Nošení roušky a respiratoru mi nedělá dobre.

Napsat příspěvek
Velikost písma:
14253
2.3.21 06:57
@Anonymní píše:
Vyřešila jsem to tak, že si do respirátoru dám malý kousek rýmovníku. Mám astma, dusila jsem se, a pak mne napadlo tohle. U mne funguje.

To vyzkousim :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.3.21 07:06
@cecetka píše:
To vyzkousim :think:

Normálně si to přilep na respirátor zevnitř kouskem náplasti, jak je ten list chlupatej, drží to. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
177
2.3.21 07:09

Já venku roušku nenosím a nosit nebudu…respirator v obchodě tu chvíli vydržím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.3.21 07:12

Ja jako těhotná jsem s sebou sekla, ne jednou, dělá se mi zle v roušce i respiratoru.

• Citovat
  • Nahlásit
2447
2.3.21 07:13

@Jednablbka
Ach, jak jsi jen odvážná! A asi i bohatá! A podle přezdívky i oplýváš sebereflexí!
Závidím, ach ano, závidím… :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14253
2.3.21 07:30
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
532
2.3.21 07:44
@ropucha 02 píše:
@Jednablbka
Ach, jak jsi jen odvážná! A asi i bohatá! A podle přezdívky i oplýváš sebereflexí!
Závidím, ach ano, závidím… :zed:

Nezodpovědné vid? Klidne muze nakazit ptactvo.
To opravdu existuje někdo, kdo uznava roušky venku na liduprazdne ulici?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2447
2.3.21 07:48
@VitHan píše:
Nezodpovědné vid? Klidne muze nakazit ptactvo.
To opravdu existuje někdo, kdo uznava roušky venku na liduprazdne ulici?

Nečtu v příspěvku nic o liduprázdné ulici. Ale to víš, já už závistí i špatně vidím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
532
2.3.21 08:38

@ropucha 02
Nechápu co zavidis.
Nevím kde žiješ, ale já v krajskem městě. Pokud neberu centrum, tak na ulicích opravdu nikdo není. A tam rousku nenosím. Podle tebe i vlády tim asi někoho ohrozit.
A ty jeste zavidis. Sice nevím co, ale když to říkáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1317
2.3.21 08:46

@bobulka88 však až bude venku 40,tak se ozvěte, jak vás to baví

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
177
2.3.21 09:00

@ropucha 02 Prosím statistiky o tom, kolik lidí se nakazilo venku na čerstvém vzduchu tím, že kolem někoho prošli? Nedodržuji nic, co je v rozporu se zdravým rozumem a není podložené daty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2783
2.3.21 11:02
@evulinda79 píše:
@bobulka88 však až bude venku 40,tak se ozvěte, jak vás to baví

Az bude venku v Cesku 40, tak mi napis. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.3.21 09:24

Ahoj. Prosim o zkusenosti jak jste na tom s nosenkm respiratoru. Mam panickou poruchu a tetanii, celkem jsem se to za tech nekolik let naucila zvladat, rokonce mam uz rok a pul po narozeni ditka docela klidovou fazi. Leky neberu. Ale od te doby co jsem zacala nosit respirator (rouska mi ani tak nevadila), se mi opet vraci panicke stavy, po hodinovem noseni respiratoru jsem treba celou noc dusna, citim se spatne, mam uzkosti. Do toho jsem silny alergik na pyly, coz se u me taky projevuje dusnosti, zhorsuje se to samozrejme fyzickou namahou… Muzete mi nekdo napsat jak to prozivate s PP vy kteri ji mate? Take vam to dela potize? Premyslela jsem o navstiveni obvodniho lekare, ze bych ho pozadala aby mi napsal papir, abych mohla nosit ppuze rousju, ale vubec nevim zda by to proslo, aby mi jeste nevynadal… Dekuji.

• Citovat
  • Nahlásit
50940
30.3.21 09:28
@Anonymní píše:
Ahoj. Prosim o zkusenosti jak jste na tom s nosenkm respiratoru. Mam panickou poruchu a tetanii, celkem jsem se to za tech nekolik let naucila zvladat, rokonce mam uz rok a pul po narozeni ditka docela klidovou fazi. Leky neberu. Ale od te doby co jsem zacala nosit respirator (rouska mi ani tak nevadila), se mi opet vraci panicke stavy, po hodinovem noseni respiratoru jsem treba celou noc dusna, citim se spatne, mam uzkosti. Do toho jsem silny alergik na pyly, coz se u me taky projevuje dusnosti, zhorsuje se to samozrejme fyzickou namahou… Muzete mi nekdo napsat jak to prozivate s PP vy kteri ji mate? Take vam to dela potize? Premyslela jsem o navstiveni obvodniho lekare, ze bych ho pozadala aby mi napsal papir, abych mohla nosit ppuze rousju, ale vubec nevim zda by to proslo, aby mi jeste nevynadal… Dekuji.

Panická porucha projde, už sem těch potvrzení dala víc. Nikdo s tím nikdy problém neměl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat