už je jaksi pasé ;)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.6.15 13:53

My cestujeme buď tak, aby se prospala po obědě v autě, příp. s sebou bereme nosítko (manducu). Jinak spí cca od roka jenom doma v postýlce. V kočárku také neusne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1053
10.6.15 13:57

V nositku mi taky spat nechce, zira ven uplne stejne jako z toho kocaru :lol:
Tu plinu a cepici bych zkusit mohla, ikdyz pravda, plinu rovnou hodit na oblicej, bo kdyz ji dam pres strisku, tak ji miloslecna strhne dovnitr :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
324
10.6.15 14:07

Mladsi mi nespala v kocarku nikdy, jen jako novorozena parkrat omylem usnula a kdyz kocar zastavil byla hned vzhuru. Takze u nas se spalo a spi jen doma v postylce. Je vcelku spac a do 20m spavala 2krat denne po 2 hodinovych spankach, takze jsme nikam na dlouho nemohli a ted v 28m spi jen jednou a to 3 hodiny a stale doma. Radu tedy nemam, snad jen vydrzet :-). Starsi dcerka naopak nespala nikde jinde nez v kocarku a je fakt, ze clovek je svobodnejsi. Ale co s ti nadelame ze :-).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
324
10.6.15 14:11

A v aute take nikdy neusnula a rvala i kdyz jsme jeli treba jen par kilometru :-). Od roka zvladneme cesty i mimo okres, ale vzdy musime planovat cesty, aby je mela mezi spankem, protoze v aute zasadne nespi :-).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26235
10.6.15 14:24

@Foxisssss buď ráda, mně dítě usíná JENOM v kočáru a to i večer. Takže bych byla šťastná za dítě, co spí v postýlce. Ono se to může zlomit a změnit ze dne na den.

Jinak prvního jsem usínat v kočáru naučila. Chodili jsme zadními uličkami a doslova jsem chodila tak rychle, aby si nemohl prohlížet, za chvíli usnul, jak usnul, tak jsem položila. První dny to trvalo i hodinu, postupně se to zkracovalo a nakonec už jsme vycházeli a ležel a usínal do 5 minut od vyjetí, ale nepotěším, na výletech to nikdy nefungovalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama