Reklama

Neustálé zkracování cyklu, MS co 3 týdny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LimitedEdition
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 23.11.17 12:35
Neustále zkracování cyklu, ms už co 3 týdny

Ahoj holky, cyklus mám zhruba cca necelé dva roky pravidelný ( před 3 lety císař, ms hned po šestinedělí, ale srovnala se zhruba za tři měsíce, pak jedna injekce depo provery a další ms přišla až za rok a od té doby normálně co 30 dní). Letos nějak zkraje léta jsem měla skoro dva měsíce výkyv a od té doby se mi každý měsíc zkracuje cyklus o dva dny. Takže prostě vždy ms přijde o dva dny dříve, teď přišla o tři, takže už jsem na 23 dnech, s takovou to bude příští měsíc už co 20-21 dní a za půl roku s takovou co druhý týden nebo já nevím. Neměla jste někdo něco podobného? Nevíte co to může způsobit? Už asi s tím budu muset na gynekologii, ale zase tam počítám mi doktor asi napíše nějaké hormony a to moc do sebe cpát nechci. Neberu ani HA.

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8677 příspěvků 33 inzerátů 23.11.17 12:38

Zkus gynex, malinovou smes ci neco podobneho.

Ou
Kelišová 5088 příspěvků 23.11.17 12:55

Primárně potřebujete vědět příčinu - tedy důkladnou gynekologickou prohlídku a hormonální panel.

ugluk
Hvězda diskuse 42627 příspěvků 23.11.17 13:01

Určitě bych řešila s doktorem. Já takhle krátký cyklus mám, ale mám to tak celý život. Pokud mi ale bez příčiny začne vykazovat neobvyklé výkyvy, za normální to nepovažuju.

Verun83
Echt Kelišová 8677 příspěvků 33 inzerátů 23.11.17 13:02
@Ou píše:
Primárně potřebujete vědět příčinu - tedy důkladnou gynekologickou prohlídku a hormonální panel.

No vidis to, tohle jsem radila u zkracujiciho cyklu v jedne diskuzi a mistni lekarka se do me obula. Co mam co radit, kdyz nejsem dr, ze si pak pacienti vymysli, ze chtej vsemozna vysetreni a mnohdy uplne zbytecne… A vlastne z toho vyplynulo, ze k dr radsi nechodit, aby nemuseli posilat na dalsi vysetreni…

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 23.11.17 13:07

@Verun83 8o 8o No to snad ne :zed:

Ou
Kelišová 5088 příspěvků 23.11.17 13:07
@Verun83 píše:
No vidis to, tohle jsem radila u zkracujiciho cyklu v jedne diskuzi a mistni lekarka se do me obula. Co mam co radit, kdyz nejsem dr, ze si pak pacienti vymysli, ze chtej vsemozna vysetreni a mnohdy uplne zbytecne… A vlastne z toho vyplynulo, ze k dr radsi nechodit, aby nemuseli posilat na dalsi vysetreni…

Myslím že už na tom internetu trávíte opravdu příliš mnoho času a berete ho příliš vážně.

Verun83
Echt Kelišová 8677 příspěvků 33 inzerátů 23.11.17 13:11
@Ou píše:
Myslím že už na tom internetu trávíte opravdu příliš mnoho času a berete ho příliš vážně.
:lol: zajimavy pohled na vec. Myslet si to muzete.  :lol:

LimitedEdition
Zasloužilá kecalka 829 příspěvků 23.11.17 13:15

A ten hormonální profil to mi udělá normálně z krve? Mě by spíš zajímalo jaké příčiny to může mít… Před 8 lety jsem měla cytologický nález a poslali mě na onkolo-gynekologické, ale tam punkce i následné kontroly dopadly dobře, tak mám docela strach jestli se něco neprojevilo teďka…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Muslimové v Ordinaci? Podle studie se musí častěji objevovat v českých seriálech!

Islamofobie je za poslední roky téma jako hrom, pro Českou republiku to platí... číst dále >

Britové zapomínají na problémy a šílí po Harrym a Meghan. Čím tak fascinují?

Celý svět přihlíží tomu, jak princ Harry (34) s Meghan Markle (37) cestují po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >