Nesnášenlivost pamyconu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dorje
Stálice 54 příspěvků 22.12.16 20:18
Nesnasenlivost pamyconu?

Uzivame s dcerou obe pamycon. Dceri je 21m a po pamyconu je nevidane spava. Me je z toho zle od zaludku, mota se mi hlava a celkove jsem slaba. Dle dr to neni z toho, ale me je hur vzdycky kratce po aplikaci kapek. Jde mi ale o dceru, ta nemluvi a neumi rict, ze je ji spatne. Setkali jste se nekdo s takovymi reakcemi? Diky

Reakce:
monrom
Nováček 22.12.16 21:53

@Dorje Tady si můžeš přečíst nežádoucí účinky Pamyconu:
V SPC pod bodem 4.8
V PIL pod nežádoucí účinky.
Dle mého názoru spavost i slabost můžou souviset s užíváním. Dodržujte dávkování! Nahlašte nežádoucí účinek přes lékaře nebo sami na stránkách Suklu:
 http://www.olecich.cz/…douci-ucinek

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Peníze ze sociálky utrácí za drogy, tvrdí exmanžel Terezy z Výměny

Přání mnoha televizních diváků se možná brzy stane realitou. Účastnice... číst dále >

Jeli pozdravit „mamku“ osobně? Kolečko a Vignerová ve vlaku směr rodina

Je to teprve jen pár dní, co rozjařená modelka Aneta Vignerová (31)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >