Nosifol Forte vs. Fertiprona?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
3133
30.10.17 16:04

Ahoj, tak já beru 3tí měsíc Gynex a zatím nic, ted jsem nasadila Fertipronu a uvidíme, za měsíc jdu ještě na sono vejcovodů, tak snad už něco po dvou letech zabere :).

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
733
30.10.17 20:32
@MashaV píše:
Super, děkuju za zkušenosti a názory.
Nosifol mám v plánu určitě. a o gynexu k tomu přemýšlím.
Holky co jste ho používali… píšou že pomáhá k psychické pohodě a vyrovnane myslí… pocitovali jste to? nějakou změnu? :D

Ahoj, já brala gynex 3 měsíce a nic. K tomu beru už 8 měsíců tu fertipronu. Žádné psychické změny k lepšímu jsem na sobě nepozorovala. :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
471
5.10.19 22:16

3 měsíce užívání Nosifolu 2× denně a pozitivní test :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna pro řešení zdravotních obtíží přírodní cestou

Ikona - Pavla Hájková

Mgr. Pavla Hájková