Necítím pohyby miminka - 24. těhotenský týden

5.5.16 19:05

necítím pohyby miminka 24 tt

Dobrý den,
jsem ve 24 tt a od 20 tt jsem cítila pohyby miminka. Minulý týden jsem byla hospitalizovaná v nemocnici, kde jsem miminko i viděla a s malou bylo vše v pořádku.. Doktor mi řekl, že to vypadá na zánět močáku, protože jsem měla i krev v moči. A teď, jsou to tak dva tři dny, jsem přestala malou cítit, chce se mi hodně a často čůrat, a celkem to pálí. Občas je to jen planý poplach. Nemáte některá zkušenosti? v úterýjdu k doktorce tak se mě tam nechce běžet zítra.. Děkuji za případné rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13324
5.5.16 19:08

Určitě bych šla ještě dnes na pohotovost. Můj názor je, že raději 2× bláznit než jednou riskovat. Držím palečky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24194
5.5.16 19:09

No když se ti nechce tak asi nic. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4279
5.5.16 19:09

Dali ti neco na ten mocak? Ja mela atb v 22tydnu take na mocak. Jela bych radsi na pohotovost pro tvuj klid :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5904
5.5.16 19:10
@nikita066 píše:
Určitě bych šla ještě dnes na pohotovost. Můj názor je, že raději 2× bláznit než jednou riskovat. Držím palečky

přesně tak :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
131
5.5.16 19:11

Marcelko, shodou okolností jsem byla před 2 týdnu taky v nemocnici s močákem a velkou bolestí břicha, dokonce jsem měla i nějakou tu těhotenskou mykózu ale na vše mi dali léky a teď je mi fajn. Když jsem měla ty bolesti tak jsem 2 dny necítila pohyby, takže jsem šílela, ale v nemocici mi dali kapačku s magnesiem a to břicho se mi tak krásně uvolnilo, že jsem cítila krásně úplně každé kopnutí. Po příjezdu domů jsem si koupila magnesium v tabletách ( po konzultaci s lékařem ) a cítím se moc dobře. Břicho uvolněné a malá krásně kopká. Jsem ve 25 týdnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.5.16 19:12

Nedali mi na to nic.. Tři dny jsem tam ležela a dali mi akorát magnesium kapačkou, díky němuž mám modřinu přes celý předloktí..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Annapavelkovaml
5.5.16 19:12

POHOTOVOST HNED! 2-3 dny je strašně moc! se divím že tam ještě nejsi a píšeš tu radši… :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
2655
5.5.16 19:19

@Marcela1997 2-3 dny necítíš pohyby a ještě jsi nešla k doktorovi? Ihned teď bych šla na pohotovost. Radši zbytečně než něco zanedbat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1093
5.5.16 19:23

Taky si myslim. že 2-3 dny necítit v tomhle týdnu miminko, je příliš dlouho. Šupej na pohotovost co nejdriv

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.16 19:32

Jezis, LET na pohotovost! At mas klid!!!

• Citovat
  • Nahlásit
5812
5.5.16 19:35

Šla bych né zítra, ale hned na pohotovost…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2081
5.5.16 19:44

Taky jsem ve 36 TT necítila pohyby a šla jsem na pohotovost… Malého mi zachránili za 5 minut 12… :srdce:

Lepší zbytečně než pozdě…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15530
5.5.16 19:59

Pohotovost - uz jsi tam měla dávno byt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5621
5.5.16 20:03

Raději 100× pro svůj klid než jednou něco zanedbat…

BTW už jsi tam dávno měla být :think:

Hlavně, ať je vše ok… :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat