Noční běs po očkování?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Rosary
Povídálka 28 příspěvků 17.10.18 10:49
Noční běs po očkování?

Ahoj, tohle jsem řešila už dost čas dozadu, ale nějak jsme že k tomu s pediatričkou onehda vrátily. Každopádně by mě zajímalo, jestli jste to některá zažily. Ve 3m - první hexa - na 3. den v noci z ničeho nič vřískot, odstrkování, na podložce sebou házel, že se nedal „přeprat“, mlíčko odmítal, díval se skrz nás tupým pohledem, prostě vypadal jak posedlý. Za asi půl hod bojování si protřel oči, koukal na nás, chytnul se prsa a usnul. V 6m - první prevenar - na 3. den v noci znova řev v postýlce, byl k neutišení. Po cca 5 min otevřel oči, uviděl nás s mužem, okamžitě se na nás začal smát a chtěl „hopa“. Po té hexe su hned ráno volala doktorce, prý tak malé děti běsy nemají a asi to bylo jenom bříško, dávat laktobacily. Po prevenaru to bylo ale to samý, dokonce stejný den po očko, jenom to, že už jsme díky google věděli, že na něj musíme potichu mluvit, jenom jemně hladit, nebrat na ruky, netulit a probral se už po 5 min. Od té doby už nikdy. Prý náhoda a bříško. :roll: za chvíli nás čekají poslední dávky a už teď z toho mám nervy. Stalo že někomu něco podobného? Bylo to pak ok?

Přečtěte si článek: Očkování dětí: Kalendář, popis a informace

Reakce:

Reflex
Ukecaná baba ;) 2017 příspěvků 17.10.18 20:17

Stalo se mi to, očkovala jsem hexu teda mnohem později než ve třech měsících. Poslední dávka byla v tomhle ohledu OK, zase byly jiné věci (průjem, zvracení, horečka, otok, zarudnutí přes celé ramínko).

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Prototyp dnešní ženy v dobrém i zlém: Tajnůstkářka Daniela Písařovicová

Sice se to po úvodní čače z prvního soutěžního večera nezdálo, ale nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >