Nesnáším určitou skupinu lidí

Napsat příspěvek
Velikost písma:
9.10.17 08:28

Za posledni leta jsem se naucila se s lidmi bavit a nic jim o sobe nerict. Pak Te tezko mohou pomlouvat nebo vyzvidat nebo Te otravit, drzis si je proste od tela, ale zaroven pusobis prijemne. Myslim, ze jednoh za dva tydny se to da prezit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
411
9.10.17 08:34

Vsadím se, že i oni jsou štěstím bez sebe, když tě vidí :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
959
9.10.17 10:28
@Anonymní píše:
Musím skrze koníčky mého přítele. Chci ho podpořit a nechci kvůli těm lidem zůstávat doma. :roll:

To já bych teda poslala přítele a sama radši koukala třeba na film nebo něco…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.10.17 12:33

Zvladne, ale proc bych tam zas nemela chodit, kvuli tem lidem. Zase tak duleziti pro me nejsou. Spis me stve ta jejich zavist

  • Citovat
  • Upravit
5640
9.10.17 12:46

Promiň, ale ted mi tak trochu, prijdes divna ty :think: Proc je tak resis? Kdyz tam tak moc chces jit taky, tak si sedni proste jinam. :nevim: Treba s knizkou, vezmi tam kamosku, co ja vim… Jen je pozdrav, zeptej se jak se maji a jdi. Kolik ti je? :think: Resis hrozne blbosti.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová