Nenávidím své vlasy!!!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.19 10:47
Nenávidim své vlasy!!!

Ahoj.Jak říká název diskuze.Jsem celkem pěkná. Postava taky ok.Ale co mě moc trápí jsou vlasy. Mívala jsem více, ted mám pár chlupů. Ráda nosím culík, jenže mě připadá takový malý že to radši nosím rozpuštěné. Fakt je, že nejím moc zeleniny a ovoce. Začla jsem až poslední dobou. Teď beru třetí měsíc vitamíny a minerály pro vlasy a efekt nula :( Hrozně závidím, když vidím holku nebo ženu s hustými dlouhými vlasy. Mají hustý velký culík. Ne jako já. Prosím pomohl nějomu nějaký preparát pro hustší vlasy? nebo co mám jíst? mamka má husté vlasy, já bohužel ne. Nedávno se mi stalo, že jsem procházela kolem dvou mladých mužů. Prošla jsem a slyším: tyjo tam by mohla dělat modelku, druhý: to jo, ale nemá na to, s těma vlasama.To mi teda moc nepřidalo. Budu vděčná za každou radu po čem vám zhoustly vlasy.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Aduš8
Kelišová 5235 příspěvků 09.01.19 10:51

Hustota vlasů je dána geneticky. Preparáty možná podpoří jejich kvalitu, ale hustější nebudou. Nemůžeš mít všechno. Nech si je prodloužit a zhustit, pak to možná na tu modelku dotáhneš :lol:

Kriss Tina
Extra třída :D 11032 příspěvků 09.01.19 10:51

Nějaké vitamíny, můžeš zkusit třeba kofeinovy šampon. Ale ono je to hodně dané geneticky, když někdo má slabé vlasy, má jich málo tak není žádný zázračný přípravek co jich nechá vyrašit jednou tolik…

Helileli
Závislačka 3155 příspěvků 09.01.19 10:54

Já jsem před nějakou dobou zkoušela mytí žitnou moukou, googlila jsem zkušenosti a na jedněch stránkách jsem četla od paní, co myje už dlouho, velice dobré zkušenosti ve zlepšení kvality a hustoty vlasů. To mytí je teda vopruz, musela jsem to vyplachovat v napuštěné vaně a spláchnout vodou s octem, tudíž jsem to srabacky vzdala, ale pokud tě to tak strašně žere, tak třeba vytrvas a výsledek se dostaví ;)

KimL
Ukecaná baba ;) 1363 příspěvků 09.01.19 10:55

Na „zahuštění“ lze používat barevný suchý šampon (např: https://www.notino.cz/…stiny-vlasu/ jsem našla). Ono to jakoby „obarví“ kůži, která prosvítá. Jsou tam i nějaký videa.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.19 10:56

Uvažovala jsem o zahuštění ale neničí to vlasy?

Twixinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.19 10:56

Aby chlap rekl,ze nemas na to delat modelku kvuli vlasum mi prijde jako pekny vymysl :roll: zvlast v dnesni dobe,kdy ma vetsina modelek vlasy zahustene a prodlouzene :nevim: priste bych si vymyslela neco lepsiho :mrgreen:

Heivka
Závislačka 4119 příspěvků 09.01.19 10:57

Pokud máte jemné vlasy a nevadí vám zrzavé odstíny, tak můžete zkusit barvení hennou. Henna vlastní obalí a pak jsou vlasy o něco pevnější a hustší, ale ne každému ty odstíny sluší. Já to mám v pohodě, jako malá jsem měla čistě zrzavé vlasy, do 15 tmavozrzavé a až pak mi vlasy zhnědly. Když jsem začala šedivět tak jsem začala barvit hennou a mám odstín jak v těch 15.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.19 10:57
@Aduš8 píše:
Hustota vlasů je dána geneticky. Preparáty možná podpoří jejich kvalitu, ale hustější nebudou. Nemůžeš mít všechno. Nech si je prodloužit a zhustit, pak to možná na tu modelku dotáhneš :lol:

Modelka být nechci :mrgreen: aspoň o trochu víc vlasů by stačilo :(

Addka1
Kecalka 108 příspěvků 09.01.19 10:59

@Twixinka Taky bych řekla :mrgreen:

ivašot.
Echt Kelišová 8318 příspěvků 09.01.19 10:59
@Twixinka píše:
Aby chlap rekl,ze nemas na to delat modelku kvuli vlasum mi prijde jako pekny vymysl :roll: zvlast v dnesni dobe,kdy ma vetsina modelek vlasy zahustene a prodlouzene :nevim: priste bych si vymyslela neco lepsiho :mrgreen:

Mě taky ten příběh přišel trochu nereálný :mrgreen:

ShadowDancer
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.19 11:00

A to si tak měla vždy? Já mám od přírody husté, kudrnaté vlasy. Vždy jsem ale chtěla rovné, takže jsem žehlila, barvila o sto šest včetně domácího odbarvování. Vlasy děs, už tak málo opelichanců po porodu začalo po trsech padat. Pomohlo mi oholit si hlavu úplně nakrátko a o vlasy se začít hned ze startu starat uplně jinak. Je tedy fakt, že teď jsem jak květák, ale mám zas hustý vlasy a rostou jak zblázněný.

Gerberka
Závislačka 3265 příspěvků 09.01.19 11:00

Ahoj, pokud je to, jak píšeš, že dříve jsi měla vlasů více a kvalitnější – hledala bych jako první příčinu uvnitř – nemoc, stres, únava, léky, těhotenství atd…- kvalita vlasů se hodně odvíjí od stavu „zevnitř“ těla – co se v těle odehrává….jinak počet vlasových váčků je geneticky daný a ten se „zvětšit“ nedá, někdo má vlasových folikulů více, někdo méně – s tím se leda smířit.

Co se dá celkem úspěšně, je kvalita vlasů zvnějšku – pokud „zevnitř“ je člověk celkem OK a zdravý.

V tom případě: používat certifikovanou přírodní vlasovou kosmetiku, bez SLS a SLES, bez parabenů a silikonů a dalších chemických věcí. Nebarvit chemicky, nemelírovat, nežehlit, foukat šetrně. Na barvení používat hennu.

Co se osvědčilo mě: kosmetika od Khádí (www.khadi.cz) – tekutý šampon AMLA; dobrá je i značka Desert Essence (Neutral, Malinový) a Urtekram. Dříve jsem hodně kupovala Alverde z DM, ale začali do složení hodně rvát alkohol a už mi to nesedí…
Barvení – jedině henna a různé bylinkové směsi – Henné Color, Khádí. S hennou je to někdy piplačka, ale dlouhodobě výsledky stojí za to, doporučuju: www.dlouhevlasy.cz – tam je hodně zkušeností a návodů
Vlasové vody – výborný je Lopuchový výluh od Naděje a tonikum s komonicí od ATOK – po umytí vmasírovat ještě do vlhké vlasové pokožky

Lalelale
Závislačka 4986 příspěvků 09.01.19 11:01
@Twixinka píše:
Aby chlap rekl,ze nemas na to delat modelku kvuli vlasum mi prijde jako pekny vymysl :roll: zvlast v dnesni dobe,kdy ma vetsina modelek vlasy zahustene a prodlouzene :nevim: priste bych si vymyslela neco lepsiho :mrgreen:
:palec:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.19 11:03
@Twixinka píše:

Hele nemám důvod si vymýšlet.Slyšela jsem to a nelžu.Věř nebo ne

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama