Zná někdo cvičební program mamacore

19
4.1.19 19:58

Zná někdo cvičební program mamacore

Ahoj, dnes jsem objevila na FB stránku zdravá maminka, když jsem se podívala na jejich stranky mají tam program mamacore. Nemáte někdo zkušenosti?
Předem díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

12
25.6.19 12:36

Ahoj, mám zkušenosti a pokud opravdu chceš na sobě zamakat, je to skvělé cvičení. Je to náročné, ale řekla bych, že účinné. Mám za sebou první měsíc a cítím výsledky. Nejhorší je pro mě udržení motivace ke cvičení, protože mě to cvičení nebaví a je to fakt zápřah. Jinak cviky jsou skvěle vysvětlený, pokud máš jakýkoliv dotaz, běhám pár hodin ti odpoví. Je skvělé, že si můžeš zacvičit opravdu doma - kdykoliv.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19
30.7.19 10:05

Ahoj, já mám program koupený, ale ještě jsem se k tomu nebyla schopná dohrabat. Přijde mi to taky nudné a pomalé, jenže cvičení, které jsem mohla dělat dřív již nemůžu.
Mě spíš zajímá, zda máte nějaké výsledky. Jestli to i zpěvní postavu atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
30.7.19 11:45

Ahoj, výsledky na sobě vidím, pomalé, ale vidím (současně věřím, že u někoho by ty výsledky byly rychleji viditelnější). Tohle cvičení je zaměřené hlavně na břicho, pak na lopatky, záda. Pak mají pokračování dalšího cvičení - zaměřené už na celé tělo (ale ještě jsem ho nezačala cvičit). Máš pravdu, je to nudné, ale pokud to děláš správně (někdy mi to trvalo pár dní, než jsem přišla na to, jak se cvik opravdu dělá), tak cítíš správné svaly na břiše. Vizuální efekt už se u mě také dostavuje. Hlavně jsem si promítla, že jsem v minulosti dost často cvičila špatně a také už se tolik nehrbím a při chůzi jsem hezky narovnaná. Při sedu se ještě často zhroutím do staré pozice, ale chce to opravdu čas, vůli a pravidelnost. Břicho a boky mám pohmatem i pocitem viditelně pevnější a i menší než jsem měla. Dej si dva měsíce na cvičení a uvidíš :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
20.10.19 19:02

Ahoj, já mám také zkušenosti se cvičením mamacore. Nejdříve jsem začala cvičit tu jejich 7 denní výzvu zdarma, která mi přišla fakt super, protože tam jsou ty cviky fakt dobře vysvětlený () že to dokážu zacvičit i já, ale hlavně je tam každý den video se sestavou, kde to ty kluci cvičí s vámi. Co mi přijde skvělý je, že je tam také každý den vzdělávací video na nejrůznější témata. No a tak jsem se rozhodla pokračovat dál v placeném programu, který trvá 70 dní. Cvičim už měsíc a musim říct, že výsledky cítím. Největší progres je v zádech, které už mě nebolí. Břicho mám určitě pevnější a diastáza se mi zmenšila z 5 cm na 2 cm. Z toho jsem nadšená a motivuje mne to. Cviky mě celkem baví - hlavně když tu sestavu cvičí s námi a vysvětlují u toho, co máte dělat.
Až dokončim těch 10 týdnů, tak dám vědět, jak jsem dopadla :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.2.20 10:57

Mohu se zeptat, kdo má cvičení za sebou, zda pomohlo? Po porodu me neustále bolí záda a mám rozestup břišních svalů. Když začnu cokoliv cvičit, tak se mi bolest zad zhorší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama