NESCHOPENKA nebo DOVOLENÁ na KET a ET

17.4.07 23:36

NESCHOPENKA nebo DOVOLENÁ na KET a ET

ahoj holky, chtěla bych se vás zeptat,jak řešíte absenci v práci na ET nebo KET? Berete si neschopenku nebo dovolenou?
Při dovolené kolik dní myslíte že stačí, než se znova vrátit do práce? Myslíte že by 5 dní po KETU stačilo?

Podstoupila jsem neúspěšně IVF a měla jsem neschopenku od svého gynekologa. Bohužel u nás v práci se na neschopenky dívají velmi negativně. O práci nechci přijít, proto bych to asi řešila dovolenou. Prosím holky napište, jak vy řešíte absenci v práci. Jinak pracuji sice v kanceláři, ale ve velmi stresujícím prostředí.
Moc děkuji za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
18.4.07 00:01

ahoj,mě IVF čeká za týden,ale na neschopenku mam prý nárok ode dne odběru až do TT,to mi řekli,tak jsem myslela,že neschopenku vypisují přímo v centru,ne? Ale řekli pouze,že mám nárok a ne,že musim,takže by pár dní možná stačilo…pa a držim palce. Ivana

• Nahlásit
  • Citovat
213
18.4.07 13:13

Já si teda brala neschopenku,taky se u nás na to netváří zrovna nadšeně,ale co se dá dělat.Taky jsem měla víčitky,aby mě třeba potom nepropustily.Nemáme to jednoduchý.Já to napřed v práci tajila.Říkala jsem si :oni budou vědět,že se snažím o mimi,tak už mě nebudou chtít… !Ale pak jsem se na tyhle myšlenky vykašlala!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2263
18.4.07 20:03

Já bývala při každém IVF na neschopence už od odběru do TT. Při KEtu jsem moc nevěřila úspěchu, tak jsem chodila do práce, při 4.IVF jsem se taky rozhodla jít do práce a v obou případech nám to vyšlo. Bohužel těhu po KETu nevyšlo a mimčo po 4.IVF už bude brzy mezi náma. Na neschopenku máš nárok, já nezůstala doma, abych na to nemusela moc myslet a rychleji to utíkalo do testů - vyplatilo se!

Hodně štěstí! Kati

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama