Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Ahoj holky,
díky moc za názory. Já zkusím přes den zařadit o jedno kojení navíc a kojit vždy z obou prsou tak, aby se Berča při každým kojení nabaštila co nejvíc. Tak jsem kojila i ze začátku a přibírala pěkně. V noci nebudím a uvidím, za 2 týdny se máme přijít k dr. zvážit, abychom věděly a pak jdeme za další 2 týdny do poradny. Když za ty 2 týdny nepřibere nebo hodně málo, přidám ještě to noční kojení. Tím snad udělám dle možností maximum a doufám, že se nebudu muset ve finále dohadovat s doktorkou, že nechci UM, máme AE a já chci plně kojit co nejdéle.