Nějaká nastávající maminka z Českých Budějovic?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Terezka-je-tu
Povídálka 41 příspěvků 14.10.14 18:51
Nějaká nastávající maminka z Českých

Zdravím všechny,
chtěla bych se optat zda je tu nějaká nastávající maminka z Českých Budějovic? Ráda bych chodila s někým třeba na plavání pro těhotné a jen tak si popovídat, nemám ve svém okolí nikoho kdo čeká mrňouska.

Reakce:
Tereza Z
Kecalka 201 příspěvků 14.10.14 20:08

Ahoj, jsem z č. b.a čekám druhého chlapečka :potlesk:

archandělka
Kecalka 162 příspěvků 14.10.14 20:12
ahoj

Nejsem přímo z budějovic, ale z kaplice :) to je coby kamenem dohodil :) jsem v jedenáctém týdnu :potlesk: taky bych se ráda s nějakou těhulinou seznámila :palec:

Terezka-je-tu
Povídálka 41 příspěvků 14.10.14 20:49

Ahoj, já čekám holčičku Anetku a jsme v 22tt. Začala jsem chodit každé pondělí na plavání pro těhotné do IGY do Viva fitnes, byla jsem tam jednou a musím říct že se mi to líbilo. chodíte vy někam?

Kebullka
Kecalka 318 příspěvků 15.10.14 07:47

@Terezka-je-tu
Ahojky, já jsem z Hluboké :-) Čekáme první přírůstek, ale jsem teprve 14+6 tt. Plavat jdu kvůli zádům, ale klasika na plavečák. Na těhu plavání je brzy :-) a jak se Ti ve Viva líbí? :-)

Terezka-je-tu
Povídálka 41 příspěvků 15.10.14 17:45

@Kebulka ve viva se mi celkem líbí, jen jsem malého vzrůstu a nedošáhnu na dno bazénu tak některé cviky mám upravené :mrgreen: ale jinak super, byla jsem tam jednou tak uvidíme…
nejdříve je asi 20min přednáška o tom co nás tam zájíma, teď tam byla jedna, která už přenášela tak jsme se bavily o porodu a pak plavání.

@Tereza Z a v jakém týdnu jsi? Tak to už máš plno zkušeností když už máš prcka doma ne?

Tereza Z
Kecalka 201 příspěvků 16.10.14 06:49

Ahoj, já jsem dneska už 33tt, takže to mam za pár :palec:.No člověk, když už má jednoho prcka doma, tak zkušenosti už má. U druhého se už člověk nebude tolik bát, atd.

Romana Liebing
Nováček 7 příspěvků 09.01.17 16:52

Ahoj je tady Nějakà maminka ktera ceka miminko tedy v únoru 2017?Popřípadě Nějakà ktera by zašla na kavu, procházku atak?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Je apatická a drží hladovku! Tereza v pákistánském vězení přestala mluvit s okolím

Byla si jistá tím, že se dočká svobody. Místo toho ale vyfasovala osm let a... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >