Neustále nemocné dítě

2112
19.9.21 06:45

Neustále nemocné dítě

Pěkný den. 22.8. dítě propuštěno v dobrém stavu z nemocnice, 28.8. začalo kašlat, mělo zvýšenou teplotu. Od 3.9. mu bylo fajn, 7.9. se mu objevily otoky okolo očí, zakalená moč, zvýšená teplota, únava. Situace uklidněna ve středu 15.9., ovšem včera, tedy 18.9. rýma, kašel, teď už má horečku a odmítá jíst, což je poměrně zoufalé, neboť pořádně nejedlo již ten týden předtím. Vyzkoušeli jsme kdeco. Od nejrůznějších preparátů po úpravu stravy nebo opatrné otužování. Na rovinu, trvá to několik let a začínám mít dojem, že mi houkne. Máte to někdo podobně? Díky.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
20129
19.9.21 06:47

A kolik mu je? Mám tři děti a každé má specifický problém, se kterým končíme v nemocnici. V období batolat často, v předškolním věku již z toho vyrůstají. Nedivím se, že ti houkne. Drž se, časem bude lépe. Jak říká naše Dr., ty děti z toho vyrostou.

• Nahlásit
2112
19.9.21 06:49

@Cuddy čtyři a půl roku. Žádné batole. A mám dojem, že se to spíš zhoršuje. A zima před námi.

• Nahlásit
1974
19.9.21 06:52

@JanaDaR verim, ze je to na palici. Par zdravotnich jobovek taky mam s detma za sebou a je to na masli :?. Nesouvisi ta zarijova nachlazeni se skolkou? Tam by se to dalo „vyresit“ onezenim te dochazky…

• Nahlásit
2112
19.9.21 06:55

@kalie do školky nechodí. Tohle je situace, která tady s námi bude zase až do konce dubna - bude-li k nám počasí shovívavé. V podstatě nám to trvá čtyři roky. Připadám si jako robot.

• Nahlásit
1974
19.9.21 06:59

Muzete samozrejme zkusit alternativni medicinu, na to ja, mimo akutni probkemy, kde jsou potreba ATB nebo jiny akutni zasah, sazim. Je to na trochu delsi cas, ale nam to vzdy zabralo. Mozna jste uz nevo takového zkusili :nevim:. Jeste se zeptam, v pripade tech nemoci jde vzdy o opakujici se respiracni infekce nebo je to neco horsiho, popr. dite ma uz vylozene nejakou diagnozu?

• Nahlásit
33335
19.9.21 06:59

Ma testy na celiakii? Muze zpusobovat castou nemocnost.

• Nahlásit
2112
19.9.21 07:04

@kalie ne, nejde jen o respirační onemocnění. Poslední hospitalizace je vlastně pořád záhada, vysoké horečky, vysoký CRP, následně řetězově dehydratace, atd. Jak jsem psala, zkoušeli jsme všechno možné. V podstatě bez přestávky dostává vyšší dávky vitamínu D, céčko, béčko, probiotika. Jinak diagnózu má, jako malý pro ni rok a čtvrt užíval antibiotika v profylaktické dávce.

• Nahlásit
2112
19.9.21 07:05

@vokishka to je nějak v řešení, ale izolovaně kvůli tomu dělat odběry nechci.

• Nahlásit
1974
19.9.21 07:11

@JanaDaR a zkouseli jste treba cilene tradicni cinskou medicinu? Nam pomohla hodne, rozepisovat se konkretne o zdravotnich problemech clenu rodiny ale nechci. Muzes napsat soukromou zpravu, kdyby te nase zkusenosti zajimaly.

• Nahlásit
2112
19.9.21 07:14

@kalie zkoušeli jsme jiné metody, konkrétně čínskou medicínu ne. A upřímně, už nám tam spadlo tolik peněz pro nic, že začínám být skeptická. Také nemám chuť zde probírat detaily. Budu určitě ráda i za soukromou zprávu.

• Nahlásit
1625
19.9.21 07:34

U našich dětí velmi častá nemocnost byla vyvolávaná i intolerancí potravin (jeden laktozová intolerance, druhý také něco podobného plus histaminová intolerance), takže se třeba zamyslet i nad podobnou možností?

• Nahlásit
2112
19.9.21 07:36

@Evkad ano, mléko takto má a několik let nedostává žádné výrobky z něj. Stejně tak sóju.

• Nahlásit
16873
19.9.21 07:45

Jediné co u nás i v okolí zabralo, byla Celostní medicína

• Nahlásit
Anonymní
19.9.21 07:50

@JanaDaR mám to za sebou se synem. Od 6 měsíců do 5,5 roku to bylo naprosto šílené. Několik pobytů v nemocnici, ATB 5-8× za rok… Celoročně kašlal, střídalo se to s ušima, anginy, podezření na PFAPA. Zkoušeli jsme vše možné. Různé diety, vyšetření na všechny možné alergie, homeopatii, bachovky, joalis, už jsem začala uvažovat, že to bude psychosomatika. Zkoušeli jsme všechny možné doplňky stravy - rybí tuk, probiotika, orální probiotika, céčko, kolostrum, imunoglukan… Efekt nula.
Pak začala korona, kluk byl půl roku doma bez bacilů a najednou jako když utne. Takže u nás pomohl čas. Třeba za první 3 roky MŠ tam byl dohromady tak 60 dní (počítala jsem to a vždy tak 20 dní v roce). Poslední rok nechodil jen když byly MŠ zavřené.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat