No nazdar! Za týden do tanečních!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jeanny21
Kecalka 107 příspěvků 04.09.18 15:48
No nazdar! Za týden do tanečních!

Zdravím všechny. Omlouvám se předem za tento dotaz, ale na emiminu mi zřejmě dobře poradíte ;)
Jde o to, že za týden jdu poprvé do tanečních a tak nějak z toho mám obavy. Ve dne na ně myslím, v noci o nich přemýšlím a moje nálada jde pomalu, ale jistě do kytek :?
Chci se proto zeptat, jak takové kurzy probíhají, jak je to s rodiči (mohou na kurzy?-doufám, že moc ne :D ), co na sebe, atd atd… zajímají mě vaše zkušenosti, vzpomínky, čemu se vyvarovat, atd z vašich tanečních kurzů :)
Mockrát všem děkuju za jakékoli odpovědi. Už se tak bojím… :roll:

Reakce:
sarusa4
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 04.09.18 16:11

Taky jsem měla kdysi strašné nervy, z toho jak bude všechno probíhat. Ale bylo to nakonec úpně zbytečné. Rodiče byly až na poslední „hodině“. Pro mě to nebylo úplně příjemné, protože jsem se děsila toho, že budu o hlavu vyšší než můj tanečník, což se mi i dvakrát stalo :oops: , ale pak pro mě začal chodit jeden, se kterým jsme byli i s mými podpatky nastejno. Jemu ten tanec moc nešel,ale mě to nevadilo, i když mi dupnul na nohu nebo jsme „odtančili totálně mimo parket“ :pankac: a tak pro mě pak už chodil pokaždé, i já pro něj na dámskou volenku. A docela pak už na to vzpomínám ráda, že jsme se nasmáli, a takový ten divný pocit byl pryč..Ale ta první hodina byla pro mě nepříjemná, někdo už i na další nepřišel.Chce to nadhled, je to jen další jeden z kurzů,jako chodit na plavání :D

Bandii
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 04.09.18 16:15

Tak tam nechoď :nevim:

tininas
Ukecaná baba ;) 1388 příspěvků 04.09.18 16:40
@Jeanny21 píše:
Zdravím všechny. Omlouvám se předem za tento dotaz, ale na emiminu mi zřejmě dobře poradíte ;)
Jde o to, že za týden jdu poprvé do tanečních a tak nějak z toho mám obavy. Ve dne na ně myslím, v noci o nich přemýšlím a moje nálada jde pomalu, ale jistě do kytek :?
Chci se proto zeptat, jak takové kurzy probíhají, jak je to s rodiči (mohou na kurzy?-doufám, že moc ne :D ), co na sebe, atd atd… zajímají mě vaše zkušenosti, vzpomínky, čemu se vyvarovat, atd z vašich tanečních kurzů :)
Mockrát všem děkuju za jakékoli odpovědi. Už se tak bojím… :roll:

Ahoj.

Máš jen strach z neznámého a z neznámých. :)

U mně rodiče na kurzy nechodili, už jen proto, že na to neměli čas. A popravdě jsem tam nikdy žádné rodiče neviděla.

Ti přišli až na tzv. prodlouženou a bylo to skvělé. Prostě ples, nóbl a tak.

Už v první lekci jsem poznala výtečného tanečníka, se kterým jsem odtančila všechny hodiny, moc hodný kluk (a nadaný) - ale gay :) A na památku jsem od něj dostala Manon Lescaut v překladu Nezvala.

PS: Lákal mě i do pokročilých, ale to už jsem myslela na Británii. :)

PSS: Taneční doporučuji - umím zatančit klasiku, takže na žádném bále nejsem za trdlo. :)

Liliana08
Zasloužilá kecalka 583 příspěvků 04.09.18 22:26

Radiče chodí jen na závěrečnou hodinu, jinak ne, naštěstí :D . Na sebe nějaké hezké šaty, měla jsem myslím troje, co jsem střídala. Co se týká bot, tak já jsem měla koupené přímo speciální na tančení, byly super, pohodlné. Pokud se ti nechce utrácet za speciální boty, tak bych si vybrala nějaké na nižším podpatku (i když záleží, na co jsi zvyklá) a s páskem, u lodiček bych se bála, že mi spadnou. Hlavně nějaké, ve kterých tě nezačne po pár minutách bolet noha.
Já mám na taneční je hezké vzpomínky, takže bych se na tvém místě ničeho nebála, určitě to bude fajn a užiješ si to.

Jeanny21
Kecalka 107 příspěvků 05.09.18 06:45

Díky :D

debra.morgan
Závislačka 4175 příspěvků 05.09.18 06:48

jezis, my se prevlikali ve skole, protoze jsme meli dlouhou vyuku a nestihly bychom to dom…na kurzy rodice nechodí, jen na plesy muzou (ale i tak moc nechodili u nas, byla to proste pařba v šatech). no ve finela jsme po hodine z kurzu zdrhali do hospody, dobre vzpominky mame :palec:

Jeanny21
Kecalka 107 příspěvků 05.09.18 06:48

Jinak já mám šaty dvoje, možná jedna až moc sváteční :think: no a boty mám taneční, pleťové barvy 5 cm podpatek, dokonce už se na nich umím pohybovat :mrgreen: takže snad to ňák půjde no..

mojara
Kecalka 165 příspěvků 05.09.18 07:10

Nevím kolik ti je, dcera absolvovala taneční kurzy 3 roky zpět. Poznatky: tanečníka měla domluveného předem, šaty měla skoro na každou lekci jiné (některé svoje, některé půjčené od kamarádek a sestřenic, lodičky klasické černé a stříbrné - podpatek cca 5 cm. Lektorka chtěla, aby šaty byly po kolena, krátké - nevhodné, dlouhé - neviděla nohy, to až na prodlouženou. Ale samozřejmě jinde to může být úplně jinak. Snad jsem ti trochu pomohla :)

Jeanny21
Kecalka 107 příspěvků 05.09.18 08:16

@mojara
Je mi 17, díky, a na tu prodlouženou a závěrečný ples musí být dlouhé bílé?

mojara
Kecalka 165 příspěvků 08.09.18 20:15

@Jeanny21 Promiň, nekoukala jsem tady, na to ti neodpovím, je to všude jinak, ale všechno se dozvíš na úvodní hodině, hlavně si to užij :)

Jeanny21
Kecalka 107 příspěvků 08.09.18 21:29

@mojara Je mi to jasné, moc moc děkuju :mavam:

kaja00
Extra třída :D 13501 příspěvků 08.09.18 21:42

Ahoj, vůbec se ničeho neboj, je to v pohodě. U nás se mohl jít podívat kdokoliv, takže mě chodila mamka koukat, ji to bavilo a mě to nevadilo, i kamarádce chodila. Na sobě jsem měla většinou šaty (měla jsem asi troje popůjčené a měnila) a sukni s halenkou. Boty samozřejmě taneční. Hlavně klid, o nic nejde. Myslím, že budeš mít jenom hezké vzpomínky. Alespoň já je mám moc pěkné, na to jak se mi tam nechtělo :mrgreen: tak na to zpětně vzpomínám fakt hezky a ráda :)

Jeanny21
Kecalka 107 příspěvků 11.09.18 22:10

Ahojte opět, mockrát vám všem děkuju za rady, zkušenosti a podporu! :) První taneční „hodina“ je za mnou a musím říct, že to pravda nebylo tak zlé :mrgreen: ;) akorát jsem tančila s jedním klukem, který si u mě vykoledoval přezdívku Vlaďa Nemehlo, ale oba jsme kurz přežili a to je to hlavní :palec: Pro mě bylo celkem utrpení s takovým polenem tančit, ale nevzdávám to! Třeba si pro mě příště přijde někdo jiný (kéž by)!! Ale stejně si myslím, že to Vlaďovi Nemehlu stačilo a že už příště nedorazí… :nevim: :lol:
Díky :mavam:

kaja00
Extra třída :D 13501 příspěvků 11.09.18 22:46

@Jeanny21 tak super. Tak ať se líbí i nadále :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Vrať se do školní lavice, ty analfabetko, schytala to „kazatelka“ Geislerová

Herečka Aňa Geislerová (42) se velmi ochotně a ráda vyjadřuje k politické... číst dále >

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >