Nehty u vietnamců

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
marun_7
Nováček 6 příspěvků 13.01.19 08:58
Nehty u vietnamců

Ahoj, chtěla bych se svámi podělit o to co se mi stalo, když jsem si byla nechat dělat akrylové nehty u vietnamců.. K vietnamcům na nehty už chodím docela dost dlouho a nikdy nebyl žádný problém.. Před vánoci jsem tam šla stim že si nechám udělat pěkné vánoční nehty.. Nehty mi udělali moc pěkné, ale když jsem se ráno probudila svěděly mě konce prstů a okolo nehtu jsem měla malé puchýřky, pupínky.. nevím co to bylo.. prsty mě strašně svěděly asi 4 dny, poté kůžička okolo prstů byla vysušená a pod nehtem strašně citlivá.. Myslela jsem si že místo regeneračního olejíčkz který se dává nakonec mi tam dali něco jiného a tak jsem tomu dala ještě jednu čanci že to zkusim znovu, ale druhý den opět to samé… Nevíte někdo z čeho by to mohlo být nebo co by to mohlo být jestli nějaká alergie nebo něco.. Jestli se někomu nestalo něco podobného budu moc ráda když poradíte :nevim: :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kelsey
Hvězda diskuse 45114 příspěvků 13.01.19 09:06

Byla jsem u nich 1×, kdyz jsem davala ruku do lampy, tak mi malem upalil nehty, jak to palilo a stipalo. Nevim co za gel to pouzival, ale vic jsem tam nesla a nesla bych.
K nehtarce chodim x let, ale nikdy se mi nestalo co u Vietnamcu.

Aduš8
Závislačka 3000 příspěvků 13.01.19 09:10

Z toho, že používají přípravky bůhví odkud. V životě už bych k nim na nehty nešla, používají pilníky na každého zákazníka a střídají si js mezi sebou bez desinfekce :poblion: můžeš být ráda, že je to možná jen alergie, taky bys mohla chytnout super plíseň :palec:

GabinkaCh
Závislačka 2980 příspěvků 13.01.19 09:18
@marun7 píše:
Ahoj, chtěla bych se svámi podělit o to co se mi stalo, když jsem si byla nechat dělat akrylové nehty u vietnamců.. K vietnamcům na nehty už chodím docela dost dlouho a nikdy nebyl žádný problém.. Před vánoci jsem tam šla stim že si nechám udělat pěkné vánoční nehty.. Nehty mi udělali moc pěkné, ale když jsem se ráno probudila svěděly mě konce prstů a okolo nehtu jsem měla malé puchýřky, pupínky.. nevím co to bylo.. prsty mě strašně svěděly asi 4 dny, poté kůžička okolo prstů byla vysušená a pod nehtem strašně citlivá.. Myslela jsem si že místo regeneračního olejíčkz který se dává nakonec mi tam dali něco jiného a tak jsem tomu dala ještě jednu čanci že to zkusim znovu, ale druhý den opět to samé… Nevíte někdo z čeho by to mohlo být nebo co by to mohlo být jestli nějaká alergie nebo něco.. Jestli se někomu nestalo něco podobného budu moc ráda když poradíte :nevim: :kytka:

A jak vypadají vánoční nehty? :)

nozu
Extra třída :D 11931 příspěvků 13.01.19 09:29

Jdi s tím na kožní a modli se, aby to byla jen alergie a ne plíseň nebo něco horšího

Lalelale
Závislačka 3114 příspěvků 13.01.19 09:49
@nozu píše:
Jdi s tím na kožní a modli se, aby to byla jen alergie a ne plíseň nebo něco horšího

Tak nějak. Nechápu, že se ty holky nikdy nepoučí a v rámci ušetření pár stovek si nechají zplesnivět nehty.

renduli
Závislačka 3097 příspěvků 13.01.19 09:52
@GabinkaCh píše:
A jak vypadají vánoční nehty? :)
:roll: Asi tak jako vánoční svetr - barvy, motivy, zdobení.

Zakladatelko, pokud chodíš pořád do stejného podniku, zeptej se jich, jestli neměnili přípravky, dodavatele apod.
A určitě si tam už nenechej nehty upravovat, neriskuj, že se ti něco rozjede.

renduli
Závislačka 3097 příspěvků 13.01.19 09:56
@Lalelale píše:
Tak nějak. Nechápu, že se ty holky nikdy nepoučí a v rámci ušetření pár stovek si nechají zplesnivět nehty.

A ještě hrozná mi tam přijde i pedikura.
U nás mají provozovnu v Kauflandu - malá prosklená místnost, takže jak ve výkladní skříni.

7.straka
Kecalka 334 příspěvků 13.01.19 10:08

Umělé nehty jsou hnus, od Vietnamců hnus se zdravotním rizikem. Je to vždycky jen otázka času, než je t nehtů od Vietnamců průser.

Halamka
Závislačka 3787 příspěvků 13.01.19 10:10

@renduli :mrgreen: to samé u nás. Před kasami Alberta :mrgreen: :mrgreen: Zpestření při čekání ve frontě koukat na cizí hnáty :mrgreen:

ivašot.
Kelišová 6869 příspěvků 13.01.19 10:17
@Halamka píše:
@renduli :mrgreen: to samé u nás. Před kasami Alberta :mrgreen: :mrgreen: Zpestření při čekání ve frontě koukat na cizí hnáty :mrgreen:

To jsou salóny pro exhibionisty :mrgreen:

Kriss Tina
Kelišová 6999 příspěvků 13.01.19 10:23

Mohla ti na ty nehty něco zavlíct tím pilníkem, tam se určitě nepoužívá na každého jiný. Navíc teda ta kvalita nehtů od větví je hrozná, byla jsem jednou, když to začínalo jít do módy a úplně mi nehty zničili… Když už sem chtěla ušetřit a mít gelovky tak vyšlo levněji si koupit lampu, pár gelů a dělat si je sama 8)

Hanka1
Extra třída :D 13836 příspěvků 13.01.19 10:26

Fuj byla jsem dvakrat a nikdy vice… :poblion:

Kelsey
Hvězda diskuse 45114 příspěvků 13.01.19 10:57
@Lalelale píše:
Tak nějak. Nechápu, že se ty holky nikdy nepoučí a v rámci ušetření pár stovek si nechají zplesnivět nehty.

Vietnamci maji stejne ceny, jak ostatni nehtarky. Byla jsem u nich 1× a platim stejne, jak u nasich nehtarek. Dokonce byvala byla levnejsi, nez ti Vietnamci, jenze po dvou letech, kdy jsem k ni chodila sla na rodicak, takze jsem tehdy jednou sla k nim, nez jsem si nasla novou. Ze ty bezne nove klientky neberou. Maji sve, stale. To je prave blbe. I k te prvni (co odesla na rodicak), tam jsem se dostala pres sousedku, ze ona prestala chodit, tak bylo volne misto. Devce ma dost stalych zakaznic a nema potrebu brat dalsi a nahodne.

Froseth
Kecalka 412 příspěvků 13.01.19 11:49

On dneska ještě někdo nosí umělé nehty? A nechá si je ke všemu dělat u Vietnamců? To je hazard se zdravím, ti jsou schopní lepit nehty i sekunďákem. Buď bude ta kůžička naleptaná nějakým takovým sajrajtem, nebo to může být ta alergická reakce. Zítra bych letěla na kožní, ať se to nerozjede.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zrušený koncert a konec zpívání? Karel Gott se bojí velkého zklamání

Jak už jsme informovali, zpěvák Karel Gott zrušil svůj velký červnový koncert... číst dále >

Martin Kraus: Se Zounarem si penisy neporovnáváme, oba je máme malé

Dva nazí herci vedle sebe, to se v dnešních divadlech jen tak nevidí. Ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >