Něco dobrého na oběd s přílohou rýže

Napsat příspěvek
Velikost písma:
7139
30.8.12 10:21

@Starrky kuřecí kousky se osmahnou na pánvičce, potom to zaliješ smetanou a rozdrobíš balkánský sýr, chvilku se to provaří a hotovo já to miluju :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14079
30.8.12 11:06

Dělám takhle ptáčky a roštěnky v jednom hrnci - stejně to dělám s jednou omáčkou. Pak to vypadá, že máme každý den jiné jídlo, ale uvaří se to krásně najednou a k obojímu jde rýže :palec:.
Ještě takhle dělám klasický guláš a před dovařením polovinu odeberu a přidám do ní kysané zelí a je z toho segedín.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14079
30.8.12 11:06
@lukresia píše:
@Starrky kuřecí kousky se osmahnou na pánvičce, potom to zaliješ smetanou a rozdrobíš balkánský sýr, chvilku se to provaří a hotovo já to miluju :palec:

To zní hodně dobře a jednoduše. Jak moc je z toho pak cítit ten balkán? Starší syn mi odmítá vzít sýr do pusy, ale pokud by to nebylo tak cítit, třeba bych ho ošálila.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7139
30.8.12 11:09

@Milli jj je to jednoduché, množství dáš podle chuti, já nešetřím, ale je to dost slané takže malá to s námi nejí, můžeš podávat i s hranolkama, ale nám to víc chutná s rýží

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6230
30.8.12 11:18
@lukresia píše:
@Starrky kuřecí kousky se osmahnou na pánvičce, potom to zaliješ smetanou a rozdrobíš balkánský sýr, chvilku se to provaří a hotovo já to miluju :palec:

Tak díky - myslela jsem, že to asi bude něco takhle jednoduchého. Zrovna dneska máme k obědu skoro to stejné - akorát s nivou :) - Balkán by mě nenapadl, ale taky vyzkouším.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7139
30.8.12 11:21

@Starrky s nivou dělám taky ale se šunkou na těstoviny, ten balkán je takový výraznější…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29436
30.8.12 11:33

Africké kuře: http://www.toprecepty.cz/…fricke-kure/

Je to vynikající, občas to děláme, dělala jsem to i pro širší rodinu a všichni se oblizovali a chválili do aleluja. Fakt doporučuji. Hm a dostala jsem na to chuť, asi si zase uděláme. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Kojenecká lahev

  • (4.5) + 85 recenzí

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová