Poradna pro řešení zdravotních obtíží přírodní cestou
Mgr. Pavla Hájková
Ahoj, tak já beru 3tí měsíc Gynex a zatím nic, ted jsem nasadila Fertipronu a uvidíme, za měsíc jdu ještě na sono vejcovodů, tak snad už něco po dvou letech zabere
.
@MashaV píše:
Super, děkuju za zkušenosti a názory.
Nosifol mám v plánu určitě. a o gynexu k tomu přemýšlím.
Holky co jste ho používali… píšou že pomáhá k psychické pohodě a vyrovnane myslí… pocitovali jste to? nějakou změnu?
Ahoj, já brala gynex 3 měsíce a nic. K tomu beru už 8 měsíců tu fertipronu. Žádné psychické změny k lepšímu jsem na sobě nepozorovala. ![]()