Nezředěný BabyCalm

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
19.11.21 20:08

Nezředěný BabyCalm

Ahoj, dala jsem dnes naší malé poprvé babycalm, podle návodu jsem ho zředila kojeneckou vodou. Před dávkováním jsem ho protřepala, normálně jí ho dala lžičkou a nakojila. Jenže asi 3 minuty po dokojení neskutečný řev, úplně hysterický. Napadlo mě jestli to nemohlo být z toho Babycalmu, tak se jdu podívat a v té lahvičce na dně byl sednutý ten olej, asi to bylo protřepané málo. A já teď nevím, jestli dostala 10 kapek kojenecké vody co byla nahoře nebo 10 kapek toho vlastně nezředěného Babycalmu co byl dole. Nevím kam to kapátko až dosáhne. A panikařím, že tak brečí protože jsem ji předávkovala nebo něco :,( nemáte někdo tuhle zkušenost? Anonym, protože se cítím jako naprosto příšerná matka co ani neumí protřepat lahvičku :,( :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
99
19.11.21 20:15

BabyCalm jsem dávala dceři, předávkovat se tím nedá neboj. ;) Asi brečí, že se uvolňují prdíky. Zkus i cvičit nožičkama, na netu jsou přímo návody jak na to. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1302
19.11.21 20:25

Mně se napoprvé stalo něco podobného. Neuvědomila jsem si, že v kapátku po otevření zůstalo trochu nezředěného Babycalmu a dala ho dceři na lžičku. Nejdřív hodila příšerný škleb a hned na to se šíleně pokadila. Nic dalšího se nestalo.

S tím pláčem nevím, ale myslím, že přípravky pro nejmenší bez předpisu musí být blbuvzdorné. Kdyby se tím dítě mohlo jednoduše předávkovat, tak to jen tak neprodávají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1292
19.11.21 20:38
@Anonymní píše:
Ahoj, dala jsem dnes naší malé poprvé babycalm, podle návodu jsem ho zředila kojeneckou vodou. Před dávkováním jsem ho protřepala, normálně jí ho dala lžičkou a nakojila. Jenže asi 3 minuty po dokojení neskutečný řev, úplně hysterický. Napadlo mě jestli to nemohlo být z toho Babycalmu, tak se jdu podívat a v té lahvičce na dně byl sednutý ten olej, asi to bylo protřepané málo. A já teď nevím, jestli dostala 10 kapek kojenecké vody co byla nahoře nebo 10 kapek toho vlastně nezředěného Babycalmu co byl dole. Nevím kam to kapátko až dosáhne. A panikařím, že tak brečí protože jsem ji předávkovala nebo něco :,( nemáte někdo tuhle zkušenost? Anonym, protože se cítím jako naprosto příšerná matka co ani neumí protřepat lahvičku :,( :,(

Klid, je to jen koncentrovaný anýz a kmín. Maximálně se pokadi. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat