Nejde mi otěhotnět

1.2.15 21:33

Nejde mi otěhotnět

Dobrý večer
chtěla bych se zeptat, jestli by mi někdo nedal radu jak dál…
Přes dva roky se s přítelem snažíme o miminko ale nic :( Chodím na kliniku ISCARE jenže tam mě tlačí pořád do IVF s tím chceme ještě počkat (tedy přítel). Vyšetření průchodnosti vaječníku - průchozí jen pravý, imunologie - v pořádku, genetika - v pořádku, spermiogram - na jedničku, štítná žlaza - nic moc ale přes rok lečím a hodnota je srovnaná. Prosím snažilky, maminky co by jste mi ještě doporučily abych vyzkoušela nebo podstoupila..
Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
352
1.2.15 21:36

No a co inseminace, nemelo by se zacinat od toho mene narocneho a pak postupne dal, pokud to selze?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.2.15 21:40

Omlouvám se že jsem zapoměla napsat :( 2 pokusy a nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7014
1.2.15 21:41

Taky me napadlo, inseminace a hlavne s dominantnim folikulem na tom vajecniku, kde je pruchozi vejcovod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
352
1.2.15 21:42

Aha, tak to je urcite smula, ale nenechte se do niceho nutit. Nevim, kolik Ti je let, tady si prectes mraky diskuzi o tom, co jeste muzete oba vyzkouset, jestli jste treba nakloneni i alternativni medicine-akupunktura, byliny, atd..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7014
1.2.15 21:42
@Verčulína píše:
Omlouvám se že jsem zapoměla napsat :( 2 pokusy a nic

A byl zohlednen ten vejcovod?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7014
1.2.15 21:43

Jeste me napadlo cviceni Mojzisove, driv to dost frcelo, ted o tom zde skoro nectu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7989
1.2.15 21:44

@Verčulína Ahojky, a kolik máš roků? Máte čas to zkoušet? Jinak pokud dítě chcete a co nejdřív, asi nemá cenu se trápit, jinak pomůže cokoliv, vitamíny, relaxace, cvičení, čaje, dobrá psychika, správná poloha při milování atd.., zkuste měsíc abstinovat a pak se milujte pro to, že vás to baví a nejlépe s orgasmem a bez myšlenek na dítě. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12666
1.2.15 21:45

@Verčulína jestli muzu poradit nechte si zkontrolovat zada. Presneji najdete fyzioterapeutku ktera cvici mojzisovku a pripadne vam srovna kostrc a nauci spravne cviky. Ja jsem diky tomu po 3mesicich tehotna a predtim rok nic a prvni syn je z ivf… drzim palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2965
1.2.15 21:48

A co zkusit Nosifol? nevím, jestli to bylo tím, ale po více, jak roce snažení jsem na radu doktorky začala užívat a druhý cyklus jsem otěhotněla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.2.15 21:53

Nene když jsem byla na inseminacích tak se to ještě nevědělo :(
Abych pravdu řekla vyzkouším vše cvičení, specialní stravu, pití ruzných čaju klidně čáry máry… Sice je mi teprve 25let a hodně lidí mi říká… ještě máte dost času… ale v tomhle jsem jiná :)děti miluji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.2.15 21:55

Posiluji pánevní dno :)
Nosifol jsem pila :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.2.15 21:58

LadySi mohu se zeptat jaká poloha pro početí podle Vás nejideálnější??? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7189
1.2.15 22:01

Hodně je tu chválený Jeřáb ptačí, jsou to kapky, holky v jiných diskuzích se taky snažily hodně dlouho a otěhotněly téměř hned, jedna dokonce po 14 dnech kapání. Zkusila bych to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34989
1.2.15 22:03

Doporučují Čaj baby Radnické. Kdo z okolí ho pil, tak otehotnel :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat