Nošení roušky a respiratoru mi nedělá dobre.

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
2.3.21 07:06
@cecetka píše:
To vyzkousim :think:

Normálně si to přilep na respirátor zevnitř kouskem náplasti, jak je ten list chlupatej, drží to. :kytka:

  • Citovat
  • Upravit
400
2.3.21 07:09

Já venku roušku nenosím a nosit nebudu…respirator v obchodě tu chvíli vydržím.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.3.21 07:12

Ja jako těhotná jsem s sebou sekla, ne jednou, dělá se mi zle v roušce i respiratoru.

  • Citovat
  • Upravit
3796
2.3.21 07:13

@Jednablbka
Ach, jak jsi jen odvážná! A asi i bohatá! A podle přezdívky i oplýváš sebereflexí!
Závidím, ach ano, závidím… :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26879
2.3.21 07:30
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
614
2.3.21 07:44
@ropucha 02 píše:
@Jednablbka
Ach, jak jsi jen odvážná! A asi i bohatá! A podle přezdívky i oplýváš sebereflexí!
Závidím, ach ano, závidím… :zed:

Nezodpovědné vid? Klidne muze nakazit ptactvo.
To opravdu existuje někdo, kdo uznava roušky venku na liduprazdne ulici?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3796
2.3.21 07:48
@VitHan píše:
Nezodpovědné vid? Klidne muze nakazit ptactvo.
To opravdu existuje někdo, kdo uznava roušky venku na liduprazdne ulici?

Nečtu v příspěvku nic o liduprázdné ulici. Ale to víš, já už závistí i špatně vidím…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
614
2.3.21 08:38

@ropucha 02
Nechápu co zavidis.
Nevím kde žiješ, ale já v krajskem městě. Pokud neberu centrum, tak na ulicích opravdu nikdo není. A tam rousku nenosím. Podle tebe i vlády tim asi někoho ohrozit.
A ty jeste zavidis. Sice nevím co, ale když to říkáš.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1573
2.3.21 08:46

@bobulka88 však až bude venku 40,tak se ozvěte, jak vás to baví

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
400
2.3.21 09:00

@ropucha 02 Prosím statistiky o tom, kolik lidí se nakazilo venku na čerstvém vzduchu tím, že kolem někoho prošli? Nedodržuji nic, co je v rozporu se zdravým rozumem a není podložené daty.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4596
2.3.21 11:02
@evulinda79 píše:
@bobulka88 však až bude venku 40,tak se ozvěte, jak vás to baví

Az bude venku v Cesku 40, tak mi napis. :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.3.21 09:24

Ahoj. Prosim o zkusenosti jak jste na tom s nosenkm respiratoru. Mam panickou poruchu a tetanii, celkem jsem se to za tech nekolik let naucila zvladat, rokonce mam uz rok a pul po narozeni ditka docela klidovou fazi. Leky neberu. Ale od te doby co jsem zacala nosit respirator (rouska mi ani tak nevadila), se mi opet vraci panicke stavy, po hodinovem noseni respiratoru jsem treba celou noc dusna, citim se spatne, mam uzkosti. Do toho jsem silny alergik na pyly, coz se u me taky projevuje dusnosti, zhorsuje se to samozrejme fyzickou namahou… Muzete mi nekdo napsat jak to prozivate s PP vy kteri ji mate? Take vam to dela potize? Premyslela jsem o navstiveni obvodniho lekare, ze bych ho pozadala aby mi napsal papir, abych mohla nosit ppuze rousju, ale vubec nevim zda by to proslo, aby mi jeste nevynadal… Dekuji.

  • Citovat
  • Upravit
60142
30.3.21 09:28
@Anonymní píše:
Ahoj. Prosim o zkusenosti jak jste na tom s nosenkm respiratoru. Mam panickou poruchu a tetanii, celkem jsem se to za tech nekolik let naucila zvladat, rokonce mam uz rok a pul po narozeni ditka docela klidovou fazi. Leky neberu. Ale od te doby co jsem zacala nosit respirator (rouska mi ani tak nevadila), se mi opet vraci panicke stavy, po hodinovem noseni respiratoru jsem treba celou noc dusna, citim se spatne, mam uzkosti. Do toho jsem silny alergik na pyly, coz se u me taky projevuje dusnosti, zhorsuje se to samozrejme fyzickou namahou… Muzete mi nekdo napsat jak to prozivate s PP vy kteri ji mate? Take vam to dela potize? Premyslela jsem o navstiveni obvodniho lekare, ze bych ho pozadala aby mi napsal papir, abych mohla nosit ppuze rousju, ale vubec nevim zda by to proslo, aby mi jeste nevynadal… Dekuji.

Panická porucha projde, už sem těch potvrzení dala víc. Nikdo s tím nikdy problém neměl.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.8.21 14:01

Mě osobně rouška nevadí, klidně si vezmu i respirátor. Ráno si dám 2 cigára, a pak v práci trávím v roušce většinu dne. Štvou mě lidi, kteří ji mají jen pod nosem, nebo až na bradě :zed:!

Roušku si nesundám ani na ulici, ani ve výtahu.
Je lepší mít nasazenou roušku nebo respirátor klidně celý den, než ztratit někoho blízkého

  • Citovat
  • Upravit
60142
27.8.21 16:27
@Anonymní píše:
Mě osobně rouška nevadí, klidně si vezmu i respirátor. Ráno si dám 2 cigára, a pak v práci trávím v roušce většinu dne. Štvou mě lidi, kteří ji mají jen pod nosem, nebo až na bradě :zed:!Roušku si nesundám ani na ulici, ani ve výtahu.
Je lepší mít nasazenou roušku nebo respirátor klidně celý den, než ztratit někoho blízkého

Jasne, a proto mame skoro nejhorsi cisla, i kdyz nas s nahubky otravovali nejvic.
Svata rouska :roll:

A mmch, neni to rouska, ale ustenka.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

GS Mamavit Prefolin + DHA

  • (4.5) + 41 recenzí

Poradna o očkování dětí proti chřipce

Ikona - Daniela Verdánová

MUDr. Daniela Verdánová