Noční běsy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Izumi Miyako
Zasloužilá kecalka 546 příspěvků 05.12.17 10:50
Noční běsy?

Naše malá dlouho usínala. Usnula v jedenáct večer. Za hodinu se probudila a začala brečet. Dala jsem ji napít a uklidnila se. A pak se začala budit každých 5-15 minut. Kroutila se, dělala mosty, přetáčela se na bok. Brečela, řvala. Musela jsem ji vzít do náruče. To usnula. Jakmile jsem ji však položila za deset minut opět řev. A to jsem byla v posteli vedle ní a držela ji za ručičku. Spala jedině, když jsem ji měla položenou na sobě.

Myslíte, že by to mohly být noční děsy? Její půl roku.

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Jančakecalka
Generální žvanilka 22141 příspěvků 05.12.17 10:53

Mužou, zašla bych na neuro.

pikola
Neúnavná pisatelka 19087 příspěvků 05.12.17 10:53
@Jančakecalka píše:
Mužou, zašla bych na neuro.

Proč na neuro po jedné probděné noci? 8o

Jančakecalka
Generální žvanilka 22141 příspěvků 05.12.17 10:54
@pikola píše:
Proč na neuro po jedné probděné noci? 8o

protože vim, co jsme prožili mi s malou do ted jsou potíže, tak raději nic nepodcenit.

Popokatepetla
Závislačka 3089 příspěvků 05.12.17 10:55

U půlroční bych spíš řekla zuby

Heivka
Závislačka 3137 příspěvků 05.12.17 10:55

Mě tohle syn dělal vždycky když se posunul ve vývoji (otáčení na bříško, lezení,…) po pár dnech to vždycky přešlo. Teď mu je skoro 2,5 roku teprve teď má občas divoké sny a pláče ze spaní. Těším se až začne mluvit natolik, aby uměl říct, co ho trápí.

Tichošlápek
Extra třída :D 10146 příspěvků 05.12.17 10:59

V půl roce bych spíše tipla přirozený vývoj - začíná se více hýbat a v noci z toho je neklid. Nebo bříško. Nebo zuby. Jedna noc nic neznamená - taky jsem jich par proskakala na míči u obou dětí. Uvidíš jak se to bude vyvíjet

Ou
Kelišová 5096 příspěvků 05.12.17 11:06

Zuby, kolika, vývojová etapa, skvrny na slunci. Pokud šlo o jednu noc, tak to neřešte, pokud se to bude opakovat několik dní po sobě a nepřijdete na to proč, zadjěte za pediatrem.

Alyss1
Závislačka 2778 příspěvků 7 inzerátů 05.12.17 11:08

Pokud je to jedna noc tak bych to videla na zuby, brisko, zacinajici viroza atd…

beruska9
Extra třída :D 10647 příspěvků 05.12.17 12:30

Nocni desy nejspis ne, to vypada jinak, dite se neprobudi a vetsinou nejde utisit kontaktem (moje zkusenost). Muze to byt cokoliv, jak pisou holky, jedna spatna noc je „normalni“ a muze ji zpusobit cokoliv. Resila bych to, az kdyby to trvalo treba 3-4 noci.

medunka23
Kelišová 6883 příspěvků 05.12.17 13:29
@Heivka píše:
Mě tohle syn dělal vždycky když se posunul ve vývoji (otáčení na bříško, lezení,…) po pár dnech to vždycky přešlo. Teď mu je skoro 2,5 roku teprve teď má občas divoké sny a pláče ze spaní. Těším se až začne mluvit natolik, aby uměl říct, co ho trápí.

no moc se netes, moje čtyřletá to neřekne doteď :roll: budu ti přát ať nemáš doma podobný případ, zatím se míň vyspim s tou starší než s její 17ti měsíční ségrou co spí celou noc.

Heivka
Závislačka 3137 příspěvků 05.12.17 13:35

@medunka23 Snad to bude spíš jako u kamarádky, její dcerka (3,5) v noci usedavě brečela, když se zeptali co se déje, tak že prý nemají vyhazovat prázdnou krabici od bonboniéry. Po ujištění, že krabici nevyhodí, klidně spala dál. Já zase musím odhadovat, ale většinou je problém, že se klukovi ve velké posteli zatoulá některý plyšák (má nově velkou postel od soboty, postýlku už přerostl) a tak musím pátrat, který z té hromady je ten pohřešovaný :roll:

Lex1
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 05.12.17 16:06

@Izumi Miyako naše 9.5 měsíční dnes také spala katastrofalne a musela jsem ji dát k nám do postele na celou noc, to se ještě nestalo. Zřejmě něco „ve vzduchu“… Btw co jsou „noční běsy nebo děsy“???

Izumi Miyako
Zasloužilá kecalka 546 příspěvků 05.12.17 20:33

Holky, máma mi tu furt říká, jak tohle nezná a že měla tři děti a když jsem chtěla dítě, tak mám trpět.

Jakmile jsem v noci stala a vzdálila se na záchod, malá se hned probudila a začala brečet nebo když jsem ji nedržela zadeček.

@Lex1 Já jsem ji právě taky měla celou noc v posteli a nevyspala jsem se, malá mi právě tohle dělala. https://www.celostnimedicina.cz/…y-u-deti.htm

Lex1
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 05.12.17 21:53

@Izumi Miyako uvidíš co další noci :think: :think:, na jiné stránce píši, že je to obvykle od 2 do 5 let. Myslím, že Tvá půlroční jen chce být s Tebou nebo hodně pravdepodobne jsou zuby :pankac:

Stránka:  1 2 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Mišíka a Arichtevu podržely divačky: Kdyby Bagárová hrála v seriálu...

Zatímco si publikum pochvaluje nadupadný ročník, soutěžící StarDance 2018... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >