Nehtařkou v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pavlinga
Povídálka 33 příspěvků 18.02.18 05:07
Nehtařkou v těhotenství

Zdravím, s přítelem se snažime o dítě, ale chci změnit práci(tady v okolí toho moc není). Chci začít dělat gelové nehty, a jsem objednaná i na kurz, ale mám strach, že si uďelám kurz a mezitím zjistím, že jsem v tom. Takže můžu dělat gelové nehty v těhotenství? Nebudu to mít jako hlavní pracovní, ale jestli bych je vůbec mohla dělat v těhotenství. Samozřejmostí je, že budu mít odsavačku prachu, ionizátor i roušku. Prosím poraďte mi. Děkuji za Vaše odpovědi ????

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8693 příspěvků 33 inzerátů 18.02.18 05:18

Proc bys nemohla

Pavlinga
Povídálka 33 příspěvků 18.02.18 05:28

@Verun83 protože ve většině článků co jsem zatím našla píší a radí, že to není dobré pro plod…Že i když se zapéká ten gel vylučují se výpary. Díky za odpověď :)

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 18.02.18 05:38

Určitě můžeš :)

Pavlinga
Povídálka 33 příspěvků 18.02.18 05:45

@Petruna21 tak to jsem ráda už jsem z toho byla vystresovana :potlesk:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 18.02.18 05:52

@Pavlinga Kord když to budeš mít jako koníček ne jako hlavní pracovní poměr :)

Pavlinga
Povídálka 33 příspěvků 18.02.18 05:56

@Petruna21 jj tak neočekávám, že budu hvězda hned ze začátku, ale rozhodně nechci nic podcenit a zajdu i na kurz. Praci budu mít asi furt tu co mám teď a po mateřské bych snad dělala už jen nehty :)

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 18.02.18 05:59

@Pavlinga Tak uvidíš :) a určitě za tu dobu co budeš na mateřské se to pomalu a hezky naučíš :palec:

Pavlinga
Povídálka 33 příspěvků 18.02.18 09:35

@Petruna21 jo musim rict, ze se na to i tesim. :lol:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 18.02.18 10:50

@Pavlinga Věřím :)

nozu
Extra třída :D 11595 příspěvků 18.02.18 11:26

@Pavlinga no já ti nevím. Byla jsi někdy na gelových nehtech? ono to fakt smrdí, je tam spousta různých výparů. Jak při tavení, tak i při přípravě. A ani ta rouška ti orach nevezme na 100%. Asi záleží na tom, kolik klientek budeš mít. A taky počítej s tím, že s přibývajícími týdny těhotenství ti nebude příjemné sedět dvě hodiny v kuse na židli předkloněná nad stůl a pracovat klientce na nehtech. Já osobně jsem chodila na nehty celé druhé těhotenství, s tím jsem problém neměla. Ale nechtěla bych v tom být celý den…

Pavlinga
Povídálka 33 příspěvků 18.02.18 14:04

@nozu no jako ja mam stejne sedave zamestnani. A sedave myslim tim, ze se nehnu cely den. :,( hlidaji nam cas straveny v programu jak rychle piseme atd. Na nehty chodim uz ani nevim jak dlouho…A jako neprijde mi ze by to smrdelo…Nechvi v tom byt cele dny, ale chtela bych mit aspon jednu klientku denne…

Pavlinga
Povídálka 33 příspěvků 18.02.18 14:05

@nozu ve stredu zavinam kurz, rozhodne se tam na to optam :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Bohumil Klepl zmizel. Neodehrál představení a 11 dní se nikomu neozval

Herec Bob Klepl (60) na konci září zkolaboval na divadelních prknech Studia... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >