Neslyšící rodič a péče o děti

Napsat příspěvek
Velikost písma:
51750
25.8.12 21:33

Tady jsem něco našla, zkus kouknout na tu tabulku a pak nějak vyhledat co to vlastně je, jsou to pomůcky pro neslyšící.
 http://kochlear.cz/…/pomucky.php

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7989
25.8.12 21:38

Ohledně dětí je to v tomto věku velmi těžké, určitě by jim to měl tvůj manžel objasnit a s dětmi bys měla zkusit nějakou formou hry a odměny je začít začleňovat do povinností ke svým sourozencům, ten starší přeci jen už má dost rozumu, aby ti pomohl.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.8.12 21:39
@Katy2 píše:
Tady jsem něco našla, zkus kouknout na tu tabulku a pak nějak vyhledat co to vlastně je, jsou to pomůcky pro neslyšící.
http://kochlear.cz/…/pomucky.php

Signalizace zvuku – přenosná - by se asi hodila, ale nějak to nemůžu vygooglit.

  • Citovat
  • Upravit
51750
25.8.12 21:45
@Anonymní píše:
Signalizace zvuku – přenosná - by se asi hodila, ale nějak to nemůžu vygooglit.

Zkus proklikat ještě ty odkazy co na těch stránkách jsou, jsou tam i nějaké eshopy co mají kompenzační pomůcky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
101931
25.8.12 21:57
@Anonymní píše:
Já tam byla 36 hodin po ztrátě a doktor mi na to řekl, že to nemá cenu, že mne pošle na reoperaci a dal termín se specialistou :zed: :zed: :zed:

Tak u toho co jsme měli my je max. 24h a ani to není jisté, ideálně během nějakých 6h, to je pak šance hodně vysoká…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.8.12 22:19
@j.a.n.i1 píše:
Tak u toho co jsme měli my je max. 24h a ani to není jisté, ideálně během nějakých 6h, to je pak šance hodně vysoká…

Začalo to v 10 večer a jelikož jsem byla doma sama, tak to, že je něco opravdu v nepořádku se zjistilo až druhý den. U mne není neobvyklé mít zalehlé ucho, neobvyklé bylo to, že to neustoupilo ani druhý den ráno a bylo to ještě horší než den předtím.

  • Citovat
  • Upravit
7974
25.8.12 22:37

Holt najedeš na chůvičky se světelnou a vibrační signalizací. To blikání tě po pár dnech bude spolehlivě budit jako zvuky a vibrace jsou celkem v poho zase přes den.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.8.12 12:09

@kotyk hledala jsem, nemůžu najít. Tedy aby blikaly více, než jen slabými diodkami.

  • Citovat
  • Upravit
7989
27.8.12 12:45

Nemáš ve svém městě centrum pro neslyšící? Určitě by ti poradili, nebo bych si někam zavolala, oni mají přeci jenom přehled a poradí ti, jestli si to musíš koupit sama, nebo to může i částěčně hradit pojišťovna, jsou to přeci kompezační pomůcky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7974
27.8.12 14:18

Avent (Philips) bliká celkem fest. Je to naprosto v pohodě vidět i ve dne a ta jednotka jde dát pohodlně do kapsy. Jinak ono stačí prudší osvětlení a sebelepší ledka stejně není pořádně vidět.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
101931
27.8.12 17:15
@kotyk píše:
Avent (Philips) bliká celkem fest. Je to naprosto v pohodě vidět i ve dne a ta jednotka jde dát pohodlně do kapsy. Jinak ono stačí prudší osvětlení a sebelepší ledka stejně není pořádně vidět.

Jojo ten Avent fakt bliká dostatečně, ale pořád to neřeší tu noc, protože mě by tedy blikání neprobudilo… a ty vibrace co to umí nevím, ty jsem zkoušela jen při velkém hluku v kapse a to je v pohodě, ale jestli by to stačilo k probuzení…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7974
27.8.12 18:50

@j.a.n.i1 Holt to budeš muset testnout. Ale fakt si neumím představit, jak spíš omotaná kolem chůvičky, abys cítila vibrace. To mi připadá jednodušší se naučit budit na blikání.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
becky87
27.8.12 19:33

No hlavne bych kontaktovala nejake sdruzeni neslysicich, nebo stejne,,postizene" maminky.Tam urcite dostanes vice rad, jak tady :kytka:

  • Citovat
  • Upravit
7974
27.8.12 20:52

@j.a.n.i1 Existuje i trochu dražší a komplexnější řešení AVISO , co se dá napojit třeba na lampičku, aby blikala. Ale zase to už není jednorázové řešení

@Silence Nevím, prostě jsem se to naučila :nevim: Asi jsem extrémně citlivá na světlo.

@blorchi jj

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
101931
27.8.12 20:57

@kotyk Já tenhle problém nemám :-) jen jsem reagovala pro zakladatelku, neb ty chůvičky mám doma.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.