Neustálé zkracování cyklu, MS co 3 týdny

23.11.17 12:35

Neustále zkracování cyklu, ms už co 3 týdny

Ahoj holky, cyklus mám zhruba cca necelé dva roky pravidelný ( před 3 lety císař, ms hned po šestinedělí, ale srovnala se zhruba za tři měsíce, pak jedna injekce depo provery a další ms přišla až za rok a od té doby normálně co 30 dní). Letos nějak zkraje léta jsem měla skoro dva měsíce výkyv a od té doby se mi každý měsíc zkracuje cyklus o dva dny. Takže prostě vždy ms přijde o dva dny dříve, teď přišla o tři, takže už jsem na 23 dnech, s takovou to bude příští měsíc už co 20-21 dní a za půl roku s takovou co druhý týden nebo já nevím. Neměla jste někdo něco podobného? Nevíte co to může způsobit? Už asi s tím budu muset na gynekologii, ale zase tam počítám mi doktor asi napíše nějaké hormony a to moc do sebe cpát nechci. Neberu ani HA.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Verun83
23.11.17 12:38

Zkus gynex, malinovou smes ci neco podobneho.

  • Citovat
  • Upravit
Ou
24138
23.11.17 12:55

Primárně potřebujete vědět příčinu - tedy důkladnou gynekologickou prohlídku a hormonální panel.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
69117
23.11.17 13:01

Určitě bych řešila s doktorem. Já takhle krátký cyklus mám, ale mám to tak celý život. Pokud mi ale bez příčiny začne vykazovat neobvyklé výkyvy, za normální to nepovažuju.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Verun83
23.11.17 13:02
@Ou píše:
Primárně potřebujete vědět příčinu - tedy důkladnou gynekologickou prohlídku a hormonální panel.

No vidis to, tohle jsem radila u zkracujiciho cyklu v jedne diskuzi a mistni lekarka se do me obula. Co mam co radit, kdyz nejsem dr, ze si pak pacienti vymysli, ze chtej vsemozna vysetreni a mnohdy uplne zbytecne… A vlastne z toho vyplynulo, ze k dr radsi nechodit, aby nemuseli posilat na dalsi vysetreni…

  • Citovat
  • Upravit
9947
23.11.17 13:07

@Verun83 8o 8o No to snad ne :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
24138
23.11.17 13:07
@Verun83 píše:
No vidis to, tohle jsem radila u zkracujiciho cyklu v jedne diskuzi a mistni lekarka se do me obula. Co mam co radit, kdyz nejsem dr, ze si pak pacienti vymysli, ze chtej vsemozna vysetreni a mnohdy uplne zbytecne… A vlastne z toho vyplynulo, ze k dr radsi nechodit, aby nemuseli posilat na dalsi vysetreni…

Myslím že už na tom internetu trávíte opravdu příliš mnoho času a berete ho příliš vážně.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Verun83
23.11.17 13:11
@Ou píše:
Myslím že už na tom internetu trávíte opravdu příliš mnoho času a berete ho příliš vážně.
:lol: zajimavy pohled na vec. Myslet si to muzete.  :lol:
  • Citovat
  • Upravit
23.11.17 13:15

A ten hormonální profil to mi udělá normálně z krve? Mě by spíš zajímalo jaké příčiny to může mít… Před 8 lety jsem měla cytologický nález a poslali mě na onkolo-gynekologické, ale tam punkce i následné kontroly dopadly dobře, tak mám docela strach jestli se něco neprojevilo teďka…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.