Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Najde se tu maminka ktera zjistila jako ja ze je tehotna a termin ji vychazi na brezen 2019?ja to zjistila dneska testem u dr sem jeste nebyla a jeste i vyckam.bude to druhe mimi a tak vim ze do 6tt by stejne nic dr nevidel.tak vudu doufat ze bude vse jak ma a pak mi to potvrdi a i dr.rano se nedostavila ms a test sem delala az nyni skoro v poledne a na testu jsou //
Budu rada kdyz se nekdo kdo to tez zjistil pridal ke me aby jsme si mohli radit a rikat zkusenosti atd
@doxicka ahoj, já už to vím nějakou dobu
zítra jdu na první ultrazvuk měla bych byt 6+5tt..
Jee tak to je super.me to prozradil test az dnes uz mam doma ztileteho syna 2roky snazeni a nic a na dovolene se asi zadarilo coz sem necekala neb
probehloasi 4dny pred ovu tak to dnes bylo mile prekvapeni
@Dakanka sem zvedava co ti dr rekne me to dle kalkulacky vychazi 4+0takze ja se muzz objednat ale nejdtiv za 14dnu
Já jsem po umělém oplodnění v květnu jsem měla samovolny potrat. Tak snad teď bude už vše v pořádku. Mě je 25 let snažíme se rok a půl z toho necelý rok uměle oplodnění
@Dakanka tak to ja mam o 10vic a o to vic sem prekvapena ze se nam zadarilo prirozene.syna mam totiz tez jako ty????
Bohuzel i to ze o mimi prijdem se stava proto se doat bojim boli me bricho jako bych to mela kazdou chvili dostat ale to sem mela i u prvniho tehu.smazim se na to nemyslet ale je to silnejsi se nemuzu dockat az dojde muj a ukazu mu test.
Urcite to uz ted bude dobre-musi.
Já mám termín také v březnu. Mám nějaké problémy, tak uvidím, snad vše dobře dopadne
@g.sandova vitej mezi nami. Musime vsechny doufat ze vse vyjde jak ma a v breznu budem svirat svoje krasne mrnave uzlicky
ja mela u prvniho hned od 5tt komplikace a ted uz mam doma 6tiletaka???? usi nam to vsem dobre dopadnout
@doxicka děkuju, snad nám to dobře dopadne. Já jsem v šestém, ale ultrazvuky jsem měla tři. ![]()
@g.sandova ja teprv dnes nedoatala ms tak sem pred obedem testla takze uplny zacatek
Ale hned takto akze myslim ze tehu teda jsme k dr tepv budu volat
Ahoj holky, taky mám termín v březnu. Je mi 29 a čekáme první
dnes jsem teprve 4+3.
@Petula16 vitej peti. Tak to budem nejak podobne ja teda jeste nebyla u dr ale kdyz zasam do tehu kalkulacky tak mi to hazi ze sem 4+0
@doxicka taky jsem ještě u doktora nebyla, ale jsem objednaná na 30.7. Chtěl, abych přišla už tento týden, ale mám to přes 100 km a tak jsem to chtěla nechat až na chvíli, kdy bude něco vidět. Taky mám všechny termíny a moudra zatím jen z těhotenské kalkulačky ![]()
@Petula16 ale mame to hooooodne podobne.ja chci zitra zase testnout dnes sem netestovala rano tak jestli bude carka silnejsi.prece jen v poledne uz sem v sobe mela x vody???? takze jsme chytre podobne????