Nechuť k zelenině v 1. trimestru

11
16.2.20 10:56

Nechuť k zelenině v 1. trimestru

Ahoj holky, jsem ve 3. měsíci a nezvládám do sebe dostat žádnou zeleninu. Zvedá se mi žaludek už jen při pohledu na ní :nevim:. Vím jak je v těhotenství zdravá strava důležitá, ale teď zvládám jen to co mi moje nevolnosti a žaludek dovolí. Mám z toho blbý pocit, protože před těhotenstvím jsem jedla zeleninu ve velkém a chudák mimi teď musí brát vitamíny maximálně z ovoce a tablet s kys. listovou :D Máte nějaké tipy jak do sebe nejlépe zeleninu dostat nebo se nemám nutit a počkat až nevolnosti ustoupí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23617
16.2.20 11:02

Nenutit se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1280
16.2.20 11:05

Nenuť se nebo ti bude ještě víc zle. Mně bylo zle do 20tt. Plánovala jsem si jak budu jíst zdravě, aby mimičo mělo vitaminy a já taky. Realita byla, že jsem přežívala na chipsech a popcornu. Nic jiného muj žaludek neakceptoval.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1500
16.2.20 11:41

Nenut se, tělo si rekne, co potřebuje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
288
16.2.20 12:17

Presne tak, nenut si to. Telo vi co si ma vzit. Uz je to vic jak 4 roky, ale dodnes si pamatuju tu pachut rajcete, ktery muj zaludek neudrzel…proste to nejez :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3403
16.2.20 12:37

Já zeleninu miluju, ale v těhotenství jsem ze začátku přežívala na čínských polivkach a Coca-Cole :roll: já vím, je to hrozný, ale nic jinýho jsem v sobě nemohla udržet. Naštěstí to trvalo jen měsíc, pak už jsem jedla normálně a čínský polívky od té doby nechci ani vidět :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
238
16.2.20 12:49

Jedla jsem jen to, na co mám chuť… z ostatních věcí jsem zvracela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2763
16.2.20 12:56

Vrcholem mého jídelníčku byly suché bílé rohlíky až do 5. měsíce. Ostatní jsem, až na výjimky, vyzvracela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama