Poradna o homeopatii
MUDr. Eliška Bartlová
@Starrky kuřecí kousky se osmahnou na pánvičce, potom to zaliješ smetanou a rozdrobíš balkánský sýr, chvilku se to provaří a hotovo já to miluju ![]()
Dělám takhle ptáčky a roštěnky v jednom hrnci - stejně to dělám s jednou omáčkou. Pak to vypadá, že máme každý den jiné jídlo, ale uvaří se to krásně najednou a k obojímu jde rýže
.
Ještě takhle dělám klasický guláš a před dovařením polovinu odeberu a přidám do ní kysané zelí a je z toho segedín.
@lukresia píše:
@Starrky kuřecí kousky se osmahnou na pánvičce, potom to zaliješ smetanou a rozdrobíš balkánský sýr, chvilku se to provaří a hotovo já to miluju
To zní hodně dobře a jednoduše. Jak moc je z toho pak cítit ten balkán? Starší syn mi odmítá vzít sýr do pusy, ale pokud by to nebylo tak cítit, třeba bych ho ošálila.
@Milli jj je to jednoduché, množství dáš podle chuti, já nešetřím, ale je to dost slané takže malá to s námi nejí, můžeš podávat i s hranolkama, ale nám to víc chutná s rýží
@lukresia píše:
@Starrky kuřecí kousky se osmahnou na pánvičce, potom to zaliješ smetanou a rozdrobíš balkánský sýr, chvilku se to provaří a hotovo já to miluju
Tak díky - myslela jsem, že to asi bude něco takhle jednoduchého. Zrovna dneska máme k obědu skoro to stejné - akorát s nivou
- Balkán by mě nenapadl, ale taky vyzkouším.
@Starrky s nivou dělám taky ale se šunkou na těstoviny, ten balkán je takový výraznější…
Africké kuře: http://www.toprecepty.cz/…fricke-kure/
Je to vynikající, občas to děláme, dělala jsem to i pro širší rodinu a všichni se oblizovali a chválili do aleluja. Fakt doporučuji. Hm a dostala jsem na to chuť, asi si zase uděláme. ![]()