Neustálé zkracování cyklu, MS co 3 týdny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LimitedEdition
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 23.11.17 12:35
Neustále zkracování cyklu, ms už co 3 týdny

Ahoj holky, cyklus mám zhruba cca necelé dva roky pravidelný ( před 3 lety císař, ms hned po šestinedělí, ale srovnala se zhruba za tři měsíce, pak jedna injekce depo provery a další ms přišla až za rok a od té doby normálně co 30 dní). Letos nějak zkraje léta jsem měla skoro dva měsíce výkyv a od té doby se mi každý měsíc zkracuje cyklus o dva dny. Takže prostě vždy ms přijde o dva dny dříve, teď přišla o tři, takže už jsem na 23 dnech, s takovou to bude příští měsíc už co 20-21 dní a za půl roku s takovou co druhý týden nebo já nevím. Neměla jste někdo něco podobného? Nevíte co to může způsobit? Už asi s tím budu muset na gynekologii, ale zase tam počítám mi doktor asi napíše nějaké hormony a to moc do sebe cpát nechci. Neberu ani HA.

Reakce:
Verun83
Echt Kelišová 8839 příspěvků 33 inzerátů 23.11.17 12:38

Zkus gynex, malinovou smes ci neco podobneho.

Ou
Kelišová 5405 příspěvků 23.11.17 12:55

Primárně potřebujete vědět příčinu - tedy důkladnou gynekologickou prohlídku a hormonální panel.

ugluk
Hvězda diskuse 43518 příspěvků 23.11.17 13:01

Určitě bych řešila s doktorem. Já takhle krátký cyklus mám, ale mám to tak celý život. Pokud mi ale bez příčiny začne vykazovat neobvyklé výkyvy, za normální to nepovažuju.

Verun83
Echt Kelišová 8839 příspěvků 33 inzerátů 23.11.17 13:02
@Ou píše:
Primárně potřebujete vědět příčinu - tedy důkladnou gynekologickou prohlídku a hormonální panel.

No vidis to, tohle jsem radila u zkracujiciho cyklu v jedne diskuzi a mistni lekarka se do me obula. Co mam co radit, kdyz nejsem dr, ze si pak pacienti vymysli, ze chtej vsemozna vysetreni a mnohdy uplne zbytecne… A vlastne z toho vyplynulo, ze k dr radsi nechodit, aby nemuseli posilat na dalsi vysetreni…

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 23.11.17 13:07

@Verun83 8o 8o No to snad ne :zed:

Ou
Kelišová 5405 příspěvků 23.11.17 13:07
@Verun83 píše:
No vidis to, tohle jsem radila u zkracujiciho cyklu v jedne diskuzi a mistni lekarka se do me obula. Co mam co radit, kdyz nejsem dr, ze si pak pacienti vymysli, ze chtej vsemozna vysetreni a mnohdy uplne zbytecne… A vlastne z toho vyplynulo, ze k dr radsi nechodit, aby nemuseli posilat na dalsi vysetreni…

Myslím že už na tom internetu trávíte opravdu příliš mnoho času a berete ho příliš vážně.

Verun83
Echt Kelišová 8839 příspěvků 33 inzerátů 23.11.17 13:11
@Ou píše:
Myslím že už na tom internetu trávíte opravdu příliš mnoho času a berete ho příliš vážně.
:lol: zajimavy pohled na vec. Myslet si to muzete.  :lol:
LimitedEdition
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 23.11.17 13:15

A ten hormonální profil to mi udělá normálně z krve? Mě by spíš zajímalo jaké příčiny to může mít… Před 8 lety jsem měla cytologický nález a poslali mě na onkolo-gynekologické, ale tam punkce i následné kontroly dopadly dobře, tak mám docela strach jestli se něco neprojevilo teďka…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >