Nobilis TILIA pro miminko - zkušenosti

1200
13.7.20 17:01

nobilis TILIA pro miminko zkušenosti ????

Ahoj všechny maminky chtěla bych se zeptat zda někdo používal tuto kosmetiku u miminka. Termín mám za 3 týdny. A na předporodním kurzu paní doporučila tuhle značku zakoupila jsem tedy zatím dětský olej Ruzenka. A olej na břisko amalku.
Používali ste také někdo???
Do koupele zatím nemám nic asi budu že začátku mýt jen vodou a pak namazu olejickem. Uvidíme co bude miminku pasovat. Popřípadne nijake jiné značky? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

895
13.7.20 17:30

Je to jedna z nejlepších přírodních kosmetik na trhu. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1200
13.7.20 17:38

@Hermio tak to ráda slyším děkuji :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8342
13.7.20 17:41

Mam v plánu používat, ale zatím taky jedu čistou vodu. Ale do difuzeru pouzivam jejich Dětský éterický olej a ten je moc fajn.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1200
13.7.20 17:52

@Ba-stet já bych chtěla časem pořídit normálně gel a šampon ale to opravdu časem. Asi bude stačit ten olejicek :slight_smile: ten má takovou neutrální vůní mi přijde. I ta Amálka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8342
13.7.20 17:55

@Nikol25559 Šampon mam. Použil se zatom jednou na dceru a dvakrát na mě, kdyz jste mely suchou hlavu :palec: :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1051
13.7.20 18:12

Na miminko stačí opravdu jen voda a pak namazat olejíčkem.
Na zadeček je podle mých zkušeností nejlepší mycí olej Medvídek a koupit si k tomu Perlan. Je to výborný způsob, jak nahradit vlhčené ubrousky. A není pak už nutné používat na zadeček nějaké další mazání.
Co se týká značky Nobilis Tilia, dost nemile mě překvapil jeden test, ve kterém našli v jejich výrobku (Zelený jíl) nadměrné množství olova. Takže si myslím, že moc nehlídají vstupní suroviny a od té doby Nobilis Tilia nekupuju.
https://www.potravinynapranyri.cz/Detail.aspx?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6499
13.7.20 18:13

Ten sampon Tonik je vyborny. Dceri se kolem roka udelaly takove ty oranzove skvrny v hlavicce (ale nerekla bych uplne seborea). Kazdopadne to mela s mytim tyden ob den a pak jednou za 3-4 dny dny za asi 3 tydny komplet pryc. Zadne vycesavani a drbani olejem a podobne :palec:

Meli jsme jeste olej so koupele a myci gel, oboje moc prijemne :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1381
13.7.20 19:12

Syn má velmi citlivou pokožku a tato značka mu sedla :palec: takže můžu doporučit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1200
13.7.20 19:29

Paráda.. Děkuji moc všem za reakce. Perlan už mám doma a toho medvídka chci také koupit. Tak zatím nic pořizovat nebudu jen toho medvídka.
Mám doma ještě Bepanthen klasiku, lih na pupik a ty dva olejicky. Pro začátek stačí děkuji moc všem :pray: :four_leaf_clover:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1051
14.7.20 09:09

@Nikol25559 Bepanthen je prý taky chemie (složení jsem nezkoumala, jen si pamatuju, že nám to říkali na předporodním kurzu). Na popraskané bradavky určitě nedávat (nejlepší je Purelan - když to miminko olíže, tak to nevadí). Na opruzený zadeček se mi osvědčila mast Rybilka neo z lékárny. Ale nejlepší prevencí opruzenin je hlavně větrat, větrat, větrat :-) S druhým miminkem jsem přestala používat přebalovací pult, protože tam jsem u něho pořád musela stát. Nechávám ho na zemi nebo na velkém gauči (tak, aby určitě nemohlo spadnout) a nechám ho jen tak bez plenky, často ho i takto rozbalené vleže kojím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1200
14.7.20 12:00

@pet p tak ono v čem dneska není chemie :see_no_evil: purelan mám sem tam jsem ho už použila a pecka. Popraskané bradavky jsem měla na druhý den jak kdyby tam nic nebylo. Takže za mě taky super věc. :oops:
Jo to určitě. A kor v tom horku, věřím že se do nijakeho režimu dostaneme ale chce to určitě čas. Ale už se na něj moc těším. Větrání řitky se budu snažit pořád ono dám podložku a i kdyby nehoda tak to nevadí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8342
14.7.20 12:17

@Nikol25559 Mám doma měsíčkový krém od Weledy (myslím, že úplně super přírodní to taky není, ale je fajn), ale mažu s ním jen občas, většinou po stolici a taky ne po každé. První měsíc jsem mazala zadek po každém přebalení, jak to učej v porodnici, ale pak jsem četla, že čím míň, tím líp. A ten Medvídek je super, on udělá i takový film. Jinak Rybilku taky chválím, ta je ale fakt až na opruzená místa, ne preventivně. Používám pořád to balení, co jsem dostala jako vzorek v porodnici. A souhlas s tím větráním - já používám hodně látkovky, v nichž má dcerka od fyzio zakázáno pást, takže bdělý stav tráví víceméně nahatá, i když to znamená imrvére utírat a před přebalením ošolíchat žínkou.

Jo, a od Tilie jsem ještě dostala dva vzorky mandarinkového oleje do koupele. Zatím jsem si jeden zkusila já a je taky super, možná si ho koupím pro sebe :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6499
14.7.20 12:21

Tak za nas treba Rybilka ne. Dcera se po ni osypala. A to ji ten Bepanthen neva…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1051
14.7.20 13:07

@Ba-stet Taky nám v porodnici ukazovali, jak mazat pořádnou vrstvou krému po každém přebalení. A pak člověk přečte na tubě, že se má nanášet jen velmi tenká vrstva… Za mě těmito krémy nemazat, je to zbytečnost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama