Nemoci dětí od roka do dvou

Napsat příspěvek
Velikost písma:
4441
28.4.14 21:56

@ncc1701 a muzu se zeptat jaky typ mel, jestli B nebo C? Ja si rikam ze to prvni nejkritictejsi obdobi mame za sebou, daksi az puberta, tak jestli naockovat pred pubertou, nebo uz radsi pred skolkou a jestli vubec.. co tak procitam, treba na jinou nemoc umre vic deti a nikdo to nehroti, nikdo proti tomu vic neockuje (myslim ze to byls chripka), tak jsem nejak v koncich, nechci do nej cpat srajdy, ale… zakladatelce pardon za OT..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
ncc1701
29.4.14 14:23

@pet01
To nevím, nějaká netypovatelná forma jim vyšla z výsledků.
Ale samotná nemoc se nerozvinula, takže buď byl jen přenašeč, nebo to odhalili ještě dřív, než by si to podrobilo synovu imunitu. Původně měl totiž dostat očkování, ale já tam šla s tím, že chci odklad, protože má rýmu. Udělali výtěr a tohle tam našli.

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

GS Mamavit Prefolin + DHA

  • (4.5) + 41 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek