Dýško v kadeřnickém salonu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 19:58
dýžko v salonu

Ahoj holky, jdu do vyhlášeného kadeřnického salonu na speciální zahuštění vlasů. Stojí to hromadu peněz (desítky tisíc), nicméně po letech trápení jsem se rozhodla. Platba se provádí buď na recepci nebo převodem. Daly byste nějaké peníze přímo i té kadeřnici, případně kolik? Budu tam muset chodit i pravidelně na úpravy. Díky za radu. Nejsem v tomhle fakt zběhlá. Omlouvám se za anonym - komplex.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lalelale
Kelišová 5302 příspěvků 06.01.19 20:06

Tyjo, tak to sama nevím. Pokud to stojí desítky tisíc, tak bych opravdu nevěděla, v jaké výši nechat. Protože když přihlédneme k tradičním cca 10%, hodně by se mi nechtělo dát dejme tomu 30 000 za vlasy a pak dát 3000 dýško. :think: takže bych asi nedala nic :oops: ale taky záleží na situaci, kdybych třeba viděla klientku přede mnou nechat já nevím pět stovek a viděla kladné přijetí, tak bych je nechala taky.

lilithlilith
Zasloužilá kecalka 629 příspěvků 06.01.19 20:07

Nemáš se za co stydět. Když něco nevím tak se zeptám, jak to mají ostatní 8)
Já jsem vždy zaokrouhlovala - nějak rozumně. Když jsem platila třeba 820, nechala jsem 900.
Ale ti neznamená že když jdeš na nákladnější zásah, máš dát třeba 500…asi bych dala stovku a hotovo. :mavam:

lilithlilith
Zasloužilá kecalka 629 příspěvků 06.01.19 20:09

Jo a mimochodem když jsem šla na vláskování obočí tak jsem nic nedala…Prostě jsem zaplatila plnou cenu a ahoj. Nezabilo by mě to, ale ani na mě myslím nikdo blbě nekoukal.

Netopýr1
Ukecaná baba ;) 1128 příspěvků 06.01.19 20:12

Tak to zaplať převodem a máš to vyřešeny, na místě už bych nedávala nic.

Limi123
Závislačka 3867 příspěvků 06.01.19 20:15

Nedavala bych uz nic…

ontar
Ukecaná baba ;) 2030 příspěvků 06.01.19 20:16

Pokud ti dávají v zaměstnání nebo při výplatě soc. dávek dýško, tak také dej…já bych nedal nic, nebo zaokrouhlil na nejbližší 10 - tikorunu…snad má zaměstnankyně plat a pokud je OSVČ, tak si stanovuje odpovídajicí cenu, né ?

Lucie008
Ukecaná baba ;) 1562 příspěvků 06.01.19 20:16

Dala bych minimálně 100,–.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 20:20

@ontar No, ve službách je to celkem běžné :nevim: Jde mi o to, že platit nebudu přímo té kadeřnici, ale podniku, tak si říkám, jestli nemám dát něco přímo jí. Zakl.

Addka1
Kecalka 110 příspěvků 06.01.19 20:23

Určitě mají práci započítanou v cenně takže to už je jen dobrá vůle zákaznice zda něco přihodí a rozhodně to není povinnost.

unuděná
Echt Kelišová 8506 příspěvků 06.01.19 20:24

Osobne bych si dala do kapsy tak petikilo a pockala,jak budu s vysledkem spokojena.Pokud top,pak bych ho dala primo kadernici,pokud ne,tak nic.Davat desitky korun az stovku mi prijde trapnejsi,nez nedat nic.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 20:27

Díky holky, myslela jsem si tak 200..Doufám, že spokojená budu, jinou variantu ani nepřipouštím ;)

Kelsey
Hvězda diskuse 46603 příspěvků 06.01.19 20:28
@unuděná píše:
Osobne bych si dala do kapsy tak petikilo a pockala,jak budu s vysledkem spokojena.Pokud top,pak bych ho dala primo kadernici,pokud ne,tak nic.Davat desitky korun az stovku mi prijde trapnejsi,nez nedat nic.

Souhlasim.

ontar
Ukecaná baba ;) 2030 příspěvků 06.01.19 20:30
@Anonymní píše:
@ontar No, ve službách je to celkem běžné :nevim: Jde mi o to, že platit nebudu přímo té kadeřnici, ale podniku, tak si říkám, jestli nemám dát něco přímo jí. Zakl.

Tak, jak pro koho, už tak je to předražený a služby si navíc napočítaly na přelomu minulého roku zavedení EET, ke kterému nakonec nedošlo…nedal bych navíc ani vorla…kazí to ženské, asi si myslí, že když něco dají, tak budou krásnější…

Příspěvek upraven 06.01.19 v 20:31

Kriss Tina
Extra třída :D 11717 příspěvků 06.01.19 20:30

Já bych dala tak tu stovku, dvě té kadeřnici. Ono se nečeká že budeš dávat spropitné tisíce, na tom úkonu bude nejdražší ten materiál. Ona určitě žádný velký obnos nečeká, ale nějaká stovka určitě potěší.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama