Nejméně závadné vlhčené ubrousky - zapojte se!

Napsat příspěvek
Velikost písma:
855
27.5.13 19:23

Dám vědět, ale stále čekám, stále stále :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12643
17.6.13 13:52

@nikina3 Ahoj, náhodou jsem narazila na tuto diskuzi - nakupuji věci pro mimi, co se mají narodit a zajímaly mě ty ubrousky… Jsou už známy výsledky?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
304
17.6.13 14:04

Než budou výsledky, tak můžu doporučit variantu od Eone - což je úplně přírodní kosmetika.. olejíček smíchaný s vodou se šplíchá přímo na zadeček nebo ubrousek (také od nich).. já mám a můžu doporučit, není to namáhavější než ubrouskem a je mi příjemnější naolejovaná prdelka než nasmraděná a polepená od těch ubrousků :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
304
17.6.13 14:05
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
424
17.6.13 14:18

@Ali-Ali

Ty jsou za nás nejlepší :palec: a to jsem jich vyzkoušela ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
medvidek
4.7.13 17:07

Ahojky, uz neco viš?

  • Citovat
  • Upravit
5307
4.7.13 19:30

@nikina3 taky by mě zajímal výsledek, nebo aspoň přibližný termín, kdy by mohl být?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5938
4.7.13 23:56

Taky uz se mi to zda nejak dlouho :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5307
3.8.13 09:57

@nikina3 mohla by ses prosím vyjádřit jestli vůbec ještě čekat na výsledky po 3 měsících, nebo to máme vzdát?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3435
3.8.13 10:03

@Tereza1986 Tyto vlhčené ubrousky používá dcera jako odličovací. Odlíčí i voděodolnou řasenku. To musí bejt sajrajt co :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12643
3.8.13 11:00

TTak miminka už se mi mezitím narodila :-D takze bych taky uvítala výsledky :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
medvidek
22.8.13 10:32

@nikina3 tak jak? Už něco víš?

  • Citovat
  • Upravit
598
22.8.13 22:33

Nečetla jsem diskuzi celou. Doma používám taky perlan a vodu, na cesty jsem mela Pampers Sensitiv, nemám je ráda, je to samá chemie. Dcera je atopik a když jsme byly u kožního (mmch nejlepšího pod sluncem :)), tak se zrovna počůrala a já se jala přebalovat. Když uviděl Pampers, málem mi dal po hubě :) Prý když už, tak jedině ubrousky od Bébé Klorane. Nejsou sice nejlevnější, ale jsou prý nejšetrnější. Já je kupovala za 170 Kč / 70 ks. Ale dívala jsem se, že se dají sehnat i za 120. A vzhledem k tomu, že použiju týdně tak jeden, je to dobrá investice :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5429
22.8.13 23:00

Tak mám pocit, zda Ty výsledky vůbec někdy budou. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12643
23.8.13 04:57

Nebudou, spíš si tu z nás někdo dělá prdelku :-D :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Kojenecká lahev

  • (4.5) + 85 recenzí

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

S4

  • (3.6) + 69 recenzí

Poradna o autosedačkách

Ikona - Štěpán Rybníček

Štěpán Rybníček