Nedbám o sebe

Napsat příspěvek
Velikost písma:
31460
16.5.20 12:18
@lucenka píše:
Tak ale ony to nosí, protože je jim to pohodlný. A pořád mi přijde lepší, když má holka na procházku po městě džíny a tenisky, než když má na výletě na hory (byť lanovkou) šaty a lodičky.

Mimochodem když už jsme u toho srovnání se sukněma, tak pokud jde o pohodlí, tak rifle jsou opravdu ta nejhorší možná volba. Snadno se ničí pokud se v nich chceš trochu víc hýbat, potřebnou flexibilitu na sport v nich ani nezískáš a hůř větrají.

A mě by vážně strašně moc zajímalo co je konkrétně tak moc špatného na šatech/sukni na výletě. A nemusí být lanovkou, my každý den mimo víkend nachodíme kolem 6 - 10 km různorodým terénem, chodíme nonstop ve vedru, v zimě, v dešti, ve sněhu,… mě by strašně zajímalo jaké konkrétně vlastnosti ti u sukně připadají nevhodné pokud jde o teplé počasí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15149
16.5.20 13:41
@Nimie píše:
Vidíš to a to jsme zpátky u těch pařáků, to fakt lítáš v teniskách i v těch tebou nenáviděných 30tkách? :mrgreen:

jo, dokonce v nich mám i nízké ponožky :mrgreen: mám nohu 42/43, ale hodně úzkou, takže sehnat padnoucí boty je nadlidský výkon.. výrobci totiž počítají s tím, že když má ženská nohu jako chlap, má ji i stejně širokou :zed: conversky jsou úzké, navíc mají tkaničky po celé délce a jdou stáhnout.. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15149
16.5.20 13:52

@Nimie preferuju šaty před sukněmi, sukně lezou nahoru.. ale šaty nemají kapsy, do kterých bych nacpala mobil, klíče a kapesníky.. v případě chladnějšího počasí musíš vyřešit vršek, v mé skříni jsou jen mikiny (převážně pánské, u dámských mám krátké rukávy), jedno sako, ale v něm se moc necítím právě kvůli rukávům, jsou kratší, než mám ráda.. co se týče zavazadel, nesnáším kabelky, to je pro mě neskutečně obtěžující věc, jsem batohová.. ale momentálně mám jen velký batoh, malý koženkový mi loni sežral pes a ještě jsem nenašla takový, co by se mi líbil, bez ozdob, zlatý zip, jednoduchý a za přijatelnou cenu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31460
16.5.20 15:12
@Tamtama píše:
jo, dokonce v nich mám i nízké ponožky :mrgreen: mám nohu 42/43, ale hodně úzkou, takže sehnat padnoucí boty je nadlidský výkon.. výrobci totiž počítají s tím, že když má ženská nohu jako chlap, má ji i stejně širokou :zed: conversky jsou úzké, navíc mají tkaničky po celé délce a jdou stáhnout.. :palec:

8o :mrgreen: tak to já fakt nedávám… já si loni pořídila super větratelné letní lehoučké tenisky, protože v lese do houštin přeci jenom ty sandálky nejsou nic moc :mrgreen: ale i tak si je beru jen když se jde takhle horším terénem, protože je mi prostě vedro :cert: :mrgreen: s těma botama s tebou soucítím. Já mám takhle hloupý zbytek oblečení. Jsem malá (na dnešní poměry) :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66738
16.5.20 15:18
@Janli píše:
A proč myslíš, že žena, která nemá umělý nehty, řasy a make up, nemůže být kus baby?

přirozených krasavic zase tolik není

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31460
16.5.20 15:19
@Tamtama píše:
@Nimie preferuju šaty před sukněmi, sukně lezou nahoru.. ale šaty nemají kapsy, do kterých bych nacpala mobil, klíče a kapesníky.. v případě chladnějšího počasí musíš vyřešit vršek, v mé skříni jsou jen mikiny (převážně pánské, u dámských mám krátké rukávy), jedno sako, ale v něm se moc necítím právě kvůli rukávům, jsou kratší, než mám ráda.. co se týče zavazadel, nesnáším kabelky, to je pro mě neskutečně obtěžující věc, jsem batohová.. ale momentálně mám jen velký batoh, malý koženkový mi loni sežral pes a ještě jsem nenašla takový, co by se mi líbil, bez ozdob, zlatý zip, jednoduchý a za přijatelnou cenu..

Moje nejoblíbenější kombinace jsou buď šaty (mám i s kapsama :pankac: :mrgreen:) nebo ty legínové sukně nebo kalhotové sukně. Do vedra musí být bezpodmínečně krátké, ideálně z elastického materiálu a v tom chodím tak nějak nonstop :mrgreen: u zavazadel miluju placaté kabelky přes rameno. To je věc, která vypadá moc dobře se šatama i s kalhotama, dá se s ní pohodlně sportovat, no prostě luxus :D a pak batůžky taky no :oops: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7196
16.5.20 15:30
@Venetia píše:
přirozených krasavic zase tolik není

Jak to, že ne? :mrgreen: Já jsem si to o sobě vždycky myslela :lol:. I na základce, kdyz jsem méla atopák a pak beďary a i teď, když už beďary nemám, ale zato mám zas o pár kil navíc. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66738
16.5.20 15:37
@Kockazvysocan píše:
Naprostý souhlas, tenisky vlastním jedny a džíny asi troje, z toho jedny bílý, jedny lososový. Klasické nosím minimálně, spíš vůbec.
V pátek máme v práci „jeans day“ a stejně je nenosím. Jen jednou jsem si vzala slimky s bílou košilí, černé sako a podpatky. Jako jo, dobrý, ale pouzdrovky s lodičkama mi do práce sedí víc.

Ty jo, to já mám džin spoustu.
Sukně, sary jsou fajn, ale to už musí být nějaká příležitost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
841
16.5.20 15:38

Ja teda nikdy umele nehty ani rasy nemela, jsem asi smudla… pred tehu normalni make up, nehty svoje nalakovane, vlasy zastrihle, nabarvene a umyte, hygiena samozrejmost, parfem… ted v tehu nesnesu makeup, smrdi mi, vadi mi to… ani nehty nelakuju jinak vse stejne, i ten parfem obcas, kdyz jdu k dr treba… po porodu uz snad makeup zvladnu, tesim se na to… ze to bude cca jak driv, max trosku omezim parfemy, ale ja pouzivam spis jemnejsi, tak aspon ven… manzel mi rika, ze mam hezci plet, ted, co makeup nepouzivam, nemela jsem nikdy pocit, ze bych se mu nelibila nenalicena nebo s nenalakovanyma nehtama… to delam kvuli sobe, citim se tak lip… umele nehty, zvlast takove ty drapy, nas desi oba… ale nektere vypadaji docela hezky, kdyz se to pekne udela
Jo a jeste se tesim ke kadernici, uz by to chtelo :D :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66738
16.5.20 15:42
@Sedmnactnulajedna píše:
Na turu nebo do lesa jiste kalhoty/kratasy + poradne boty, ale jinak bych se ridila postavou. V kalhotech skvele vyniknou veskere nesoumernosti, jako napriklad siroka panev + relativne uzke nohy atp. Myslim si, ze hodne divek a zen si kalhotama zbytecne skodi. I na volny cas, na prochazku, nakup, do parku, na navstevu k sousedce se da vzit neformalni (tim nemyslim outdoor)sukne nebo saty vhodne k typu postavy. Navic to vypada vic zensky.

Ale zase je problém v létě, kdy bez punčoch vyniknou všechny chyby na nohách, to jsou pak lepší kraťasy ke kolenům.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.20 15:46

Je pravda, ze hodne zen neni moc zenskych.
Hlavne tak od 30 let.
Ze by byli Cesky tak krasne jak se rika, ja si to nemyslim. Takovy prumer

• Citovat
  • Nahlásit
66738
16.5.20 15:47
@Nimie píše:
Mimochodem když už jsme u toho srovnání se sukněma, tak pokud jde o pohodlí, tak rifle jsou opravdu ta nejhorší možná volba. Snadno se ničí pokud se v nich chceš trochu víc hýbat, potřebnou flexibilitu na sport v nich ani nezískáš a hůř větrají.A mě by vážně strašně moc zajímalo co je konkrétně tak moc špatného na šatech/sukni na výletě. A nemusí být lanovkou, my každý den mimo víkend nachodíme kolem 6 - 10 km různorodým terénem, chodíme nonstop ve vedru, v zimě, v dešti, ve sněhu,… mě by strašně zajímalo jaké konkrétně vlastnosti ti u sukně připadají nevhodné pokud jde o teplé počasí.
Asi nic, když se v tom cítíš dobře.
Mně by asi vadila obuv k těm šatům, když se jedná o delší chození. Sukně a kecky mi k sobě nejde.
@Takyjedna píše:
Jak to, že ne? :mrgreen: Já jsem si to o sobě vždycky myslela :lol:. I na základce, kdyz jsem méla atopák a pak beďary a i teď, když už beďary nemám, ale zato mám zas o pár kil navíc. :mrgreen:

Tak myslet si to a opravdu být je dost velký rozdíl :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6029
16.5.20 15:52
@Jogo-Bela píše:
Ja teda nikdy umele nehty ani rasy nemela, jsem asi smudla…

Nejsi, naopak, umělé nehty jsou fakt solidní prasečina.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15149
16.5.20 16:30
@Nimie píše:
8o :mrgreen: tak to já fakt nedávám… já si loni pořídila super větratelné letní lehoučké tenisky, protože v lese do houštin přeci jenom ty sandálky nejsou nic moc :mrgreen: ale i tak si je beru jen když se jde takhle horším terénem, protože je mi prostě vedro :cert: :mrgreen: s těma botama s tebou soucítím. Já mám takhle hloupý zbytek oblečení. Jsem malá (na dnešní poměry) :cert:

já to mám taky i u oblečení, neboj.. mám přes metr osmdesát, úzký pas a široké boky, takže když chci spodek přetáhnout přes boky, je mi v pase velký, dlouhé ruce a nohy, takže většinu kalhot bych měla „na Havla“, dlouhé rukávy do půlky předloktí :cert:
kabelky přes rameno mi taky překáží, jak to není batoh, tak smůla :lol: ale mobil a klíče stejně potřebuju mít v kapse, ne to někde lovit..
jo a délka sukně (no, kraťasů taky) je ideální ke kolenům, delší už překáží a u kratší je mi vidět do kuchyně :cert: :mrgreen: teda, když dřepnu někde venku, tak i v té ke kolenům, to mě taky nebaví furt hlídat.. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66738
16.5.20 16:32
@Tamtama píše:
já to mám taky i u oblečení, neboj.. mám přes metr osmdesát, úzký pas a široké boky, takže když chci spodek přetáhnout přes boky, je mi v pase velký, dlouhé ruce a nohy, takže většinu kalhot bych měla „na Havla“, dlouhé rukávy do půlky předloktí :cert:
kabelky přes rameno mi taky překáží, jak to není batoh, tak smůla :lol: ale mobil a klíče stejně potřebuju mít v kapse, ne to někde lovit..
jo a délka sukně (no, kraťasů taky) je ideální ke kolenům, delší už překáží a u kratší je mi vidět do kuchyně :cert: :mrgreen: teda, když dřepnu někde venku, tak i v té ke kolenům, to mě taky nebaví furt hlídat.. :roll:

Já to mám zase opačně, šaty na obrázku do půlky stehen nebo nad kolena.. Mně pod kolena, což je délka, kterou nesnáším

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat