Někdo, kdo jistil že čeká miminko a termín mu vychází březen 2019

3170
19.7.18 11:32

Nekdo kdo jistil ze ceka miminko a termin mu vychazi brezen 2019?

Najde se tu maminka ktera zjistila jako ja ze je tehotna a termin ji vychazi na brezen 2019?ja to zjistila dneska testem u dr sem jeste nebyla a jeste i vyckam.bude to druhe mimi a tak vim ze do 6tt by stejne nic dr nevidel.tak vudu doufat ze bude vse jak ma a pak mi to potvrdi a i dr.rano se nedostavila ms a test sem delala az nyni skoro v poledne a na testu jsou //
Budu rada kdyz se nekdo kdo to tez zjistil pridal ke me aby jsme si mohli radit a rikat zkusenosti atd

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
123
19.7.18 11:36

@doxicka ahoj, já už to vím nějakou dobu :) zítra jdu na první ultrazvuk měla bych byt 6+5tt..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3170
19.7.18 11:40

Jee tak to je super.me to prozradil test az dnes uz mam doma ztileteho syna 2roky snazeni a nic a na dovolene se asi zadarilo coz sem necekala neb :hug: probehloasi 4dny pred ovu tak to dnes bylo mile prekvapeni

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3170
19.7.18 11:42

@Dakanka sem zvedava co ti dr rekne me to dle kalkulacky vychazi 4+0takze ja se muzz objednat ale nejdtiv za 14dnu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
123
19.7.18 11:46

Já jsem po umělém oplodnění v květnu jsem měla samovolny potrat. Tak snad teď bude už vše v pořádku. Mě je 25 let snažíme se rok a půl z toho necelý rok uměle oplodnění

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3170
19.7.18 12:07

@Dakanka tak to ja mam o 10vic a o to vic sem prekvapena ze se nam zadarilo prirozene.syna mam totiz tez jako ty????
Bohuzel i to ze o mimi prijdem se stava proto se doat bojim boli me bricho jako bych to mela kazdou chvili dostat ale to sem mela i u prvniho tehu.smazim se na to nemyslet ale je to silnejsi se nemuzu dockat az dojde muj a ukazu mu test.
Urcite to uz ted bude dobre-musi.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19388
19.7.18 12:29

Já mám termín také v březnu. Mám nějaké problémy, tak uvidím, snad vše dobře dopadne

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3170
19.7.18 12:36

@g.sandova vitej mezi nami. Musime vsechny doufat ze vse vyjde jak ma a v breznu budem svirat svoje krasne mrnave uzlicky :palec: ja mela u prvniho hned od 5tt komplikace a ted uz mam doma 6tiletaka???? usi nam to vsem dobre dopadnout

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19388
19.7.18 12:39

@doxicka děkuju, snad nám to dobře dopadne. Já jsem v šestém, ale ultrazvuky jsem měla tři. :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3170
19.7.18 12:44

@g.sandova ja teprv dnes nedoatala ms tak sem pred obedem testla takze uplny zacatek

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3170
19.7.18 12:45

Ale hned takto akze myslim ze tehu teda jsme k dr tepv budu volat

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
139
19.7.18 12:45

Ahoj holky, taky mám termín v březnu. Je mi 29 a čekáme první :srdce: dnes jsem teprve 4+3.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3170
19.7.18 12:47

@Petula16 vitej peti. Tak to budem nejak podobne ja teda jeste nebyla u dr ale kdyz zasam do tehu kalkulacky tak mi to hazi ze sem 4+0

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
139
19.7.18 12:50

@doxicka taky jsem ještě u doktora nebyla, ale jsem objednaná na 30.7. Chtěl, abych přišla už tento týden, ale mám to přes 100 km a tak jsem to chtěla nechat až na chvíli, kdy bude něco vidět. Taky mám všechny termíny a moudra zatím jen z těhotenské kalkulačky :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3170
19.7.18 12:54

@Petula16 ale mame to hooooodne podobne.ja chci zitra zase testnout dnes sem netestovala rano tak jestli bude carka silnejsi.prece jen v poledne uz sem v sobe mela x vody???? takze jsme chytre podobne????

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty