Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@mag Ok, takže ještě počkat a pak si stěžovat na magistrát. Děkuju ![]()
A zkoušela jsi oslovit vedoucí odboru?
Bc. Markéta Tintěrová 542 526 230 vedoucí odboru Dominikánská-dvorní
určitě bych se ni obrátila, pokud jsi si jistá v kramflecích, že jsi včas doložila, cos měla, tak nejprve e-mailem, ať ti napíše, jak to vypadá, vždy si můžeš stěžovat výše
ale z tvého popisu stále nevím, o kolik to zatím přešvihli, ps telefonát nikde nedoložíš, určitě bych zkusila tu šéfku nejprve emailem - resp. si o něj řekla, na stránkách ho na první blik nevidím
@Boriska Zatím je to pitomých 33 dní (jako že pitomé 3 dny víc, než je ta základní lhůta), jen už mě to prostě se*e
Vzhledem k tomu, že po mě chtěli jen tarý rodný list, vyplněný formulář a listinu o státním občanství, tak jsem si opravdu jistá že jsem jim všechny ty tři věci odevzdala
Děkuju za rady. Počkám ještě na pondělí večer (úřední dny pondělí, středa) a pak kdyžtak zavolám paní vedoucí a případně ji poprosím o e-mail
Pak počkám do těch 60 dnů a kdyby náhodou (nedej bože) stále nic, obrátím se na ten magistrát ![]()
@mag Určitě dám
To je další čeho se bojím
S českou poštou je to občas horší než s úřady
Na doručení svatebních oznámení jsem čekala taky měsíc
Nejdřív se pošťákovi co je doručoval podařilo první várku ztratit, druhou várku pro jistotu zašantročili na poště
Nakonec jsem ale místo 50 oznámení měla 100
Tak doufám, že po třech měsících nebudu mít dva rodné listy ![]()
@Boriska píše: špatně jsem se vyjádřila, myslela jsem spíše přímému nadřízenému a pak ještě výš a výš a výšznám spoustu úředníků, pro které je představa stížnosti na ně hodně velký strašák…jasně, že na lhůtu se musí počkat
A já znám zase spousty úřednic, kterým je nějaká stížnost úplně u zádele ![]()
@želvička28 píše:
A já znám zase spousty úřednic, kterým je nějaká stížnost úplně u zádele
tomu věřím, to právě záleží na tom, jak moc se bojí nebo nebojí vedení ![]()