Nejhorší emimiňácké výrazy

925
22.6.20 14:17

Nejhorší emimiňácké výrazy

Ahoj, trochu to souvisí s przněním češtiny, trochu ne.
Jaké vám přijdou nejextrémnější výrazy, které jsou na emiminu běžně používané?
Jsem muž. Tak to mám možná trochu posunuté, nicméně:

Snažilka/snažení - to je pro mě asi nejvíc asexuální výraz pro š. kání, které lze použít. To se nádherná činnost smrskne na něco, kde každé neotěhotnění je neúspěch.

Embryjko - nějak se nemohu ztotožnit, že se budu rozplývat nad embryem, jaké je rotomiloučké

A pak další - těhulka, těhule, manža, mimisek. Neříkejte dámy a pánové, že vám při těchto slovech neběhá mráz po zádech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1722
22.6.20 14:20

Mě hrozně vadí, když je něco VYteplené - kalhoty, boty… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20733
22.6.20 14:23

Tvoris humoristicky prispevek a nevis si rady?

Ok, tak at to nemusis procitat: gyndra, mudra

Osobne se mi zveda zaludek u terminu mlíčko, pokud jde o materske mléko, ale to je asi precitlivelost.

Kdysi tu byla skupina neskutecne vtipnych neplodnic, co si vzpominam, tak u ivf oznacovali budouciho otce ‚dodák‘, sobe řikaly ‚smažky‘, dal si nevzpominam :lol: ale to jsem žrala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3295
22.6.20 14:25

Mě vadí mateřský plurál, tedy kakáme, spinkáme, atd… Pak jsem tu narazila na tuleníčko a podobné výrazy. Nicméně chápu, že ne každý je na to, aby napsal, že byla šuka. ka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2376
22.6.20 14:29

Manža.
Se mi ježí chlupy když to čtu. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
925
22.6.20 14:30
@PaníKadrnožková píše:
Tvoris humoristicky prispevek a nevis si rady?

Ok, tak at to nemusis procitat: gyndra, mudra

Osobne se mi zveda zaludek u terminu mlíčko, pokud jde o materske mléko, ale to je asi precitlivelost.

Kdysi tu byla skupina neskutecne vtipnych neplodnic, co si vzpominam, tak u ivf oznacovali budouciho otce ‚dodák‘, sobe řikaly ‚smažky‘, dal si nevzpominam :lol: ale to jsem žrala

Netvořím nic. Kdybych tvořil, tak mě to ani nenapadne si to takto ulehčovat, protože by to nebylo autentické. To jen tak na okraj.

Gyndra - je gynekoložka a Mudra je doktorka? Pokud jo, tak to ještě v rámci možností jde,

Ale dodák - to je cynismus na maximální úrovni
@Martha03 píše:
Mě vadí mateřský plurál, tedy kakáme, spinkáme, atd… Pak jsem tu narazila na tuleníčko a podobné výrazy. Nicméně chápu, že ne každý je na to, aby napsal, že byla šuka. ka.

pokud je pod tuleníčkem myšlen sex (což mě nikdy nenapadlo, vždy jsem si myslel, že je to naopak jen přitulení), tak je to taky slušný nářez.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7950
22.6.20 14:32
@Martha03 píše:
Mě vadí mateřský plurál, tedy kakáme, spinkáme, atd… Pak jsem tu narazila na tuleníčko a podobné výrazy. Nicméně chápu, že ne každý je na to, aby napsal, že byla šuka. ka.

Asi tak. To je fakt maso. Číst takové slátaniny…
A další co mi rve uši i oči je snažilka, manža, ovulka a hleník… A nejlepší je, když nějaký vypatlaný jedinec přidá i fotečku hleníku :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6360
22.6.20 14:37

@riccius Kakáme,čurame, břiško(u dospělé ženy)snažilky, držím palečky, mimisek :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3295
22.6.20 14:38
@Šmoulice píše:
Asi tak. To je fakt maso. Číst takové slátaniny…
A další co mi rve uši i oči je snažilka, manža, ovulka a hleník… A nejlepší je, když nějaký vypatlaný jedinec přidá i fotečku hleníku :poblion:

Ježíš to mi ani nepřipomínej… :poblion: párkrát jsem špatně klikla a z hlavy už to snad nedostanu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16266
22.6.20 14:39

Protřelá rajda :mrgreen: Klopotková vítězí :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14682
22.6.20 14:42

@riccius stejných diskusí už jsou tu kopy, nic nového ani zajímavého pod sluncem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
925
22.6.20 14:42
@Annabela11 píše:
@riccius Kakáme,čurame, břiško(u dospělé ženy)snažilky, držím palečky, mimisek :roll:

A jak si vysvětlujete, že vzniklo slovo mimisek? Existuje slovo miminko, tak někomu vadil ten střední rod? Ale mimisek není označení jen pro kluka, ne?

A to již zmíněné mykání. :pocitac:

Příspěvek upraven 22.06.20 v 14:44

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
925
22.6.20 14:43
@stinga píše:
@riccius stejných diskusí už jsou tu kopy, nic nového ani zajímavého pod sluncem

Dík za relevantní příspěvek. Opakování matka moudrosti.

Příspěvek upraven 22.06.20 v 14:43

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20733
22.6.20 14:43

Citove vyprahle manželství 8) pani Iz forever

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6360
22.6.20 14:44

@riccius Nevím kde vzniklo slovo mimisek :nevim: mimisek se říká jak pohlaví ženskému tak mužskému.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama