Nedbám o sebe

Anonymní
14.5.20 21:50

Nedbám o sebe

Dobrý večer, před porodem jsem o sebe dost dbala. Chodila na řasy, nehty a líčila se a ráda používala parfém atd. A nevím proč, ale po porodu jsem nevím proč… ale nabyla jsem dojmu, že malému by mohl parfém vadit a že když budu mít make up, že ho bude mít na rukou a pak je dává do pusy a nevím, co všechno. To samé nehty, že ho píchnu atd. Měla jste to některá?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
415
14.5.20 21:52

Tak to neměla. Myslím, že se zbytečně stresuješ :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22772
14.5.20 21:53

Milá matko, nepotřebuješ umělé řasy, nehty, make-up a parfém. Mimčo ocení úplně jiné věci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5461
14.5.20 21:56
@divine woman píše:
Milá matko, nepotřebuješ umělé řasy, nehty, make-up a parfém. Mimčo ocení úplně jiné věci.

Mimco ne, ale manzela potesis..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24318

Hele dítěti to vadit nebude (nejaky hodně silný parfém možná, pokud kojis a mas ho casto u sebe). Ja se normálně maluju, nehtama podrapu maleho spis svyma, protože umělé jsou míň ostré. Byt mama je sice super, ale pořád jsi taky ženská a nikde neni psáno, že jak máš dítě, tak z tebe musí bejt neupravená šmudla :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24395

Jasne.Ale neznamenalo to, ze jsem o sebe prestala jako tak dbat. Nehty upraveny, kratky, zakladala si na vlasech, nepatlala se make-upem ale rasenka, upravene oboci, korektor pod oci, hezke obleceni byt pohodlne…Deodorant co je nepreparfemovany. A kdyz bylo hlidani, tak jse
se vyfikla i naparfemovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
331
14.5.20 21:57
@divine woman píše:
Milá matko, nepotřebuješ umělé řasy, nehty, make-up a parfém. Mimčo ocení úplně jiné věci.
:potlesk: :potlesk: :potlesk: a ja dodavam, ze staci ked moc nesmrdis :pankac: hehe, na materskej uplne staci ciste vlasy, nechty, slusive domace oblecenie a spokojny usmev :mavam:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8470
14.5.20 21:57

Parfém bych taky zrušila, dětem může vadit.
Nehty jsem zrušila, tak jsem se bála

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3719
14.5.20 21:58

No, ja teda se nemalovala denně a nic umělého jsem na sobě nepestovala, ale po porodu obou děti jsem pár měsíců nepoužívala parfémy ani voňavá mýdla (parfémy myslím když jsem byla s dětmi doma, na ven jsem se voněla :-)). Podle mě mají děti cítit maminku a ne umělé vůně. Úplně nesnáším, když přišly kamarádky a po pomazleni se mi vrátilo mimino jak z parfumerky. S umělými nehty nemám zkušenost, ale občas nechtěně skrabnu dítě i svými krátkými, přijde mi to nepraktické, ale někdo s tím umí fungovat.. A s makeupem by mi vadilo, že to budu o mimčo otvírat při mazlení.. Je to na každém, jak se zařídí. Nehty si můžeš udělat kratší, řasy ničemu nevadí..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24395
14.5.20 21:58

Jestli ale na to prdis uplne, pro to fakt pochopeni nemam ani trochu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22348
14.5.20 22:01

Takže jsi se změnila z umělotiny na přirozeně krásnou ženu :palec:. Krása je v duši, ne v tom kolik umělých propriet na sebe navrstvíš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3211
14.5.20 22:02
@Gita17 píše: :potlesk: :potlesk: :potlesk: a ja dodavam, ze staci ked moc nesmrdis :pankac: hehe, na materskej uplne staci ciste vlasy, nechty, slusive domace oblecenie a spokojny usmev :mavam:

Hele nekomu to staci a nekomu zase ne. Ja si myslim, ze je fajn, kdyz je i maminka na materske kus baby

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18466
14.5.20 22:02

Ne, neměla a nemám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24395
14.5.20 22:04
@Ernais píše:
Hele nekomu to staci a nekomu zase ne. Ja si myslim, ze je fajn, kdyz je i maminka na materske kus baby
:pankac:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22348
14.5.20 22:08
@Ernais píše:
Hele nekomu to staci a nekomu zase ne. Ja si myslim, ze je fajn, kdyz je i maminka na materske kus baby

A proč myslíš, že žena, která nemá umělý nehty, řasy a make up, nemůže být kus baby?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat