Noční kojení - jak dlouhá přestávka

Napsat příspěvek
Velikost písma:
294
9.4.06 14:06

Ahoj holky,
díky moc za názory. Já zkusím přes den zařadit o jedno kojení navíc a kojit vždy z obou prsou tak, aby se Berča při každým kojení nabaštila co nejvíc. Tak jsem kojila i ze začátku a přibírala pěkně. V noci nebudím a uvidím, za 2 týdny se máme přijít k dr. zvážit, abychom věděly a pak jdeme za další 2 týdny do poradny. Když za ty 2 týdny nepřibere nebo hodně málo, přidám ještě to noční kojení. Tím snad udělám dle možností maximum a doufám, že se nebudu muset ve finále dohadovat s doktorkou, že nechci UM, máme AE a já chci plně kojit co nejdéle.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10.4.14 10:40
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Sleep & play

  • (2.8) + 293 recenzí

Babylove ubrousky

  • (4.3) + 288 recenzí

Pure

  • (3.8) + 225 recenzí

Active Baby

  • (3.8) + 162 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek