Reklama

Nesnášenlivost pamyconu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dorje
Stálice 53 příspěvků 22.12.16 20:18
Nesnasenlivost pamyconu?

Uzivame s dcerou obe pamycon. Dceri je 21m a po pamyconu je nevidane spava. Me je z toho zle od zaludku, mota se mi hlava a celkove jsem slaba. Dle dr to neni z toho, ale me je hur vzdycky kratce po aplikaci kapek. Jde mi ale o dceru, ta nemluvi a neumi rict, ze je ji spatne. Setkali jste se nekdo s takovymi reakcemi? Diky

Reklama

Reakce:

monrom
Echt Kelišová 9686 příspěvků 22.12.16 21:53

@Dorje Tady si můžeš přečíst nežádoucí účinky Pamyconu:
V SPC pod bodem 4.8
V PIL pod nežádoucí účinky.
Dle mého názoru spavost i slabost můžou souviset s užíváním. Dodržujte dávkování! Nahlašte nežádoucí účinek přes lékaře nebo sami na stránkách Suklu:
 http://www.olecich.cz/…douci-ucinek

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Intuitivní Klusová se opět rozpovídala o dětech! Zajímá to ale někoho?

Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol si pozvala na potlach do pořadu V... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Reklama